Handballpl - komentarze

 • Handballpl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kadry narodowe również powinny być odwołane ponieważ jest to zagrożenie dla zawodników. Szczególnie kadra młodzieżowa oraz kadra B.

 • Handballpl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W takim przypadku kadry narodowe również powinny zostać odwołane z uwagi na bezpieczeństwo zawodników.

 • Handballpl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Katastrofa!! Co roku Kwidzyn zmienia trenera. Cos jest nie tak !! Tym razem klub popełnił błąd. To zły trener. Poprzedni sezon walka o medale a przyszły sezon walka o utrzymanie? Szkoda,juz myslalem ,ze mimo słabych wzmocnień Kwidzyn pod okiem Strzabaly może znowu walczyć śmiało o medale. W Piotrkowie wynik zrobili zawodnicy,nie trener. Taka prawda. To,ze Zinczuk dobrym zawodnikiem był nie oznacza ze trenerem tez jest. Juz nie raz Superliga to udowodniła,ze trenerka ma malo powiązania z graniem. A wyniki były jakie były bądź są.Co się dzieje w Kwidzynie!!!

 • Handballpl napisał/a komentarz do Patryk Rombel. Trener od zeszytów

  Wszyscy oczekują po meczu z Niemcami wielkiej zmiany w reprezentacji. Patryk na pewno robi co może, ale skoro zgrupowanie trwa od czwartku z tego trenowala z Nimi kadra B a reszta podstawowych zawodników dopiero dojeżdża na zgrupowanie,to jest to jednak wina osoby która wyznacza takie a nie inne terminy zgrupowań. Trener nie ma nic go gadaniam ale zawsze znajdą się tacy idioci jak wy. Nikt o zdrowych zmysłach nie liczny na to ze Polska jutro z wielkim hukiem wygra z Niemcami,bi jest to nierealne. Patryk jest odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Potrzeba tylko czasu,chociaz niektórzy nie z rozumieją, ze potrzeba kilkudziesieciu spotkan kadrowych jak nie wiecej,żeby drużyna zaskoczyła. I po raz kolejny - nie wina trenera kadry. Wina ludzi, którzy w klubach zamiast rozwijać młodych, trzymają ich na ławce. Młodzi nie mogą się rozwijać bo trenerzy boja się zaufać, wszystko się cofa. Proszę najpierw trochę zainteresować się co się dzieje w klubach,a później oceniać trenera kadry ktory z takich ludzi musi stworzyć drużynę na miare oczekiwań takich ludzi toksycznych jak wy. Jeśli drużyny w SL myślą tylko i wolnym czasie o jeżdżeniu drużynowo na imprezy i piciu do nieprzytomnosci to niestety ale tak to będzie wyglądać. Taka jest niestety dzisiejsza młodzież,ciężko znaleźć odpowiedzialnych młodych zdolnych.

 • Handballpl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Uważam, że P.Rombel to akurat jedna z najskromniejszych osób jakie można spotkać w piłce ręcznej. Twój komentarz całkowicie bez sensu, ponieważ nie ma fragmentu gdzie Patryk pisze,ze jest niesamowitym trenerem. Pisze tylko ile lat ma stycznośc z trenowaniem zarowno młodzieży jak i seniorów.

 • Handballpl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A Michał Potoczny to gwiazda tej drużyny? Bo nie rozumiem. Grał dość przeciętne. Karne jak karne. Bardziej bym napisał ze Kacper Adamski nie pomógł drużynie, albo Adrian nogowski, którzy są od rzucania bramek a nie dość przeciętny Potoczny. Na meczu byłem i nic specjalnego nie widziałem,nie wiem skąd te cale ekscytacje na punkcie tego chłopaka.

 • Handballpl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niestety to juz nie ten sam Kwidzyn. Maja młodych zdolnych chłopaków. Szkoda,ze nikt nie ma zaufania do nich. Ossowski gra może 10min na mecz gdzie na spokojnie jest w stanie pociagnac gre,Grzenkowicz wchodzi co 5 mecz na karny,Guziewicz przed kontuzja to samo.szkoda gadać. A to wszystko przekłada się na reprezentacje bo mmts to nie jedyny klub który nie ma zaufania do młodych.

 • Handballpl napisał/a komentarz do Białoruś - Polska

  Porażką to jest Twój komentarz człowieku. Kadra musi swoje przegrać, oczekujesz od kadry która trenuje ze sobą może z 1,5 roku z czego polowa zawodników ciągle się zmienia zwycięstw. Chcesz oglądać mecze wygrane to oglądaj te sprzed 5-10 lat. Tego meczu nikt Ci nie oglądać nie karze.

 • Handballpl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czego wy oczekujecie ;) Najpierw narzekacie ze mamy za starych zawodników w kadrze ze kadra powinna być odmlodzona a teraz gdy już z przymusu są młodzi narzekacie :)z swoje muszą przegrać żeby za 5lat zacząć wygrywać :) zamiast kondratiuka wziąć Morynia Ossowskiego,sprawdzać takich zawodników moze warunków specjalnie nie maja ale za to w głowie maja poukładane. Kadra powinna zacząć się od rocznika 99 a skończyć na max 92:) Taka prawda.

 • Handballpl napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: pewna wygrana MMTS-u

  Widział :) Jestem z Kwidzyna i jestem na każdym meczu :)