Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gekon napisał/a komentarz do "Będziesz następny!" - LeBron James do policjanta, który zastrzelił nastolatkę. Tweet nagle zniknął z sieci

  @Taaa: teraz będzie razem z Hamiltonem klękał na oba kolana.

 • Gekon lubi Komentarz

  "Jestem zmęczony widokiem czarnych zabijanych przez policjantów.(...)" - no to mam GENIALNY pomysł jak to zmienić! Może niech czarni przestaną zachowywać się małpy, stosować opór przy zatrzymaniu, niestosować się do poleceń policjantów i im grozić? :) Pomogło by też gdyby nie stanowili 50% rezydentów więzień przy 13% populacji - nie trzebaby ich wtedy z góry traktować jako potencjalnych przestępców... Co na to Pan LeBron... ?

 • Gekon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czarne od wieków źle się kojarzy. Czarny kot to powiązanie z czarownicami i pechem, czarne myśli to złe myśli, czarno widzieć to źle coś sobie wyobrażać, czarne chmury to też nic przyjemnego, nawet czarny piątek (Black Frajer:) oznacza kłamstwa, ściemy i sprzedaż towarów zalegających na magazynach. Niech mi teraz ktoś wyjaśni dlaczego mówienie i pisanie o czarnoskórych ma być mile, przyjemne i mają być traktowani lepiej niż reszta ludzi których skóra jest koloru mniej absorbującego promienie słońca?

 • Gekon lubi Komentarz

  Murzyni to najwięksi rasiści!!! Kiedyś widziałem filmik jak biały chłopak stał z transparentem ”all live matter” po chwili przyjechało 3 czarnych kolesi i chcieli go pobić.

 • Gekon lubi Komentarz

  Mała dziewczynka. Sraka jak szafa z Ikei. Nóż kuchenny w ręce,no niewiniątko. Banany prostowac

 • Gekon napisał/a komentarz do "Będziesz następny!" - LeBron James do policjanta, który zastrzelił nastolatkę. Tweet nagle zniknął z sieci

  @TerminatoЯ: mogliby też Tarzana nakręcić z rolą główna graną przez czarnoskórego.

 • Gekon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Pudzianowski to legenda strongma i za jego walkę w sporcie i dążenie do bycia najlepszym należy mu się uznanie. Podziwiałem jego mobilizację, upór, podkreślanie to że reprezentuje Polskę. Erudytą jednak to nie był, nie jest i nigdy nie będzie. Sposób wypowiedzi zawsze prostacki, niemal rynsztok. Wada wymowy. Panie Mariuszu na jaki trening? Może spotkajcie się w parku i zagrajcie partyjkę szachów. Gra dla ludzi myślących. Tak wytłumaczcie sobie kwestie sporne. Pan od razu sugeruje tym treningiem, że przez swoją siłę i muskulaturę chce pokazać swoją wyższość. Dlaczego powiela Pan wizerunek umięśnionego faceta jako półgłówka?

 • Gekon lubi Komentarz

  Reprezentant Polski ? Serio ?

 • Gekon napisał/a komentarz do Miasto w ogniu. Właściciel Arged BMSlam Stali oszalał po awansie do finału

  @hmm: dobrze, że ten wirus morduje tylko w najwyższej klasie rozgrywkowej bo dzięki temu niższa liga playoffy może rozgrywać na swoich obiektach:) to w kontekście "bańki" i kolejnej BZDURY "pandemicznej".

 • Gekon napisał/a komentarz do Miasto w ogniu. Właściciel Arged BMSlam Stali oszalał po awansie do finału

  @FALUBAZ-ŻARY: poważnie kolego uważasz, że maseczki nas chronią? Oglądasz sport? Popatrz jak wygląda sytuacja z maseczkami wśród zawodników. Na parkiecie, boisku biegają bez, ale jak usiądą na ławce to juz maseczka. Zakładam, że zauważasz całkowity bezsens. Zakazali wirusowi atakować zawodników gdy grają, ale jak siedzą to już może? Za bardzo już propagandę maseczki nam wcisnęli. Będąc na zewnątrz czym się masz zarazić? Niby przestrzeń i jest bezpiecznie, ale bez maseczki mandat. O to chodzi. Pisać by i pisać o braku sensu tych wszystkich zakazów i nakazów.

 • Gekon napisał/a komentarz do Policja nie odpuszcza, trwają kontrole w warszawskim klubie. Gwiazda UFC zażenowana

  @szwajcyk: Ich matki, żony i córki powinny się ich wstydzić. Oni są teraz tam gdzie stało ZOMO. Proste. Całe szczęście kij ma dwa końce a historia lubi się powtarzać i za tych 20 lat miło będzie usłyszeć jak skomlą pieski jak im emerytury obniżają za to że w czasach rządów PiS działali w sprzeczności z konstytucją, premem ogólnie i przeciwko obywatelom.

 • Gekon lubi Komentarz

  Bandyci, fetyszyści w mundurach. Napewno jesteście dumni podobnie jak członkowie waszych rodzin z tego jak gnębicie swoich rodaków i doprowadzacie do wielkich tragedii.

 • Gekon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy ten wirus atakuje tylko siłownie, baseny, hotele, ludzi na stadionach i halach a już nie atakuje w zakładach produkcyjnych gdzie pracuje jednocześnie nawet kilkaset jak nie tysiąc osób? Gdzie tu sens? Moja branża akurat nie jest zamknięta, ale szczerze współczuję wszystkim tym którym zakazano pracować bo "pandemia". Dziwi mnie, że ci ludzie nie wyszli na ulice. Jest was ponoć dużo. W Polsce nie ma tyle policji i wojska aby was zatrzymać siła. Weźcie sprawy w swoje ręce bo za jakiś czas to będą już sprawy kolesi ekipy rządzącej i ich rodzin. Nie takie rządy, władza i cywilizacje upadały. Czekam na dzień co rozgoni czarne chmury (czyt. PiS).

 • Gekon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak można zacząć od prowadzenia 23:13? Drugie pytanie to czy ten wirus atakuje tylko najwyższą klasę rozgrywek a w tych niższych to mu się już nie chce? To odnośnie tej "bańki". Ja odnoszę wrażenie, że to już są bajki.

 • Gekon napisał/a komentarz do Kolejne zmiany w rozgrywkach Ligi Narodów. Vital Heynen powinien być szczególnie zadowolony

  @Gekon: skopiowałem i będę wklejał za każdym razem gdy zostanie usunięty.

 • Gekon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bańki to są, ale na kontach decydentów którzy nam serwują cały ten medialny syf związany z wirusem. Nie neguje jego występowania bo wirusów cała masa od zawsze, ale te całe "reżimy sanitarne" to jakaś beka z ludzi logicznie myślących. Fabryki, zakłady pracy chodzą całą para a zamykają siłownie, hotele i restauracje:D popatrzcie na sport i te akcje z dystansem i maseczkami. Na boisku/barkiecie bez, ale jak już siedzi na ławce to musi mieć bo w tej strefie wirus go zamorduje. Halo tu rozum.

 • Gekon napisał/a komentarz do Żużel. Kolejna runda Grand Prix odwołana! Zawodnicy nie pojadą na legendarnym stadionie

  @Nie zaszczepię się: nie tylko Twój. Jeszcze trochę to będą ścigać za mówienie coś "anty" nt wirusa.

 • Gekon lubi Komentarz

  O widzę że cenzura covida wycięła mojego posta. To już nie można nic złego napisać o tej epidemii?

 • Gekon napisał/a komentarz do Żużel. Kolejna runda Grand Prix odwołana! Zawodnicy nie pojadą na legendarnym stadionie

  @SpartyFan: a najgorsze, że zamiast wzbogacać się na tym (kluby, miasta) to hajs zbiera BSI i jeszcze nam robi jakieś fochy, regulaminy itp zapominając o tym, kto ich utrzymuje. Nie mam nic przeciwko żeby były nawet po trzy turnieje u was, w Gorzowie i Toruniu. Jak szpital zamkną to może i dla słoików jeden w stolicy. Zawody najwyższej rangi powinny odbywać się na fajnych stadionach a nie w kurniku w Teterow czy gdzieś tam w Krsko.

 • Gekon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trochę prawdy w komentarzu i klasycznie do śmieci. Brawo panowie moderatorzy. Co wam do ##uja pana nie podoba się w prawdzie? Boli was to? Chcecie klamstw to sobie sluchajcie konferencji prasowych tego kłamcy Morawieckiego albo tego drugiego geniusza polskiej medycyny co to zamyka/otwiera/zakazuje/nakazuje i ##uj wiadomo o co mu chodzi bo już tak bredzi, że logicznej mówi menel proszący o 2zł do poratowania.

 • Gekon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za zryty beret usuwa komentarz. Jakiś obrażony, że wyśmiałem reklamę rosołu z kostki rosolowej?:D Możesz wielki moderatorze i bana dać. Leje na to bo jak komentarz tylko da prawdę w oczy to od razu leci do śmieci. Pięknie "redagujecie". Wzór zamordyzmu. Miej jaja i chociaż napisz z jakiego powodu komentarz jest usunięty.

 • Gekon lubi Komentarz

  Już nie macie o czym pisać tylko o blondynce? Jakie to szczęście spotkało Stal Gorzów? Jakie??????????????????? Barany.

 • Gekon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy to jest Pudelek? Czy pokazywanie ogólnie kobiet wypinajacych d#py i cycki powinno mieć miejsce w dziale sportowym? Nie robię wycieczek personalnych do żadnej z prezentowanych podprowadzających bo nie jest to atak personalny tylko ogólne zapytanie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tomek z Bamy

Magia Bożego Narodzenia
nigdy się nie kończy,
a jego największym darem
są rodzina i przyjaciele.
Najlepsze życzenia z okazji Świąt!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.