Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • stiopal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Od czasu jak toruń zaczął skupywać z rynku emerytów (czyli Goloba ) zakończyli szkolenie i tak się kończy żużel w toruń zanim kogoś wartościowego wyszkolą to te dziadki tak długo nie podjeżdżą

 • stiopal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Od czasu jak toruń zaczął skupywać z rynku emerytów (czyli Goloba ) zakończyli szkolenie i tak się kończy żużel w toruń zanim kogoś wartościowego wyszkolą to te dziadki tak długo nie podjeżdżą

 • stiopal lubi Komentarz

  W tym wypadku na torze nie było winny Adriana Miedzińskiego. Sprawcą tego zdarzenia był Lindbeck i on powinien być z biegu wykluczony. Tylko jak zauważyłem, niektórzy sędziowie i komentatorzy w Studio NSport chcą się "podchlebić" niektórym działaczom Centrali.

 • stiopal lubi Komentarz

  Miedziński słusznie zostal wykluczony bo Lindbaeck tylko pod niego wszedł i przedłużył prostą, natomiast kontaktu nie było. Jednak oczywiście Pieszczek chyba nie widział tej sytuacji bo właśnie te wejście Lindbeacka zaowocowało że Miedziak kapitulował się na zewnętrzną w tylne koło Pieszczka.

 • stiopal lubi Komentarz

  Słuszna uwaga. Pieszczek sam również powodował nieraz niebezpieczne sytuacje, powiedział źle, podpalil się , na spokojnie powinien to obejrzeć i mu wyjdzie,ze to było zdarzenie jakie w zuzlu sie zdarzają a Miedziak poleciał pewnie głównie za nazwisko. Nagonka na Miedziaka trwa i od razu podłapali temat jak widać..
  A prezes no cóż broni swego okej, tylko czy to dlatego tylko,ze jest swój ?

 • stiopal lubi Komentarz

  Pieszczek chyba nie pamięta swoich jazd na torze a teraz by chętnie Adriana bił Pieszczek to nie boks tylko żużel poczekamy jak przyjedziesz do Częstochowy to Adrian pokaże ci ile trzeba zdobywać punkty na wlasnym torze a nie po 6 punktów i jeszcze domagać sie jazdy w nominowanych bo od kolegi ma lepsze starty chłopie starty to nie wszystko w żużlu

 • stiopal lubi Komentarz

  Tak jest panie ;) Miedziun to ostatni mochikanin z Apatora,rece precz ;)
  od dobrych 2 sezonow jest typowa nagonka na Adriana,cisnienie na niego jest wywierane ohydnie.Pieszczek ,smarkacz paskudny ministrantem nie jest.

 • stiopal lubi Komentarz

  Przyganiał kocioł garnkowi. Krystian Aniołek... dobre sobie. Kolejna sytuacja do kolekcji tych które przypomnieli inni kibice.

 • stiopal lubi Komentarz

  Przepisy w żużlu są do d... W innych sportach jeśli jest kolizja, to obaj upadający odpadają, lub mogą wrócić jeśli są w stanie. W żużlu jest powtórka i zawodnicy jadący ostro zyskują. Takie dokładne rozstrzyganie winy jest niemożliwe. W tej sytuacji Miedziński został wepchnięty na zawodnika z przodu. Doyle wchodził też po wewnętrznej, był kontakt i wykluczony, tu Miedziński po zewnętrznej i wykluczony, to totalny brak konsekwencji w sędziowaniu, dlatego wykluczać każdego kto się przewróci i jeśli jest ewidentny sprawca, to też i zawodnicy w końcu sami dojdą do porozumienia, a jak chcą się pozabijać, to niech się zabijają.

 • stiopal napisał/a komentarz do Uczeń poszedł w ślady mistrza. Zmarzlik przypomniał szarże Golloba

  Nie wiem co jest na celu przypisywanie Bartkowi szkoły Tomka moim zdaniem Bartek to talent potrafi jechać po całym torze i myśli na nim jedzie bandą środkiem krawężnikiem niestety Tomek jak był w wieku Bartka jechał tylko bandą chociaż panowanie nad motocyklem maila zawsze

 • stiopal napisał/a komentarz do Cudowne polskie dzieci. Kapitan czarował przez pięć okrążeń, a Pawlicki zabrał Leszno w kosmos (noty)

  Chłopaki super gratulacje dzięki pozdrawiam

 • stiopal lubi Komentarz

  Gdyby w biegu barażowym w żółtym kasku jechał Miedziński i dwa razy odwalił taką akcję na Kołodzieju, zaraz posypałyby się gromy i żądania czerwonej kartki. Ale Bartuś to Bartuś - wszystko mu wolno.

 • stiopal lubi Komentarz

  Zmarzlik na badania!!!

 • stiopal lubi Komentarz

  90% tej sytuacji to wina Gajewskiego, a zaczęło się od czasów gdy zaczął faworyzować Warda i Jensena względem krajowych juniorów

 • stiopal lubi Komentarz

  Polityka w naszym klubie musi się zmienić. Bo to, co jest w tym sezonie to jest zwyczajne pokłosie naszej głupoty. Oddaliśmy lekką ręką Worda, oddaliśmy Fricke, Emila. Zamiast inwestować w swoich juniorów, zaczęło się ściąganie wynalazków. Kwestią czasu będzie miejsce, w którym się dziś znajdujemy.

 • stiopal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Toruń wstyd podziękować legi cudzoziemskiej jechać juniorami ale ich też nie ma

 • stiopal napisał/a komentarz do Get Well - Falubaz: Anioły znów wypuszczają zwycięstwo z rąk. Siódma porażka stała się faktem (relacja)

  Koniec żużla w Toruniu tak to jest jak nie ma zaplecza swoich wychowanków rozpuścić to towarzystwo spaść i zacząć tak jak było dawniej szkolić swoich chłopaków koniec legi cudzoziemskiej

 • stiopal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Doyle bandyta

 • stiopal napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje Toruń tak dalej

 • stiopal napisał/a komentarz do Wymarzony debiut Bartosza Zmarzlika. "Przed sezonem wielu pukałoby się w czoło"

  Bartek gratulacje. Golloba przerosłeś zdecydowanie

 • stiopal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • stiopal napisał/a komentarz do Stal Gorzów - Get Well Toruń

  Toruń to po prostu wstyd brak słów

 • stiopal został fanem Żużel

 • stiopal lubi Komentarz

  ale ...obciach !!!! Wstrzymywalem sie wielokrotnie przed podaniem mojej opinnii , ale jako wieloletni kibic...Aniolow teraz jestem absolutnie przekonany o jej slusznosci , twierdzac , ze ten topornie sklecony zlepek cienkich bolkow (oczywicie nie dotyczy to...tylko Pawla!) nie zaslugiwal na PO . Sadze ze nie bede odosobniony , bo ten poglad podzieli ze mna wielu torunskich ...kibicow. Gratulacje dla tarnowian , swietna jazda ...zasluzony medal , a torunianie ......pod noz! Operacja bedzie musiala byc ....rozlegla , bo choroba dotknela wiele narzadow , ktore musza byc ...wyciete ...poczawszy od sztabu ...menadzersko-trenerskiego , a na zawodnikach ...konczac! Na dzis to pewne ze trzeba wyciac ...Gajewskiego , Krzyzaniaka , Lagute , Holdera , Fajfera i Doyla...! Tyle w tym ...temacie.

 • stiopal lubi Komentarz

  Szanowni Państwo! Kibice, sponsorzy i działacze środowiska żużlowego!
  Jak wszyscy dobrze wiemy, ostatni weekend na zawsze przejdzie do historii całego światowego speedway’a. Straszny, koszmarny upadek, który na zawsze zostanie w naszej pamięci. Szok jest tym większy, iż dotyczy zawodnika, który de facto został wychowany w dużej części przez toruński klub żużlowy. Smutek ogarnia nas wszystkich, nastroje mamy minorowe, to jest jak zły sen.
  Po upadku Darcy’ego zmieniliśmy nasze plany. Tak jak już informowaliśmy w niedzielę podczas spotkania z Unią Tarnów, na najbliższą sobotę zaplanowaliśmy organizację pikniku rodzinnego. Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy nad scenariuszem oraz atrakcjami. Chcieliśmy byście Państwo, nasi kibice i sponsorzy, byli jak najbliżej klubu. Zaprosiliśmy na ten dzień naszych zawodników oraz przygotowaliśmy szereg atrakcji w stylu country: koncerty, występy tancerek, loty balonem ze środka murawy Motoareny, saloon rodem z dzikiego zachodu, zawody dla prawdziwych kowbojów w rzutach podkowami, czy też ujeżdżanie mechanicznego byka. Nic jednak straconego, przyjdzie czas, gdy spotkamy się z kibicami w innym terminie; obecnie są ważniejsze sprawy. Postanowiliśmy wspólnie jako Zarząd KS Toruń, że pieniądze, które Klub miał przeznaczyć na organizację pikniku przeznaczymy dla Darcy’ego. Mamy nadzieję, że Państwo zrozumiecie naszą decyzję. To nie jest dobry czas na zabawę.
  Część z Państwa zapewne wie, że przed sezonem informowaliśmy o pomyśle zorganizowania Memoriału Mariana Rose na zakończenie sezonu w Toruniu. Teraz impreza ta zyskała nowy cel: podjęliśmy decyzję, iż całkowity dochód z tego turnieju zostanie przekazany na rehabilitację Darcy’ego. O dokładnej dacie przeprowadzenia turnieju poinformujemy wkrótce. Chcielibyśmy zorganizować go w połowie października, a październik jest niesamowicie napięty. Postaramy się pojechać w jak najsilniejszej obsadzie zawodników. Cel jest słuszny i ważny, dlatego liczymy, że w akcję włączą się zarówno zawodnicy, którzy chcieliby wystartować, ale również całe środowisko żużlowe, w tym władze polskiego i światowego żużla, sponsorzy i kibice z poszczególnych ośrodków żużlowych, sponsorzy naszej ligi oraz wszyscy, którzy chcieliby pomóc. Podczas Memoriału Mariana Rose chcielibyśmy, aby na trybunach Motoareny w poszczególnych sektorach zasiedli kibice ze wszystkich miast żużlowej Polski. Każdy sektor przygotowałby własną oprawę, aby z jednej strony uczcić pamięć Mariana Rose, a z drugiej dać wyraz wsparcia dla Darcy’ego Warda. Już teraz zapraszam wszystkie kluby, ich sponsorów oraz ich kibiców do kontaktu z Kubą Michalskim i Marceliną Rutkowską - koordynatorami tego projektu w KS Toruń. Tego dnia będziemy jeździć dla Australijczyka! Toruń na zawsze pozostanie jego drugim domem, a fani żużla jego rodziną.
  W kolejnym kroku chcielibyśmy przygotować działania, które będą wspierać Darcy’ego Warda w sposób długofalowy, również wtedy kiedy emocje opadną. O szczegółach będziemy sukcesywnie Państwa informować.
  ‪#‎DarcyTrzymajSie‬
  ‪#‎GetWellDarky‬
  ‪#‎GetWellDarcy‬
  Z poważaniem
  Jacek Gajewski – Wiceprezes Zarządu KS Toruń/Manager Drużyny
  Przemysław Termiński – Prezes Zarządu KS Toruń

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.