Ranking żużlowców - Kolejarz Rawicz(2 liga)

autor: Kurt Kobajn | 2019-08-15, 23:35 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Jestem leniwy ale też i pracowity nie no dobra nie ale miałem to ruszyć to ruszę to znowu. Kolejna ekipa do prześledzenia pod względem punktowym za cały sezon a tym razem jest to kolejarz Rawicz( zwany również przez niektórych Unią Leszno 2). Ekipa służąca bardziej za taką aby rozjeżdzała nowych zawodników z Leszna lub niedoświadczonych juniorów. Ile oni w tm sezonie zrobili postępów?

Nieklasyfikowani:
-Paweł Nagibin
-Facundo Abin
-Todd Kurtz
-Petr Chlupac
-Dominik Kubera
-Keynan Rew

Klasyfikacja właściwa

Miejsce 8 - Krzystof Sadurski

Zdecydowanie odstawał od reszty Rawicko Leszczyńskich juniorów. Nawet na dmpj ma problem z wyprzedzeniem niektórych młodziaków. Od razu mówie że z wiekiem juniorów to u mnie będą bardziej domysły ale Sadurski nie wyglądał mi na chłopaka który ma dopiero 16 lat ale już pewnie trochę ponad to ma. Po tym sezonie powinien się poważnie zastanowić na kontynuowaniem kariery. Na koniec dodam że w całym sezonie tylko 2 razy zakończył bieg na 1 miejscu(pomimo że odjeżdzał mecze przeciwko wandzie)

Miejsce 7 - Szymon Szlauderbach

Pomimo iż w kasyfikacji średniej stał nieco wyżej to jednak klasyfikuje go na tej pozycji z jednego powodu. Jest po sąsiedzku w tabeli z Pludrą ale dzieli ich duża różnica wiekowa. Mając 20 lat Szymek nie notuje takich wyników jakie by on sam pewnie oczekiwał. Możliwe że to on wskoczy na miejsce Smektały jednak będzie przy tym potrzebował i silników Smektały. Potencjał ma ale musi szybko coś zrobić bo za 2 lata może się okazać że te wcześniejsze lata mogą się zmarnować. Oby nie

Miejsce 6 - Kacper Pludra

Pludra choć ma nieco niższą średnią niż szymon to mimo różnicy 3 lat prezentuje podobny do niego poziom. Za parę lat on może okazać się godnym następcą Smyka. Od czegoś trzeba zacząć Pludra potrafił już też zanotować parę dobrych biegów. Ogółem mówiąc jest w nim przyszłość

Miejsce 5 - Arkadiusz Pawlak

Jeden z dwóch Rawickich Polskich seniorów. W tym roku nie wypadł najlepiej ale jak na standardy 2 ligi absolutnie starczy. Notował niezłe biegi i mecze ale również i słabe. O kontrakt w Rawiczu nie powinien się martwić ale poza Rawiczem to tylko ewentualnie Rzeszów. Ogółem do poprawy

Miejsce 4 - Damian Baliński

2 z polskich seniorów Rawickich. Tak jak rok temu i w tym jest regularny i po prostu przeciętny ale też i dobry. Miał więcej dobrych i mniej słabych występów niż Pawlak i to sprawia że w razie czego mógłby się rozejrzeć za innym 2 ligowym klubem.

Miejsce 3 - Luke Becker

Nadzieja Amerykańskiego żużla mogła w Rawiczu zaliczyć spory rozwój. Pokazał na arenie 2 ligowej że drzemie w nim duży potencjał i byyć może poszukiwania następcy Grega zakończą się powodzeniem. Zobaczymy co pokaże za rok ale trzeba przyznać że średnia 2.051 robi dobre wrażenie. Może wróci się do Rzeszowa jeśli się tam żużel odrodzi?

Miejsce 2 - Jaimon Lidsey

Australijczyk z naprawdę ogromnym potencjałem. Średnia podobna do Beckera ale Lidsey oprócz jeżdzenia w Rawiczu zasmakował też jazdy w ekstralidze i tutaj ciężko zrozumieć działania Leszczyńskiego klubu ponieważ w swoim jedynym starcie z Lublinem zaliczł bardzo dobry występ podczas którego pojechał nawet w 15 biegu. Czemu nie dostał więcej szans? tylko oni to wiedzą. Kończąc warto wspomnieć że spośród wszystkich zawodników z Rawicza ma na swoim koncie zdecydowanie najwięcej trójek(23)

Miejsce 1 - Brady Kurtz

Do rankingu się kwalifikować kwalifikuje wykręcił obłędną średnią 2.4 choć co jest interesujące jedyne 0 zrobił w meczu... z wandą kraków co brzmi aż kuriosalnie jak na klasę tego zawodnika. Więcej o nim napiszę przy podsumowaniu Leszna.

To tyle z klubu Rawickiego. Nie winić mnie za opis Kurtza bo był tam bardziej gościem a wymogi spełnił:P

Następny na ruszt pójdzie klub z Piły

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.