Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dariusz Drescik lubi Komentarz

  A co ma bycie emerytem do wykrztalcenia? Nie ma emerytowanych profesorow? Emeryci to jakis gorszy sort ludzi? W ogole co ma wykrztalcenie do rzeczy? Co ma pochodzenie do rzeczy??? Ludzie z miasta i ze wsi roznia sie pogladami, to fakt ALE TO ICH PRAWO!!! Kolejny glos dzielacy ludzi? Tak, ludzie ze wsi moga wybrac prezydenta. Osobiscie nie zgodze sie z ich wyborem, ale nie podwaze go... dolales do pieca Bonius... wiele straciles.

 • Dariusz Drescik otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Dariusz Drescik lubi Komentarz

  JA Panie Zbyszku,ze każdy z nas ma prawo głosować na kogo chcę !!!czy ktos jest bogaty biedny wykształcony czy tez nie jest tak samo człowiekiem jak Pan .uwaza Pan ,ze Pan jest lepszy od innych ???rolnictwo to ciezka praca ,o której Pan nie ma pojęcia w chwili obecnej , a ludzie wuczeni pojechali za granicą zeby godnie zyc . Nie uważam się za gorszego człowieka będąc beż studiów !!! Jestem szczęśliwy majac rodzinę i pracę ,tak ludze beż wyższego wykształcenia tez pracują !!! Będąc prezesem naszej dumy narodowej powinien Pan miec trochę Więcej ogłady w twojej wypowiedzi !!!! Ps.niech każdy głosuje według swojego upodobania !!!!

 • Dariusz Drescik lubi Komentarz

  To dopiero trzeba być bezmózgowcem, żeby głosować na kogoś kto sobie w Warszawie nie może poradzić i taki nieudacznik i oszust miałby być prezydentem mojego kraju??? Te 30% wyborców to chyba jakieś bezmózgie Yeti. Pozdrawiam serdecznie panie Zibi.

 • Dariusz Drescik lubi Komentarz

  Panie Boniek ja mam wyższe wykształcenie od 30 tal prowadzę dochodową firmę i głosuję na Dudę ,który zwalcza złodziejstwo i korupcję. Tęskno Panu za złodziejstwem czy korupcją.

 • Dariusz Drescik lubi Komentarz

  Byłeś w ZOMO I ORMO TERAZ JESTEŚĆ ZA PLATFORMĄ.

 • Dariusz Drescik napisał/a komentarz do Robert Biedroń wyjaśnił, dlaczego miasto nie pomogło Czarnym Słupsk

  jak macie pedzia prezydenta to co tu oczekiwac.

 • Dariusz Drescik został fanem Valentino Rossi

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.