Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sana lubi Komentarz

  To co Panie "autor"? Przydało by się przeprosić za wypisywanie bzdur... Okazuje się że ani Bieleckiego ani Bargiela nie ma nawet w okolicy tej góry... Takich ściemniaczy powinno się zwalniać.

 • Sana lubi Komentarz

  Na zdjęciu, które widać zdecydowana większość to biali.

 • Sana lubi Komentarz

  Pewnie dla tej garstki rodowitych Francuzów na wymarciu i jest święto. Niestety napływowi inżynierowie i lekarze nie czują tego, albo robią to w inny sposób :-)

 • Sana lubi Komentarz

  Początkowo, gdy deszcz padał mniejszy nikt z nich nie chciał parasola. Piłkarze mokną, więc oni też. Jak jż na dobre się rozpadał, to nad Putinem rozłożono parasol, ale po chwili nad innymi też. Może czekali na znak, czy osłonić parasolem, czy nie, skoro na początku nie chcieli? Nie kombinuj więc tu pismaku i nie próbuj mieszać w to polityki, insynuując, że celowo kogoś tu poniżono.

 • Sana lubi Komentarz

  ROSJA JEST PIĘKNA I WIELKA

 • Sana lubi Komentarz

  Wystarczy przejechać przez kraj nad Wisłą, aby zobaczyć przedsmak tego co jest w Rosji.
  Alkoholików tyle samo, bandytów i ćpunów jeszcze więcej.
  W Rosji przynajmniej nie ma faszystów i zboczeńców na ulicach, bo Pan Putin robi z nimi porządek.

 • Sana lubi Komentarz

  co niektórym już puszczają zwieracze, że w Rosji może być normalnie, a sytuacja z Panem Szpakowskim doprowadziła rusofobów do totalnej biegunki.

 • Sana lubi Komentarz

  Podziwiam szeregowych Rosjan że oddzielają politykę od sympatii. Byłem szczerze gorąco przyjęty ,cały czas ci szarzy rosjanie podkreślają ze jesteśmy braćmi słowianami, że tylko polityka rządów rzuca się szarym cieniem na stosunki między naszymi krajami.Owszem wszędzie są oszołomy ale ci przyjaźnie do nas nastawieni to olbrzymia większość.

 • Sana lubi Komentarz

  Obstawiam że nigdy nie wyjechałeś/aś ze swojej Koziej Wólki nawet do Radomia, a ta szeroka "wiedza" na temat bezpieczeństwa w Niemczech, Holandii, Szwecji czy Francji zasłyszana gdzieś w internecie. Ja często jestem w Holandii ze względu na pracę, niedawno wróciłem z wakacji z Barcelony, a Sylwestra spędziłem w Rzymie. Nikt mnie na tym zgniłym zachodzie nie napadł, nie okradł, w nocy zawsze czułem się tam bezpiecznie. Za to nie mogę powiedzieć tego o swoim rodzinnym mieście, bo idąc wieczorową porą zostałem dwa razy napadnięty.

 • Sana lubi Komentarz

  a może wolontariusz ma przydzielone inne zadania niż skakanie i darcie sie vamos? A nachlanemu dzikusowi który skacze po radiowozie to co mieli zrobić? Bardzo dobrze ze dostał. Truman Show to wyczynia z ludźmi ten dziennikarz i jemu podobni na tym portalu i pozostałych.

 • Sana lubi Komentarz

  Rosjanie przynajmniej potrafią zrobić Truman Show, francuzom się nawet nie chciało udawać, że u nich jest bezpiecznie i fajnie

 • Sana lubi Komentarz

  chcem pojechać do Rosji, tam można fajnie wypoczonć, dobrze zjeść i się zabawić, ale teraz chyba drogo, później powinno być lepiej

 • Sana napisał/a komentarz do Mundial 2018. Rosyjski Truman Show

  Czyżbyś był ekspertem w tej sprawie? A kiedy i w jakich miejscach w Rosji byłeś?

 • Sana lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sana napisał/a komentarz do Mundial 2018. Rosyjski Truman Show

  Wielu Polakom ostatnio coś się rzuciło na głowę i jak przy wstrząśnieniu mózgu - rzygają na inne narody. Wstyd mi, gdy czytam wszystkie te ksenofobiczne hafty pseudodziennikarzy, a już rusofobiczne zwłaszcza. Naprawdę ludzie, opanujcie się, bo to chamstwo wobec innych narodów skończy się tym, że ktoś solidnie obije paru „polaczków”, aby takich chojraków utemperować. Co wy sobie myślicie, że inni pozwolą się ciągle obrażać?

 • Sana napisał/a komentarz do Dyrektor TVP Sport: Oskarżenia wobec Dariusza Szpakowskiego są absurdalne

  A jakim jest narodem - celtyckim? germańskiem? Stuknij się w niedouczone czółko albo wróć do szkoły. Pomoże też przeczytanie hasła w encyklopedii „narody słowiańskie” i „języki słowiańskie”. Encyklopedia to taka książka z hasłami, tłumaczącymi pojęcia. Zazwyczaj ma kilka lub kilkanaście tomów. Jest także jej internetowa wersja, nie do końca godna zaufania, ale jednak tlumacząca to i owo nawet takim mędrcom jak ty.

 • Sana lubi Komentarz

  Możesz się nie zgadzać ale takie są fakty Rosjanie to też Słowianie .

 • Sana lubi Komentarz

  no to czym jest Rosja? narodem aryjskim? a moze skandynawia? jezyk rosyjski nalezy do tej samej grupy jezykow co np polski. a jezyk polski to jezyk slowianski

 • Sana lubi Komentarz

  Strach się bać...Dobrze, że nie trafił się mecz Niemcy - Rosja...wtedy, żeby pisiorów zadowolić, "Szpaku" chyba musiałby milczeć przez 90 minut:-)))

 • Sana lubi Komentarz

  Pisowski szlam... Proszę spojrzeć kto to piszę , same "Misiewicze", którzy wymyślili sobie dojście do koryta poprzez szkalowanie innych.... co w PIS jest normą.

 • Sana lubi Komentarz

  Zostawcie w spokoju Szpakusia to bardzo dobry ceniony komentator sportowy starszego pokolenia to kontynuator, nastepca niezapomnianego Jana Ciszewskiego.Komentator musi czasami ponieść się emocjom.Bardzo przyjemnie się go słucha w TV.

 • Sana lubi Komentarz

  O widzę kolejnego rusofoba. Ludzie ogarnijcie się. Kibicowalem Chorwacji ale nie zauważyłem żadnego preferowania którejkolwiek z drużyn. Nie przepadam za Szpakowskim i jego myleniem zawodników np. Kałużnego mylił z Olisadebe :-), pewnie wzrok już zawodzi ale teraz to już zrobiła się przesada. A do polityków PIS to mam apel aby nie nadużywali zaufania bo nie jest ono bezgraniczne a ludzie w tym kraju swój rozum mają i widzą kiedy jest przeginka.

 • Sana napisał/a komentarz do Dyrektor TVP Sport: Oskarżenia wobec Dariusza Szpakowskiego są absurdalne

  Ludzie czepiający się p.Szpakowskiego mają coś z głową!

 • Sana lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.