Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Daniel Homa otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Daniel Homa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mam nadzieje, że jakiś Pan rolnik weźmie swoja 60-tke pługi 5 i zaorze Ci cała posesje.
  Po czym na Youtubie udostępni filmik na którym z wściekłością na swoim paskudnym ryjku bedziesz go ganiał swoim crosem.....
  POWINNO CI SIĘ wyticzyć sprawe o dewastacje i o publikowanie wizerunku bez zgody..... l żeby znalazł się prawnik który się tym zajmnie i skasuje cie na 100 000......wtedy zmondrzejesz.....!. morze.......choć wątpie.
  POZDRAWIAM WSZYSTKICH POLSKICH ROLNIKÓW.

 • Daniel Homa napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Nikczemność ludzka nie ma granic. Nie szanuje majestatu śmierci, nie szanuje niczego (felieton)

  Każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania swojej opini na dany temat. Tymbardziej jeżeli dany temat jest poddany publicznej ocenie. Jeżeli dane zagadnienie, zdażenie, temat, publikuje sie na szerokim forum publicznym umożliwiając przy tym swobodne zamieszczanie opini, komentaży to nie można oczekiwać że ludzie pisać będą jedynie same zachwyty, komplementy, wazeliniarskie okulniki. Trzeba się liczyć z krytyką, negatywną opinią. Ludzie w końcu muszą zacząć rozrużniać nienawiść w komentażach od konstruktywnej krytyki.
  Obecnie panuje moda na hejtowanie hejterów i wszystkich krytyków, nawet wrzuca sie ich do jednego wora.
  Jeśli nie chce się krytyki czy hejtu to blokuje się możliwość komentowania i po problemie. A jeśli się taką możliwość daje to widocznie komuś zależy na sianiu fermentu społecznego wokół tzw. hejtu i krytyki.

 • Daniel Homa lubi Komentarz

  Panu redaktorkowi przypomnę że zanim zacznie oceniać innych niechaj sobie przeczyta artykuł Krzysztofa Stanowskiego o sobie

 • Daniel Homa lubi Komentarz

  ooooo jak to niepoprawne polityczno społeczne komentarze szybko usuwaja. Ta redakcja to dno.

 • Daniel Homa lubi Komentarz

  Długo zastanawiałem się jak tu odpowiedzieć panu Dariuszowi na jego wypociny Osobiście uważam,że dziennikarz sportowy na forum sportowym powinien pisać o sporcie a nie prezentować swoje "złote myśli " Atakuje pan Wielguckiego broniąc jednocześnie Owsiaka choć jeden i drugi do świętych nie należą Celowo pominąłem Mackiewicza bo w naszej kulturze o zmarłym mówi się tylko dobrze bądź nie mówi nic Nie chce pan wchodzić w niuanse himalaizmu i bardzo dobrze bo jak widać wie pan o nim niewiele a jako dziennikarz sportowy to właśnie wspaniałą akcją ratunkową powinien pan się zająć a nie pierdołami Wygłasza pan teorię jakoby człowiek chodził w góry i ginął by pomóc rodzinie? Skąd pan powziął taką informację ? O ile mi wiadomo ta wyprawa nie była ubezpieczona więc jak to się ma do pana teorii? Mówi pan o empatii takcie czy miłosierdziu więc niech pan przedstawi dowód o pokaźnej wpłacie na konto rodziny a nie przytacza,że ktoś coś organizuje bo również organizowano pokaźną zbiórkę na nieroba Kijowskiego i jakoś nic pan wtedy nie pisał

 • Daniel Homa lubi Komentarz

  A co mogła rodzina i biedne dzieci, skoro on nikogo nie słuchał? Nieodpowiedzialny człowiek był.

 • Daniel Homa otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Daniel Homa lubi Komentarz

  Panie autor - robiąc felieton o Wielguckim sam Pan buduje jego rozgłos. A 2 - do oceniania innych każdy ma prawo, nikomu Pan tego nie ma prawa odebrać. Kwestią sporną jest styl, bo tu już wchodzi jakaś moralność społeczna. Jednakowoż pisanie o "majestacie śmierci"...no Panie Dariuszu...jaki w śmierci jest majestat? Żaden. Proszę nie bredzić.

 • Daniel Homa lubi Komentarz

  Dziś doszukałem się na WP 12 artykułów na temat Mackiewicza , wczoraj 16 ... przedwczorajszych już nawet nie liczyłem , mam w związku z tym pytanie . Kim że owy Mackiewicz był , albo może jest , i co takiego wielkiego zrobił że od czterech z nawiązką dni WP jest zawalona . Poco pisać informacje na temat tego co jadł , jak żył , z kim żył , a z kim nie . Ile razy wchodził na górę , jak wchodził , co myśli jego siostra , co myśli żona , ile miał długów itp, itd .... Zginął człowiek , nie został bestialsko zamordowany . Wszedł tam bo miał taki kaprys . nie uratował świata . Teraz przez jego skromnie mówiąc brak rozumu cierpią jego najbliżsi , cierpią dzieci ... Czyż by brak zdrowego rozsądku był obecnie cool , i w modzie ?

 • Daniel Homa lubi Komentarz

  Revol potraktowała Mackiewicza jak słupa. Można dodać że w dzisiejszym świecie to coraz częściej widywany obrazek. Uważajcie na pseudo przyjazne gesty. Nie zapominajcie że człowiek stoi na szczycie piramidy pokarmowej i jest najgroźniejszą bestią jaka zaistniała na świecie. Pomimo prób ucywilizowania i setek lat nauk chrześcijańskich - pozostała większość problemów z świata zwierzęcego.

 • Daniel Homa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.