Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fajera lubi Komentarz

  Leszno znowu pokazało klasę. W końcu byki to przecież zwykłe bydło.

 • fajera lubi Komentarz

  Słyszycie ten huk? To pękające cztery litery prawie całej żużlowej Polski, która nie rozumie czegoś takiego jak sportowa walka fair (a byle tylko dowalić Toruniowi, choć on niewinny), a co obce było żużlowcowi z Rosji. Wreszcie, wreszcie, wreszcie :)))))
  Ale dlaczego tylko trzy??? Dziwne. Ważne jednak, że tabela ulega należnej korekcie i TERAZ mamy SPORTOWY WYNIK tego sezonu. Tak, SPORTOWY, bez krętactw. Bo przypominam, że Toruń nikogo nie oszukał i w sportowej walce jest w tym roku siódmy. Tyle się mówi o tym, że wygrał tylko trzy mecze, że był najsłabszy. Nie był. Spójrzcie na tabelę po weryfikacji. Czy Toruń jest w niej najsłabszy? :)))
  Gratulacje dla Grudziądza za oficjalne utrzymanie.
  Czas na baraże.

 • fajera lubi Komentarz

  Tak tak Miedzinski+presja= bandyta i badanie psychiatryczne. Zmarzlik+presja= ambicja. Jak jednym miota w lewo i prawo to brak umiejetnosci, jak drugim to wirtuozeria, bo uniknal upadku. Moze troche obiektywizmu? Sytuacja z Jankiem byla identyczna jak ta Miedziaka z Doylem. Jedyna roznica to pierwszy luk i to ze Doyle poszerzyl a Janusz nie. Predkosc byla mniejsza to sie Kolodziej nie polamal. Miedziak= bandyta, Zmarzlik nie. O co kaman?

 • fajera lubi Komentarz

  Tak czytam te komenty i nie mogę się nadziwić jakimi hipokrytami jesteście gorzowiaki. Jak Dudek za nieświadome zarzycie substancji zakazanej został zdyskwalifikowany to nazywaliscie go oszustem a teraz za możliwe, że nieświadome ale jednak, oszustwo sprzętowe waszego zawodnika wybielacie go jakby byl niewinnym dzieckiem... I to na czele z prezesem Zmora! Żenada!

 • fajera napisał/a komentarz do Znamy wszystkich uczestników SEC Challenge

  Ilu zawodników otrzyma awans ?

 • fajera lubi Komentarz

  Termos przeciez juz sie przyznal do bledu i stwierdzil, ze Vaculik to jednak bardzo dobry zawodnik :) Czego jatrzysz? :)
  Ps. O_o 2 sekundy po opublikowaniu pierwszego komentu juz minus :):):) a Ty plusik?! Starasz sie xD

 • fajera napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Holder nie jedzie bo GP jutro , czy dlatego ,że nie ma formy?

 • fajera napisał/a komentarz do Finał Złotego Kasku w Zielonej Górze

  A jeśli chodzi o Miedziaka 6 miejscie to jest SEC , ale wie ktos moze czy jest możliwość dzikiej karty dla zawodnika ,który zajmuje 6 miejsce? :P

 • fajera został fanem Get Well Toruń

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.