Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Pretensje do Piesiewicz, który ustawia tabelę już drugi rok z rzędu według swoich potrzeb.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Wojciech Kamiński teraz dopiero zauważył problem z bańką?teraz to napisz do babci w liście jak bardzo was pokrzywdzono.Podobnie będzie z Zastalem?jednak oni od początku kwestionowali ten układ (Ostrowa z Pisiewiczem). Myślę że Zastal to bardziej ograna i renomowana drużyna od warszawskiej i da sobie radę w finale?jednak brak atutu parkietu może mieć decydujące znaczenie.Gdyby warszawianom tego nie zabrano,to graliby w finale a tak teraz tylko mogą mieć pretensje do dwu prezesów którzy wymyślili szwindel sezonu w PLK.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Jedyny kto na ten finał stawiał załatwił bańke i szczypiornistów...Bez tego finału by nie było.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Sezon cudów. Zastal jak wygrywał w VTB to za każdym razem był to cud. Legia i Śląsk w półfinale to cud. Spójnia, Trefl w playoffach to też cud. Igor nie jest oryginalny. Jego cud jest jednak mniej cudowny niż inne bo łatwiej czynić cuda mając kupę kasy. Jakoś bardziej mi się kojarzy ze słynnymi niedzielami cudów w piłce nożnej, których szczególnie dużo zdarzało się pod koniec sezonu.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @NO32: Mam nadzieję, że będzie odwrotnie i wałek kraciastego z pajacem zostanie ukarany. Dla dobra polskiego kosza. Żeby się to nikomu nie opłacało.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Nie cud tylko prezent od p. Piesiewicza

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @hmm: Martw się o swój klub. W zeszłym sezonie wszyscy mieli takie same szanse, w tym nie. Nic mi nie wiadomo aby w innej dyscyplinie w tym roku w Polsce zorganizowano bańkę na playoffy. Rusz myślenie. Masz czym?

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @hmm: tobie to chyba już tylko psychiatra może pomóc. Co to jest "jp kw"? Skąd ty się wziąłeś. Masz problemy emocjonalne? Nie rozumiesz co czytasz. Robisz wycieczki do naszych długów. Jakiś taki maleńki jesteś. A może niedojrzały?

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  To nie żaden cud a raczej zwykła przewałka 2 prezesów dała wam finał.Tak się składa że właśnie w tym mieście znajdują się ludzie co to na przekrętach chcą osiągać sukcesy sportowe. Tak było w żużlu i teraz też przypomniano sobie poco są pieniądze.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @hmm: Nie rżnij głupa. Legia zamiast zagrać 2 pierwsze mecze u siebie, wszystkie zagrała na wyjeździe. To radykalnie zwiększyło szanse Stali Arged Piesiewicz Ostrów Wlkp na zwycięstwo. Oprócz tego zwiekszył je niesprawiedliwy przywilej posidania jednego koszykarza zagranicznego więcej.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Pewnie, ze cud. Miec przewage parkietu W PO zajmujac 3 msc po RS to CUD. Nikt nie jest zdziwiony, wszak Polska cudami stoi.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  NIkt w przyszłym sezonie nie będzie tak wygwizdywany we Wrocławiu jak Stal Piesiewicz Ostrów, a dzisiaj gdyby w finale grał z nią Anwil byłbym całym sercem za Włocławkiem

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  To żaden cud tylko... nieuczciwy przekręt Pana pracodawcy Panie ' Kicia ' ! Bez " bańki " Legia z atutem parkietu by was pewnie wydymała !

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Teraz Zastal nie tyle może, co ma obowiązek wygrać. W imię zasad.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @hmm... lubisz manipulować ale kiepsko Ci to wychodzi. Z jednej strony ciskasz się do Hali co go cos obchodzi skoro tyczy to Legii... i nie masz problemu z ciskaniem się do Zastalu za poprzedni sezon robiąc za adwokata Torunia. Można Cię zapytać a co to ciebie obchodzi skoro Ciebie to nie dotyczy? Możesz sobie poszukać w tabeli swojego Ostrowa. To, że dla ciebie 19:3 to nie argument to dodaj Toruniowi dwa zwycięstwa (swoją drogą dowiedz się dlaczego mieli rozegrane dwa mniej). Nikt nie zakładał takiego końca sezonu. Każdy grał jak umiał. Przyszedł covid którego wszyscy się wystraszyli i zakończono sezon po 22 kolejkach wyłaniając MP. Na tamten moment bezapelacyjnie ZG była najlepsza i nie truj o "pod stolikiem" bo lepszej drużyny wtedy nie było...
  https://plk.pl/archiwu...abele.html
  Teraz masz kolejny sezon Zastal robi 27:3 i to nie jest argument... dla ciebie nie jest, bo chcesz za 300k mieć "neutralną" w Ostrowie. Ale na parkiecie rozstrzygnięto inaczej. Jak się ta bańka ma do wyjazdu Zastalu do vtb i Ostrowa do Izraela? Przecież to pandemiczny bełkot zasilony kasą tego "któremu ciężko przychodzi". O czym chłopie się produkujesz?
  Co stoi na przeszkodzie by grać normalnie dwa w ZG i dwa w Ostrowie rewanż? Bez kibiców? A słyszę o rozluźnieniach i powrocie kibiców? Jaki to ma sens by po tym wszystkim wracać do Ostrowa i wy wpuścicie jak słyszę 500 kibiców bo macie halę na 3k? U nas jest na 5k. I to wszystko w kontekście "bańki"... wywalczyliście ją na parkiecie? Te 300k wyłączyło ci myślenie a obudziło złe emocje. Rozumiem, że można kogoś nie lubić ale sport to są pewne reguły wspólne dla wszystkich wg których się wyłania lidera RZ. To się przysłowiowej kupy nie trzyma. Można grać w Ostrowie a w ZG nie? Bo tak sobie zafundował Matuszewski u Piesiewicza? Można i należy dochować reguł a nie kombinować jak koń z węglem pod górę. Dociebie nie przemawia wysiłek zespołu robiący 19:3, 27:3 grający w dwóch ligach? Wkracza ktoś z 300k i mówi jak teraz będzie? To jest chaos a nie reguły. Zaczynając od tego, że żadnej neutralności w Ostrowie nie ma i nie było. Nie po to płaciliście 300k by ona była. Wszyscy o tym wiedzą i nie musisz palić wiesz kogo. Dlaczego boicie się reguł? Nie dalibyście rady w ZG? Przecież świetnie gracie? Igor pieprzy jak potłuczony o cudach a chłop dostał worek z kasą i jeszcze mu halę załatwili... takie macie ciśnienie na Misia. Nie chcę się odnosić do Matuszewskiego bo mi Mariolkę z kabaretu przypomina. Nie tędy droga w sporcie... obchodzenie za kasę wysiłku całej ligi nie przysporzy wam fanów... i mówi to fazzzi który bronił was grających w podstawówce. A wiesz dlaczego was broniłem? Bo sport to rywalizacja. Potrzeba silnych klubów. Nie cieszyło mnie gdy Zgorzelec, Słupsk padał. Chcę by mój klub rywalizował z silnymi ekipami ale na sprawiedliwych warunkach... parkiet ma o tym decydować. I spójrz jakie wyniki zrobił Zastal czego nie chcesz przyznać... Superpuchar, PP, RZ 27:3... i "maszyna losująca" wypluła bańkę w Ostrowie..... to już nie jest sport tylko naginanie okoliczności pod siebie. Nic nie stało na przeszkodzie by Ostrów był pierwszy po RZ czy jednak coś stało? I nie rób nieustannej dziecinady z tym "płaczem". Mnie interesuje sport a nie rozniecanie waśni między klubami... co niestety obecnie ma miejsce.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @hmm: Jeżeli wszystkich wokół uważasz za głupich to diagnoza już jest oczywista. Zwróć uwagę na ilość negatywnych "łapek" pod swoimi wypowiedziami. Czego ja zresztą wymagam.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @hmm... nie ja sezon kończyłem. Wiem, ze wzbudzało to kontrowersje szczególnie najgłośniej było to u tych którzy w tym sezonie nie załapali się nawet do PO. Nie chcę nikomu niczego umniejszać ale skoro to zakończono to wygrała najlepsza drużyna w momencie kończenia sezonu. Nie ma sensu do tego wracać bo nikt już tego nie zmieni. Mógł być to Toruń, Włocek, Ostrów... była ZG załączyłem tabele i nie używaj "argumentów" które nimi nie są. To była na tyle duża przewaga, że kontrowersji nie czyni. Czyni tym którzy mają kompleks ZG... i po ludzku to rozumiem, że ich to boli. Zastal potwierdził to w tym sezonie grając w dwóch ligach dobry basket. Upatrujecie swoich szans pozasportowymi trickami. Zastal też już nie ten bez Lundberga i Ponitki. Nawet Pappas nie pomógł. Zastal nie spuszcza głowy tylko gra na parkiecie zmagając się nie tylko z rywalem na parkiecie. Wiesz o czym mówię. Szanse oceniam połowicznie. Trenerzy zrzucają z siebie ciśnienie mamy teraz medialną jazdę figurową przed Finałem. Mam żal, że rozgrywki zamiast nas mobilizować i cieszyć stają się czymś ciężkostrawnym z powodów pozasportowych. Nie potrzebnie stawiasz tezy "bo wam się należało" w zeszłym roku... a komu miano przyznać MP jak nie liderowi? Mogliście wziąć tego Misia dlaczego nie zrobiliście tego (tabela)? Tak jesteśmy poszkodowani w tym roku (tabela)! Widzisz to są argumenty bo nie ma innych w rywalizacji sportowej jak tabela. Ona szereguje i pokazuje kto co zdołał osiągnąć. Ty wyciągasz wniosek skoro nam "dano" w zeszłym to wam mogą dać w tym roku "bańkę"....... nie zaklinam rzeczywistości tylko mam jedno słowo krótko i na temat: TABELA prawdę ci powie.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Ostrów chce kupić sobie majstra bo sportowo nie dali by rady, co za ujma na honorze. Cała Polska za Zastalem!!! :)

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Czyli po trupach do celu ! Najpierw "sala dla piłkarzy ręcznych", a potem bańka. A gdzie miejsce na fair play panie Milicic ? Ale spoko, karma wróci...

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Dla mnie osobiście sezon się zakończył. Mistrzem będzie dla mnie Zastal nawet jesli na "neutralnym" terenie nie da rady pokonać czterokrotnie Stali. Nie uznam ewentualnego tzw "mistrzostwa" Stali bo oparte ono bedzie na ordynarnym przewale, który to przewał zniweczył trudy druzyn walczących w rundzie zasadniczej o pozycję w PO żeby mieć - jakże ważną - przewagę parkietu. Dbający o zdrowie graczy PZKosz jakoś nie zarządził bańki w I lidze. Tam są gracze bardziej odporni czy mniej ważni? A może nikt tam nie dysponował kwotą 300 k? Żenada i wstyd.

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @becksa: Lapowkarze z Ostrowa albo przekupują żużlowców nieudolnie zresztą albo kupują bańki tutaj wszystko się udało

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  @becksa: A nawet gdyby to sport jest ważniejszy od wpłat na Toruń...

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Żartowniś z tego Tabaka... lubi łechtać swoją ambicję. Z taką grą, jak ze Śląskiem Zastal jest murowanym faworytem do mistrzostwa, nawet grając w ostrowskiej bańce...

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Do Dzaszek ,dlaczego mamy się ogarnąć ,nie wyjeżdżaj tu z argumentami że Stal ma bańki na całym świecie i że puchar odbył się w Lublinie -wszystko to prawda ale uzgodnienia były wcześniej znane ,a decyzja o bańce zapadła w końcówce sezonu w okolicznościach bardzo śmierdzących -nie przekonasz mnie i wielu kibiców że tą historia jest zupełnie naturalna i zgodna z duchem sportu ,po drugie walka o Mistrza Polski z całym szacunkiem dla różnych pucharów -to inny kaliber .Jakby tak nie było to prezes Stali nie wyłożył by siana na za bilet który ułatwi zdobycie Misia.
  .. Rozumiem też - idąc Twoim tokiem myślenia że wszystkie mecze finałowe rozegrane u gospodarza w hali to też dla wielu ,,nieogarniętych'' z tego forum ma być norma.
  Po 3 dlaczego robili problem z przełożeniem meczu na prośbę zmęczonego wyjazdami Zastalu waląc argumenty bardzo ,wątpliwe w których nie było widać chęci rozwiązania problemu -liczyły się inne pobudki.
  pozdrawiam

 • Marian Gaszkowiak lubi Komentarz

  Skandalem jest ta Ostrowska banka, krzyki kibivow i reklamy powodują, że nie ma nauntralnosci. PZKosz milczy za 300k...żenada i wstyd. Legia wypracowała wyższe miejsce w lidze a gra w nagrodę na wrogim sobie terenie!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.