Bartasoo00 - lubi

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  Jeżeli tak zagramy z Macedonią Północną to przegramy. Brzęczek OUT, kiedy Boniek zajarzy "bazę"? Podkreślam Brzęczek OUT

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  W poniedziałkowym Golu wystąpił zaproszony nasz idol złotousty Boniek. Ciągle to samo gada jak katarynka jaka.Pan nic nie mogę.
  REDAKTOR-Panie prezesie dlaczego nasza liga jest taka słaba?
  BONIEK- Nie mam na to wpływu. Ja nic nie mogę.
  RED- Panie prezesie dlaczego kadra gra piach?
  BONIEK- Taki jest sport. Ja nie decyduje.
  RED- Dlaczego na meczach kibole strzelają z rac do kogo chcą?
  BONIEK- To nie ja organizuje mecze. Ja nic nie mogę.
  Na h.. zapraszać gdziekolwiek takiego gościa który nic nie może?

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  Oleg Czyż odchodzi z Anwilu a co to był za zawodnik to tak samo jak ten Sokołowski kupa śmiechu że tacy ludzie byli wepchnieci do tej slabiutkiej TBL ile to muszą odpalac menadżerowie Prezesom klubów żeby taki szrot zakotwiczyl w tej udawanej lidze na czele z tym siatkarskim udającym Prezesa Piesiewiczem kupa wstydu .

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  szkoda, że nie pokazują samych meczów Anwilu i Śląska, byłoby jeszcze bardziej sprawiedliwie...

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  Redaktor Galewski zapewnił Boryskowi i avaterysowi vel Adrian ROW zajęcie po szkole- układanie składu na Ekstraligę po ewentualnym awansie przy zielonym stoliku.

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  Dokładnie banda meneli

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  Wystarczy spojrzeć na Kuliga w tamtym sezonie - bardzo często wchodził jako 'zmiennik'.. ;)

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  Teraz będą razem sprowadzać. Skoro Adamek jest jego, to pewnie się lubią. Co do władzy absolutnej to masz 100% racji. Po tych komentarzach, to już nie wiem co jest dobre dla naszego klubu!!! Wiadomo,że najlepsze byłoby,aby Jeklin pożegnał ZG, ale to niestety jest niemożliwe, jak widać.

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  A w kontekście całego sezonu jak to wygląda? Panie to było trzeba przestać walić 3, przejść na pół dychę, lub inne warianty, a co do wolnych to oczywiście może być to po części winą Uvalina, wywieranie presji na zawodniku ma również wpływ na jego psychikę a później na wykonywanie wolnych rzutów i tak dalej. Chcesz powiedzieć że obronę którą w ostatnim meczu ustawił Uvalin to był świetny pomysł? Zawsze można zwalać na zawodników, ale ile akcji było takich w tych finałach że jak Koszar nie miał pomysłu to nic już nie szło. Pamiętam czas jaki Uvalin brał i zamiast rozrysować akcję, cokolwiek, to powiedział kto nie wytrzymuje presji może usiąść na ławkę i nie wychodzi na parkiet czy coś w tym rodzaju. Możliwe że miało to zmotywować, ale nie widziałem efektów. Jeżeli drużyna grała by na skuteczności wysokiej najlepiej z 70% to pewnie wygrała by każdy mecz. Rozumiem że jesteś wielkim zwolennikiem Uvalina, ale spokojnie poczekaj, teraz jak odejdzie, na pewno wypłyną smaczki, np. jak traktował zawodników którzy nie byli jego pupilkami. Ja dalej twierdze że z tym składem można było wywalczyć złoto. A myślę że najwyższy czas szansę komuś innemu.

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  dobry lomot na poczatek brawo Zastal !!!!!!!!!!! KK zenada

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  Chyliński za Koszarka,Jeter za Dloniaka i Pamuła za Majewskiego.

 • Bartasoo00 lubi Komentarz

  Ja tez nie zgadzam sie z tym ze Koszarek tu jest. Hrycaniuk z Chanasem i Celem zasluzyli zeby tu byc ale nie Koszarek ktory mial oprocz punktow 9 zbiorek i 7 asyst !