Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Roman Roman napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kluczem nie jest zmiana klubu a zmiana mentalna. Ja tam uważam ze Paweł powinien zostać. Wiem, że budowanie składu na wychowankach odeszło jakiś czas temu do lamusa, ale sentymentem darzę czasy kiedy w składzie mieliśmy wyłącznie chłopaków z Torunia plus obcokrajowiec.

 • Roman Roman napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bez Rune szans na nic nie będzie! Młody, perspektywiczny, zaangażowany, wierny barwom klubowym, przyszłość przed nim. Pokroić się za Apator da! Takiego nam trzeba. Bierz go Pan Panie Frątczak bo takiej gorącej i świeżej bułeczki na rynku transferowym nie można przepuścić. Co tam Przedpelskie - zwolnić, co tam Miedzińskie- stare, słabe - broń Boże niech nie wracają. Rune! Rune! Rune po stokroć!!

 • Roman Roman napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak ja lubię takie komentarze „Get Well może wygrać, ale to byłoby dużą niespodzianką”. Jakikolwiek nie będzie wynik Cegła będzie mógł mówić że miał rację.

 • Roman Roman napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wypowiedz mierna świadcząca o niskim poziomie autora. Niestety wiele w niej prawdy.

 • Roman Roman napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Get Well pojechał beznadziejnie, a Stal Gorzów przeciętnie. Taki wniosek można wyciągnąć z wypowiedzi pana Jana. Nie widzę tu logiki. Sory.

 • Roman Roman napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O czym myśli większość facetów patrzących na zbliżenie opietego skórzanymi leginsami tyłka podprowadzajacej? ...no właśnie. I po to one tam są. I teraz pytanie dlaczego dla żeńskiej części publiczności na starcie nie wyginają się hości (faceci)? Właśnie dlatego że jak ktoś napisał w komentarzu mamy „islam” czyli nieposkromiony niczym patriarchat. Ale niewielu to zrozumie.

 • Roman Roman napisał/a komentarz do Gwiazdy PGE Ekstraligi: Mistrz bez techniki i sylwetki. Tunerzy mają z nim zawsze pod górkę

  Jezooo! Skończcie już z tymi ocenami! Wychodzi na to ze jakiś junior z Rozji ma lepszy score od mistrza świata Pedersena. Te oceny są kompletnie subiektywne i większość oceniających (kelnerów) daje 5 ewenwtaonie 4. Wyjątkiem Cegielski.

 • Roman Roman napisał/a komentarz do Doyle dał zły przykład. Ten rok był na granicy ryzyka (tak mi minął rok)

  „Boga za rogi”??? Serio???

 • Roman Roman napisał/a komentarz do Marek Bobakowski: Zostawcie Wilfredo Leona w spokoju. Nie nazywajcie go "farbowanym lisem"

  No i w takiej wypowiedzi ujawnia się zaściankowość i patrzenie na świat z perspektywy praktycznie jednorodnego narodowo kraju - Polski. A co ma powiedzieć Hiszpan który w reprezentacji swojego kraju widzi Baśka albo Katalończyka? Co ma powiedzieć Włoch, który widzi w swojej reprezentacji Toskańczyka, Sycylijczyka albo Sardyńczyka? Itp. Reprezentacja jest KRAJU i każdy obywatel ma prawo w niej grać. Narodowy to był socjalizm, czyli faszyzm.

 • Roman Roman napisał/a komentarz do Żużel o kulach. Ścigają się mimo uszczerbku na zdrowiu. Badania robią za flaszkę

  Dobry komentarz. Dodam tylko że w najszybszej dyscyplinie motosportu o profesjonalizmie i pieniądzach nieporównywalnych ze speedwayem w oficjalnych testach za kierownica siada koleś któremu jakiś czas temu prawie rękę odcięło. I co, zabronimy mu? Ostatnio mam wrażenie że Pan Cegielski robi za taką środowiskową marudę.

 • Roman Roman lubi Komentarz

  Mam wrażenie, że wypowiedzi były mówione z Narodową Ułańską fantazjąm Panie Cegielski proszę mi wskazać zawodnika u którego stwierdzona wstrząs mózgu i następnego dnia jechał w zawodach. Nie przypominam sobie takiego przypadku, ba nawet więcej pamiętam przypadki, gdy właśnie po małym wstrząsie mózgu zawodnik MUSIAŁ ODPOCZĄĆ od Żużla. Ubolewam, że upadł Pan tak nisko aby dawać takie przykłady.
  Zawodnicy startujący "zaraz" po zabiegach z powodu kontuzji nie są wymysłem tego sezonu ale funkcjonują od lat w tym sporcie i jakoś nie przypominam sobie nawet jednego groźnego upadku, którego powodem była by niezaleczona kontuzją a zawodnik swoją jazdą przyczynił się do niebezpiecznej jazdy czy kontuzji innego zawodnika. Znam za to kilku innych zawodników, którzy nadwyraz często stwarzają niebezpieczne sytuacje i zagrażają nie tylko sobie na torze. Trudno polemizować z tym, że każdy zawodnik powinien być porządnie zbadany przed zawodami. Jednak demonizowanie pewnych kontuzją zawodników jest zwyczajnie poniżej uczciwości i godności, a pisanie o tym, że to kasa jest czynnikiem wpływającym na jazdę w GP nijak się ma do tego co wszyscy eksperci i Pan sam opowiadacie od lat, że w GP się nie zarabia. Na jazdę w GP zarabia się w Polskiej lidze. Jeśli np. Doyle z kontuzją i o kulach pojawia się na zawodach GP, chyba zgodzi się Pan że mną, że jerzdzą tam najlepsi żużlowcy głogu? I wygrywa te zawody z bardzo pokaźnym dorobkiem punktów, to nie nadawał się on na jazdę w zawodach? Inni zawodnicy odpuszczali mu i mówili jedz Doyle, jedz jesteś chory to Cię puścimy? Czy Doyle na tych zawodach nie udowodnił, że jest w stanie utrzymać motor, kierować nim, składać się w łuki i płynnie jechać, tak aby wygrywać z najlepszymi? Wykorzystywanie Doyla i innych zawodników z kulami jest cynizmem i nieuczciwością. Kto jak kto ale Pan i Pana koledzy eksperci macie świadomość, że chodzenie z kulami na codzień może wpłynąć na szybszą rechabilitacje zawodnika gdyż kule pomagają odciążać nogi, stawy, kolana, kości chodzacemu zawodnikowi, a jeśli się nie mylę na żużlu się siedzi i nogi mają zupełnie inne obciazenia,są przeciwwagą. Gdy zawodnicy Ci mają mocne ręce, są w stanie składać się w łuk i jechać płynnie 4 okrążenia w stawce z innymi zawodnikami to chyba są zdolni. Odnoszenie się do jednego upadku Pawlickiego po ataku Smolińskiego jest żenujące. Zawodnik słynący z ostrej jazdy, atakuje, jest winny przez sędziego upadkowi, zostaje wykluczony, robi medialne schow a Pan idzie w jego retorykę. P.S. Zgodzić się mogę z wątpliwościami, czy po tak groźnym upadku na GP zawodnik powinien jechać dalej. Jednak zarówno wynik jak i jego jazda na torze pokazała, że chłopak dał radę.

 • Roman Roman lubi Komentarz

  Z żużlowcem o kulach jest jak z Ryskiem na bani

 • Roman Roman napisał/a komentarz do Tomasz Adamek nie wyda córki za obcokrajowca

  Ja rozumiem obawy niektórych ludzi dotyczące islamskiego ekstremizmu, ale to co prawi Adamek to rasizm, ksenofobia, seksizm itp.
  Dziwne jak na gościa, który w swoim teamie miał niejednego kolorowego i obściskiwał się po walkach z czarnymi przeciwnikami.
  Problemem wszystkich narodowych pseudopatriotów jest jedno uczucie: STRACH przed innym. Krótko mówiąc tchórzostwo. I Adamek, wielki wojownik ze swoją samczo-kościelną dominacją się boi po prostu. Tyle.

 • Roman Roman napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po co Toruniowi Walasek? Do podniesienia średniej wieku? W ZG z Przedpelskim przegralibyśmy powiedzmy do 32 ale przynajmniej budujemy zawodnika co ma przyszłość a nie tylko przeszłość.

 • Roman Roman otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Roman Roman otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Roman Roman napisał/a komentarz do Apel znanego dziennikarza. "Przyjdźcie na Polonię dla Golloba"

  Ostatnio na Poloni byłem w 2009 roku jako kibic Apatora oczywiście. Pierwszy mecz Warda. Fajne zawody.

  O ironio teraz mieszkam pod Bydgoszczą, ale cały czas wierny Apatorowi.

  I chętnie się pojawię. Nie jako kibic Poloni, ale dla Tomka. Bo co by o nim nie mówić i jakiekolwiek zdanie o nim nie mieć to jedno trzeba przyznać. To on wprowadził Polskich żużlowców na salony i przecierał szlaki Hampelom, Janowskim, Pawlickim czy Zmarzlikom. Może nie był najlepszy i utytułowany jak Rickardsson czy Hancock, ale zawsze "elektryczny" i widowiskowy.

  Życzę mu serdecznie powrotu do zdrowia i żeby mógł jeszcze usiąść na motocyklu.

 • Roman Roman napisał/a komentarz do Ekantor.pl Falubaz wysoko pokonał Get Well! Bezbarwni liderzy Aniołów

  Coż. Taki jest sport. Podobała mi się decyzja posadzenia po 3 biegu Panów H i H na ławeczkę. Może coś przemyślą, poprawią. Jeździć się nie zapomina więc może być tylko lepiej.

  Myślę, że po dwóch meczach sezonu (dosłownie) w których akurat miał szczęście jechać Apator bez sensu wieszczyć. Myślę, że jeszcze pare drużyn w tym sezonie położy coś u siebie i w Zielonej Gorze.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.