Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • miro nh lubi Komentarz

  BRAWO UNIA! ZROBILIŚCIE PRZYSŁUGĘ WSZYSTKIM NORMALNYM KIBICOM!
  A TY OSTAFIŃSKI PRZESTAŃ SIĘ PRUĆ, BO TWOJE SF, TO DNO I METR MUŁU I ŻADEN POWAŻNY KLUB, SPONSOR ANI NIKT INNY ZE ZDROWYM ROZSĄDKIEM NIE CZYTA TWOICH I TWOICH PRZYDUPASÓW WYPOCIN! NAPISZ ILU ZAWODNIKÓW ZE ŚCISŁEJ CZOŁÓWKI (I NIE TYLKO) ODMÓWIŁO WAM JUŻ WIELE LAT TEMU ROZMÓW I WYWIADÓW! DLACZEGO M.IN. PATRYKA DUDKA CIĄGLE CYTUJECIE Z INNYCH MATERIAŁÓW? BO NIE CHCE Z WAMI ROZMAWIAĆ! PAN CZOSNYKA PO ZNIKNIĘCIU RZESZOWA Z LIGI NAGLE STAŁ SIĘ KIBICEM UNII TARNÓW? W ZESZŁYM ROKU RAZEM Z KILKOMA CWANIAKAMI GADAŁ KOCOPOŁY JAKI RZESZÓW NIE JEST SUPER, SILNY I STABILNY FINANSOWO, A TERAZ CO? GDZIE JESTEŚ CZOSNYKA? Z TEGO CO WIEM DLA JEDNEJ REDAKCJI PRZYPADA JEDNA AKREDYTACJA A NIE 50, BO Z JAKIEJ RACJI JESTEŚCIE LEPSI OD INNYCH?! BO PISZECIE STYLEM PUDELKA? DAMIAN GAPIŃSKI W GROBIE SIĘ PRZEWRACA JAK WIDZI JAKIE SZAMBO KTOŚ ZROBIŁ Z TEJ STRONY! JESTEŚ ŚMIESZNY DARECZKU! INNE KLUBY POWINNY ZROBIĆ Z WAMI TO SAMO! WON NA TRYBUNY I KUPOWAĆ BILET, BO NIE REPREZENTUJECIE JAKIEGOKOLWIEK POZIOMU MERYTORYCZNEGO I STYLISTYCZNEGO!

 • miro nh lubi Komentarz

  Tu nie chodzi tylko o osobę Ostafińskiego ale o cały ,,dziadowski,, portal który stał się pudelkiem sportowym dla osób o mało wyszukanch gustach.Po połączeniu z WP tego badziewia nie da się czytać.Mało merytoryki i rzetelnego dziennikarstwa a w zamian otrzymujemy artykuły o polskich WAG,kto z kim poszedł na randkę i za ile kupił sobie zegarek.
  Nie wspomnę już nawet o wielu literówkach praktycznie w każdym artykule.
  Jednym słowem dno i pół metra mułu!!!

 • miro nh lubi Komentarz

  UWAGA!
  Apel do kibiców z innych ośrodków.
  Nie dajmy się zmanipulować tzw. redaktorom ze SF. Przez cały sezon będziemy teraz świadkami brutalnych ataków na Unię Tarnów. Miejmy świadomość co leży u podłoża szkalowania klubu z Tarnowa. Wspierajmy kibiców Jaskółek! Oni będą musieli przyjmować naprawdę ciężkie ciosy.
  Tarnów jesteśmy z Wami!

 • miro nh lubi Komentarz

  „Największy portal piszący o żużlu „. - serio Dariuszu ? Najlepsze tytuły które manipulują wydarzenia na żużlu . Tak by było poprawniej . Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i pogonił ta parade pismaków .

 • miro nh lubi Komentarz

  Bo tylko Polak jest tak jebnietym człowiekiem, że będzie znał wszystkich dookoła, spuszczał się żeby wymawiać nazwiska i inne pierdoły a reszta świata ma wy#rbane czy gra u nas ten czy inny. Co nas interesuje kogo z Polaków znają za granicą? Znaczna część świata nie wie gdzie ta Polska się znajduje a my uczymy się w szkole historii, geografii i polityki innych państw. Litości.

 • miro nh lubi Komentarz

  Elektryk z Ostrowa pracował na budowie w Łodzi?

 • miro nh lubi Komentarz

  Prawdziwy kibic jest ze swoim klubem na dobre i na złe i nie przeszkadza mu żadna godzina meczu swojej ukochanej drużyny i konkurencja kopaczy.

 • miro nh napisał/a komentarz do Sobotni konkurs drużynowy w Kuusamo

  Bo trudno nie skacząc załapać się do trzydziestki

 • miro nh lubi Komentarz

  Chris trzymam kciuki ...... dzieki za jazde w Rzeszy .

 • miro nh lubi Komentarz

  To byl dobry sezon w nice wiele.ciekawych meczow z Krakowa,Gdanska czy Pily

 • miro nh napisał/a komentarz do R.A.S. Olympique w Wolverhampton

  W jakiej dyscyplinie ?

 • miro nh lubi Komentarz

  Jakbyś wyczytał w nagłówku, że Bjerre szuka nowego klubu w Szwecji to nie wszedłbyś w artykuł i nie napisałbyś komentarza ;) Liczy się hajs z kliknięć, a nie Twoje zadowolenie.

 • miro nh napisał/a komentarz do Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers

  W programie jest że na sky sport 2

 • miro nh lubi Komentarz

  Transmisja łączona tych meczów Poole - Wolverhampton & Lakeside - Belle Vue tylko i wyłącznie w Sky Sports 4 HD

 • miro nh lubi Komentarz

  Trudno. Wanda ma prawo dać taki skład i tyle. Sami jesteśmy sobie winni naszej pozycji w tabeli, zabraknie punktu do utrzymania który mogliśmy zdobyć w wielu meczach a powiem więcej spokojnie mogło być z 5-6 ich więcej i walka gdzieś tam o środek tabeli. Tylko czy Steliga też da apel aby Wanda brała najsilniejszy skład czy teraz temu hipokrycie pasuje osłabiony rywal? :) W sumie u nas też nie jechali najlepszym składem.. No ale mecz się jeszcze nie skończył. Pod "6" jedzie Nowak a w Krośnie parasol typu Madej czy Rolnicki i Wanda mimo wszystko jest w stanie zrobić korzystny wynik dla Polonii. Burza jak jeździł to nie zawodził[nawet w Daugavpils] a taki Hougaard też nie wszędzie potrafi jechać. Może się uda.

 • miro nh lubi Komentarz

  spadaj oszuscie !!!

 • miro nh lubi Komentarz

  won hieno...

 • miro nh lubi Komentarz

  Buda trollu !!!!!!!!

 • miro nh lubi Komentarz

  Ten klub będzie cyrkową trupą do końca świata i jeden dzień dłużej...

 • miro nh lubi Komentarz

  Stasiu walnij komplet a po meczu słynnego bączka , powodzonka.

 • miro nh lubi Komentarz

  Stanley pokaż na co Cię stać !!! :) Łódź 3ma kciuki !

 • miro nh napisał/a komentarz do Lokomotiv - Speedway Wanda: Łotysze na przekór zbliżą się do finału?

  WANDA pojedzie w krajowym składzie. Za Grajczonka Staszek Burza.

 • miro nh lubi Komentarz

  Decyzja jury jak najbardziej słuszna . Brazylijka startując do swojej zmiany znalazła się na torze kolizyjnym z prawidłowo biegnąca Alyson.' Ta nie dobiegnawszy jeszcze do swojej koleżanki zmuszona została do gwałtownego wyhamowania . Nastąpiło jeszcze tracenie o dłoń Felix. To wszystko złożyło się na wytracenie równowagi i w efekcie na nie przekazanie pałeczki partnerce.

 • miro nh lubi Komentarz

  Tarnów chociaż 3 punkty jeszcze !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.