Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Na razie zdobywa punkty to jest mocny ale jak zaczna sie porazki...
  Ale gosc mocny.Goni to towarzystwo okolo sportowre.Ale jak sie zacznie to co wyzej to poplynie

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Widzę że jesteś zwolennikiem przydzielania punktów przy zielonym stoliku . Nawet jeżeli taka możliwość w tym przypadku była a działacze Szczecina i trener mając taką wiedzę z tego nie skorzystali to pełen szacun . Walkower powinien być przyznawany w ostateczności . Jest nam bardzo głupio, że takie zdarzenie miało miejsce w Gdyni , ale zdarzyło się to pierwszy raz i mam nadzieję że ostatni .

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Nie do końca się zgadzam. A nawet zupełnie nie. Owszem, mecz mógłby zostać dokończony w innym terminie. Klub mógłby zostać ukarany np. zakazem gry w tej hali w tej rundzie. Obciążony kosztami pozostania szczecińskiej drużyny na kolejny dzień. Cokolwiek. Ale w kwestii rywalizacji sportowej niech taka ona będzie i niech rozstrzyga się na parkiecie, a nie przy takim czy innym stoliku.

 • Tadeusz Nalepa napisał/a komentarz do Nowa bramkarka w Enerdze AZS Koszalin. Zastąpi Izabelę Prudzienicę

  Powodzenia Ola!!

 • Tadeusz Nalepa napisał/a komentarz do Nowa bramkarka w Enerdze AZS Koszalin. Zastąpi Izabelę Prudzienicę

  Powodzenia Ola!!

 • Tadeusz Nalepa

  Powodzenia Ola!!!

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Udają, że przemyśleli. Prawda jest taka, że może zgłosiło się z pięć klubów.

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Powodzenia Paulina!

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Powodzenia p Paulino:)

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Powodzonka...będzie dobrze :)

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Litości... Szczecina niestety ale do kadry to się nie nadaje tym bardziej że wybiera klub z II Ligi norweskiej.

 • Tadeusz Nalepa został fanem PGNiG Superliga Kobiet

 • Tadeusz Nalepa napisał/a komentarz do MKS Olimpia-Beskid - Piotrcovia. Pewne zwycięstwo przyjezdnych w Nowym Sączu

  Wygląda więc na to, że pani Zygmunt to czlowiek-orkiestra sądeckiego szczypiorniaka - co przyznają też, mimo woli, jej adwersarze.
  Miejmy więc nadzieję, że dzielnie przetrzyma te, często niewybredne, ataki.
  A sądecka ligowa piłka ręczna wraz z nią.
  Tym bardziej, że po latach posuchy, znów pojawiły się talenty, takie jak Nosal czy Wielocha.
  I spokojne, merytoryczne wpisy (szelest).
  Wszystkim zaś polecam melisse - cudowne zioło

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Jak widać środowisko piłki ręcznej w Nowym Sączu jest mocno skonfliktowane.Nie wiadomo w którym czasie wszystko zaczęło się walić . Ja myślę ,że ta fuzja dwóch klubów to uczyniła. Bo jeśli już uważano ,że połączenie dwóch klubów da jeden mocny to bardzo się mylili. Lepsze byłoby współzawodnictwo chociażby na poziomie obecnej I ligi. Wiadomo ,że p.L. Zygmunt jest w stanie sobie sama przygotować zawodniczki z okolic województwa małopolskiego i nie potrzebuje bazować na cudzych.. Te z kolei mogłyby grać w konkurencyjnym klubie /Beskid , Dwójka/.Dla mnie w rozważaniach punktem zerowym był jednak początek sezonu 2016/17 i wtedy pojawiły się tam takie zawodniczki jak : Szabo, Rosińska plus Smbatian , Płachta, Leśniak ze starego składu.Zapowiedź powrotu Stelmach wzbogacenie metod szkolenia poprzez zaangażowanie p.Rosińskiego wszystko to mogło spowodować nie samowity efekt. Zresztą w meczach kontrolnych przed rozpoczęciem sezonu Olimpia grała niezwykle ciekawie i była uważana za faworyta w walce o szóstkę. Po dwóch meczach wszystko się jednak zatrzymało i było niestety tylko gorzej.Znikąd nie było pomocy i znikąd ratunku.

 • Tadeusz Nalepa lubi Komentarz

  Na tym poziomie za darmo się nie gra. Stąd stopniowy ubytek zawodniczek w sezonie. Gdy już wydawało się, że Olimpia i tak w mocno osłabionym składzie dotrwa do końca ze składu ubyły jeszcze T.Smbatian I A.Pinda. Można było pomyśleć ,że będzie katastrofa, bo wiadomo ile znaczyły te zawodniczki dla Olimpii. Jednak p. Lucyna Zygmunt z tego składu co miała zestawiła waleczny zespół, który w pierwszej połowie dzielnie stawiał czoła. Potem jednak młode zawodniczki opadły z sił.Olimpia gra o utrzymanie I ligi w Nowym Sączu i dalszego istnienia klubu. Na trybunach nie było narzekania na trenerkę=dostało się trochę sędziom.W minionym sezonie była szansa na mocną drużynę w Nowym Sączu.. trzeba było tylko wyciągnąć rękę do osamotnionej trenerki..

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.