Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Drużyna której bardzo się chce wygrywać , brawo Raków!

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Drużyna MC Guestrow 22pkt i nie zostaje sklasyfikowana. Pytanie zatem po jakiego ch#ja startują odbierając punkty zawodnikom walczącym o medale? Jakiś k#rwa kabaret. Żużel to czterech zawodników jeżdżących cztery okrążenia w lewo. Jednak regulaminy i dziwne "upiększanie" widowiska zabija ten ciekawy sport.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Włókniarz, dla mnie osobą odpowiedzialną za wynik jest Cieślak. Jako trener powinien po jedenej porażce, zastanowić się co dalej. Mieć w składzie Doyla, Madsena, Lindgrena, to masz już min 30pkt. Kasa poszła, wyniku brak. Prezes popełnił błąd, wszedł w buty Cieślaka i Mareczkowi było to na rękę. Było Cieślaka zostawić i dać mu wolną rękę, zobaczylibyśmy kunszt trenerski Mareczka. Częstochowa największy przegrany tego sezonu, jeżeli chodzi o wynik sportowy.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Tak fatalnych władz nie było od wielu lat. Żużel to prosty sport! Czterech gości startuje spod taśmy i ścigają się cztery okrążenia. A u nas do tego jednego zdania w załączniku jest już "encyklopedia". Jasne, nawet w tym prostym sporcie musi być pole do popisu, stołki i zmiany sugerowane przez najbardziej wpływowych. Kibic wie najlepiej co chce oglądać, zawodnicy chcą prostych zasad, ale nie. Musi być inaczej, po ichniemu, a reszta może im skoczyć. Zamiast uprościć, jak wszyscy sugerują, zrobić porządek z szopkami w temacie startu, przerywania biegów i wykluczania na pierwszym łuku, to oni oczywiście muszą coś dalej knocić. Nie łudźmy się, nie przestaną. Jest tak jak w polityce, dla siebie, po układach, na pewno nie tak po prostu dla ludzi i dobra ogólnego.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Zarzadzanie ekstraliga z roku na rok gorsze.Jestem kibice z trzydziestoletnim stazem i uwazam ze jest coraz gorzej z regulaminami i skakaniem z kwiatka na kwiatek niektorych zawodnikow

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Rok 2025. W drużynie będzie mógł startować jeden zawodnik powyżej 30 roku, jeden 25-latek, jeden 24-latek, jeden 23-latek, jeden 22-latek, jeden 21-latek, jeden 20-latek, a na rezerwie 22,5-latek. Z tym, że wśród zawodników od 1 do 5, conajmniej jeden musi być mańkutem, a dwóch łysiejących brunetów. Rezerwowym może być wyłącznie kobieta.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Najbardziej podobał mi się żużel z lat 90-tych: jeden stranieri, reszta Polaków, każdy miał kombinezon w kolorach, jakie chciał, prosta procedura startowa, głośne tłumiki, drewniane ławki na trybunach, piwo na trybunach, ochroniarzy 10 na cały stadion. Wszystko proste, bez filozofowania. To se ne wrati...

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  fredka super mecz po wczorajszym zwyciestwie

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  skończył się amerykański sen - teraz czas sadzić ziemniaki na olsztyńskie

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Za sezon należy podziękować tylko i wyłącznie Świącikowi. Niestety pycha i głupota wygrała.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Włókniarz brak PO zawdzięcza tylko i wyłącznie BUBLOWI regulaminowemu w postaci GOŚCIA. Przepis, który w założeniu miał być stosowany tylko w przypadku zachorowania zawodnika na COVID 19,ma jest stosowany jak jest i brak jakiejkolwiek reakcji granatowomarynarkowych na przekręt w jego stosowaniu. Przez to do PO wejdą Ci, którzy wykorzystali bubel regulaminowy i brak reakcji władz na to zachowanie.
  Pozdrawiam

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Czewa miała skład na finał a nawet w play off nie pojadą. Z tego co zaobserwowałem nie ma dobrego klimatu w tej drużynie, sami egoiści.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  i po Play offach na własne życzenie Włókniarz

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  @STAL GORZ: Wrocław i Lublin

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Dzień dobry, wynik meczu dzisiejszego rozstrzygnie się w 14,15 biegu. (43:47) Pozdrawiam

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  co to za sensacja w ogóle...co ma GP do ligi ??

  zresztą Doyle sam krótko stwierdził "pewnie zrobiłbym to samo na jego miejscu"

  jakby Zmarzlik wjechał tak pod Janosia to by była afera ze pod kolege z kadry tak wjechał...pieprzenie , w GP każdy jeździ pod siebie i na swój wynik

 • Zuzu Hel został fanem Żużel

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  po raz kolejny nie da się przygotować toru - powinien być walkower i mówię to jako częstochowianin. Wały gorsze niż w ekstraklasie kopanej

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  @CzenstochoviA: Rozumiem, że ty święty jesteś i masz prawo w taki sposób pisać o innych ludziach. Trochę pokory.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Panie Stępniewski wstydu Pan nie masz. Straż się wypięła na ekspertyzę, a pan dalej idziesz w powtórkę meczu? Winna jest wadliwa instalacji i powinien być walkower. Inaczej wszyscy będą mieli pożary.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Stali się pali dup..przed spadkiem i dlatego się spaliła rozdzielenia... A teraz będzie szopka w stylu co zrobić by wszystkie drużyny utrzymać w ekstralidze bez spadku.. Bo przecież teraz mamy bardzo biedną pokrzywdzona staleczke która płacze którą trzeba żałować bo przecież nie ma domu pieniędzy na nowy dom i wogóle jest taka biedna!!!należy natychmiast rządac od stali terminu gotowości stadionu lub opcji innego stadionu,. Znając życie stal będzie chciała wszystkie mecze jechać na wyjeździe te które miała mieć u siebie a później 5 razy u siebie.. To im na rękę będzie jest.. Ale to nie fer w stosunku do Rybnika.. A szczytem wszystkiego to jest to że prezes stali chce zaliczenia wyniku i oczywiście komar w tym samym tonie się wypowiada.. Ja bym tam wysłał elektryków podłączył agregat obchodząc rozdzielnie by działały bandy i pulpit sędziego i dawał mecze stali o godzine 14..ale znając życie stal by nawet słońce zgasiła..

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Rozwiązanie proste nie wiem na huj to kombinować walkower dla włókniarza i tyle. Trzeba konkretnie załatwiać sprawy tak samo jak sprawa Drabika powinien być zawieszony i tyle nie wiem na co czekać. Tak samo jak czugunowy i inni ala Polacy. Chcę jeździć jako polak to powinien 2 lata odczekać tak jak inni sportowcy. A w żużlu panują panowie prezesi którzy kupują i sprzedaja i kombinują. To jest jeden wielki syf i przekręt i pralnia kasy

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Jechać od pierwszego biegu tyle w temacie niech Stal robi tor ćwiczy spasuje się i jedziemy.

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Większość kibiców to jakieś totalne niedouczone bydło, każdy kto pisze takie totalne bzdury o walkowerze powinien mieć zakaz komentowania.. żałosne!

 • Zuzu Hel lubi Komentarz

  Jak spadnie deszcz i mecz zostanie przerwany to też walkower dla gości? Siła wyższa i tyle. Odjechano odpowiednią ilość biegów i tyle w temacie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.