Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  @Gienek7: Ty wierzący w bajki,uspokój się.

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  @Gienek7: Może przeczytaj go jeszcze raz? Tak ze zrozumieniem?

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  @Gienek7: mówi sie polski Janusz od dzisiaj mówię polski Gienek

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  W Polsce również powinni wprowadzić prawo do eutanazji. Dlaczego prawo w Polsce ma mnie zmuszać do dalszego bólu i cierpienia przy ewentualnej chorobie? To moje życie. Możliwości samobójstwa mi nikt nie odbierze i tak powinno być z eutanazją. Niech każdy decyduje za siebie. A argumenty religijne możecie sobie z góry darować. Nie dziwi mnie wybór Marieke.

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  No i odezwały się dewoty katolickie wierzące w xxi wieku w bajki religijne.Koń by się uśmiał.Na tej samej zasadzie muzułmanie wierzą,że w tzw.raju czekają na nich 72 dziewice.To jest taka sama prawda jak inne religijne brednie.Dorośli ludzie.

 • POMOC DLA OLKA napisał/a komentarz do Marieke Vervoort i Fernando Ricksen. Kiedy Bóg jest złym gościem

  Obie postawy zasługują na szacunek. Sam się zastanawiałem nad tym mocno.

 • POMOC DLA OLKA napisał/a komentarz do Policja udaremniła ustawkę między kibolami. Wylegitymowano ponad 60 osób

  Niech się leją, co to kumu szkodzi. Zamknąć na stadionie bez ucieczki, dać miecze, wypuścić po walce jednego.

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  W Polsce darmowe leczenie wygląda mniej więcej tak: Wizyta u specjalisty za 3 miesiące, dostajesz tabletki i skierowanie na terapie za kolejne 3 - 6 miesięcy. Terapia z NFZ to 1 godzina rozmowy z psychologiem - raz na 14 dni.
  Człowieku, nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo jesteś odrealniony, bo w naszym kraju nawet na operacje onkologicznego guza trzeba czekać min. 3 miesiące. Oczywiście jak zapłacisz to leczenie masz od reki.

 • POMOC DLA OLKA napisał/a komentarz do Agata Wróbel wydała oświadczenie. "Wydawało mi się, że jest to szczera i bezinteresowna pomoc"

  dokładnie

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Pani Agato, ma pani to szczęście, że darczyńcy się znaleźli, zrozumieli i odpowiedzieli. Niestety, życie nas Polaków wygląda dużo dużo inaczej. Wątpię by innym dopisało takie szczęście i taka pomoc i cytując Panią niech nikogo nie obchodzi na co. Życzę Pani zdrowia. Dziś tylko modlitwa jest darmowa.

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Potrzebowała POMOCY otrzymała i dajcie jej spokój .
  Dlaczego pismaki nie zapytacie OJCA RYDZYKA na co poszły pieniądze które miały ratować stocznię im. Lenina w Gdańsku .
  Tam było trochę więcej grosza o 1000 razy około.
  Czy ktoś tak po leczeniu się tłumaczy ?
  Ma kobieta problemy , a była dumą Polski , zdobywała tytuły i medale.
  Pani Agato głowa do góry.

 • POMOC DLA OLKA napisał/a komentarz do Agata Wróbel wydała oświadczenie. "Wydawało mi się, że jest to szczera i bezinteresowna pomoc"

  Biedna zawodniczka nie poradziła sobie z życiem po skończeniu kariery. Oby wyszła z tego. Setki tysięcy niepełnosprawnych też musi sobie jakoś radzić, niestety nie mają szans na takie zbiórki.

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Nie zdziwiłbym się jakby okazało się, że gala została zablokowana przez promotora bokserskiego, komentatora sportowego i ,,modela" w jednej osobie. Gość ,,torpeduję konkurencję" niczym Mike Tyson nokautował przeciwników przed 1990 rokiem. Najmanowi zdyskwalifikował Molinę, dzwoniąc przez cały tydzień do Wielkiej Brytanii, bo Molina po dyskwalifikacji walczył 2 razy i pewnie gdyby nie ,,model" to by doleciał, a tak można gdybać czy walka Molina-Wach uratowałaby galę, która miała potencjał na papierze. Afera z Balskim czy blokowanie bokserów walczących na gali Najmana(Izu,Wach, Dąbrowski, Piątkowska,wyjątek teraz-Talarek) pokazuję, że ,,gość" chce mieć monopol na gale bokserskie w Polsce i wybiera swoim podopiecznym ,,łatwe scenariusze": czemu do tej pory nie odbyła się walka rewanżowa Brodnicka-Piątkowska?Po prostu pan ,,model" wie, że jego ,,Ewa" dostałaby ,,bęcki" od Piątkowskiej.Tak samo może być z Michalczewskim, bo gość mógłby robić na antenie ,,modela" gale lepsze niż jego ,,Ostatnie tańce". Jechał po gali Najmana jako dziennikarz, a sam zrobił galę w niewybudowanej hali i nagle ,,zonk", bo w nie oddanej do użytku hali nie można walczyć.Śmieszy mnie opowiadanie jaki to profesjonalista z niego, jak dobiera zawodnikom rękawice czy śmiał się, że Buffer zapowiadał u Najmana, tylko jak on nie był dla niego konkurencją, to po co dzwonił do Wielkiej Brytanii, aby zablokować Molinę? Ja na miejscu Michalczewskiego nie składałbym ,,broni", bo nowa krew jest potrzebna wśród polskich promotorów, a ,,model" widzi, że Adamek nie chce mu już wychodzić do ringu i ma problem, bo ile gal da się zbudować na ,,Góralu", wiec trzeba ,,torpedować konkurencję". Ja trzymam kciuki, aby Michalczewski dał radę i zorganizował swoją galę. Szanuję go za to, że chciał dać Izu niepokonanego Mistrza Europy, a nie tak jak ,,model" Adamkowi ,,pielęgniarza" z USA.

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Polsat to księstwo delfina korony słonecznej i nikomu poza nim nie wolno transmitować na otwartym kiedy janusze "paczą"

 • POMOC DLA OLKA napisał/a komentarz do Dariusz Michalczewski odwołał swoją galę. Były pięściarz wyjawił przyczyny

  To Izu znów nie powalczy. Czyżby koniec kariery bokserskiej Izu?

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  To samo właśnie chciałem napisać. Niestety, takim "redaktorą" chyba się nie przetłumaczy. Jeśli nauczyciele nie dali rady nauczyć tak elementarnych rzeczy, jak właściwa odmiana rzeczowników, to wątpię, że nasze wpisy przyniosą sukces.

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Pozostali których nie stać na NFZ w 2124 roku

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Coś napiszę tak szczerze bez wulgarnych opinii. Szanuję Pana Tomasz za osiągnięcia ..... za te emocje jakie nam dawał w GP, był jedynym Polakiem w tej elicie. Wielki szacunek. Naprawdę uważam że to jest sport dla ludzi bogatych i z jajami. Jak się dowiedzialem o tym wypadku... byłem w szoku... nie wierzyłem w to że to on... nazwisko Gollob... nie ma znaczenia dla jakiego klubu robił wyniki ale dla mnie to jedyna najlepsza i najweksza legenda Naszego kraju w tym sporcie kosztem wszystkiego..... Wjechał tam gdzie nikt by się nie odważył.... sylwetka na motorze, sponsor główny Lech.... na motorze (lata 90 te). ehhh były emocje. Gówniarze tego nie pamiętaj a większość z nich na świecie nie było, a nawet w planach!!!. a teraz mają najwięcej do powiedzenia! Po upadku wielkie akcje finansowe, pomoc itd. Ludzie pomagali i wysyłali kasę są tacy co słali bo pare tysięcy na leczenie i rehabilitację. Fajnie że Polacy potrafią pomóc ale.... kurwice mnie bierze a dowiaduję się Pan Gollob kupuje klub.... na dobitkę zamawia leczenie w Szwajcarii które kosztuje krocie!!!! cieszę się ze jest szansa na to aby pan Tomasz zaczął życ podobnie tak jak my lecz wkurw mnie bierze i niesmak na to że robią akcje, bale charytatywne a tu nagle jest kasa na kupno klubu żużlowego.... leczenie w Szwajcarii. To jest prawie 10baniek!!!!! kuźwa!!!! czegoś tu nie jarzę. W dupie mam hejterów i krytyków. zrozumiem pomoc ludziom biednym, na prawdę bardzo potrzebującym..... Nie nie... ja tego nie kupuję. Życzę Panu Gollobowi dużo zdrowia i powrotu do sprawności!! z całego serca!!! ale pewnych spraw nie toleruję panie Tomku. Mam żal do pana bo pana stać na wspólnika klubowego na leczenie za Granicą a ludziom proponujecie pomoc..... wolę dać 10tyś na chore dziecko,....niż dla pana! Przepraszam ale serce się kraja bo są bardziej potrzebujący niż pan. Szacun za to co pan dla sportu tego zrobił, dla nas dla kibców ale takie postepowanie jest złe. Będąc w tym sporcie jednym z najlepiej zarabiających. Proszę admina aby tego nie usuwał!!! Życzę zdrowia ale pewne sprawi mi się nie podobają.

 • POMOC DLA OLKA napisał/a komentarz do Tomasz Gollob czwarty w kolejce do leczenia w Szwajcarii. Operacja może kosztować 4 miliony

  Oby się udała operacja, bo daje to nadzieje innym. Sam uczę się chodzić.

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Nie wszyscy może wiedzą ale nokdaun czy prawie nokaut w jednej rundzie nie rzutuje na całą walkę tlyko na daną rundę. Także można przestać się dziwić. Może punkty z dupy ale wygrana jest słuszna.
  Śmieszne że zawsze dla 90% kibiców walkę zawsze powinien wygrać ten który wygrywa 10 rundę

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Ale walka trudna do punktowania. Osobiście nie bardzo lubię oglądać walk Mariusza bo w moim uznaniu jest zbyt powolny, ociezaly i malo dynamiczny w ringu

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  8-2 z rund dla Szpilki. Wygrał ale 10 runda pokazuje, że nic więcej w boksie już nie zrobi...

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Ciekawe czemu promotorzy nie zgodzili sie na 12rundowa walke? Bo pinezce kondycji starcza tylko na 9 rund ;)

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Te dwa cienkie lumpy nie nadają się do telewizji !!!!! Ku. Wa nasz boks jest na kolanach !!!!!

 • POMOC DLA OLKA lubi Komentarz

  Szpilka wygrał, ale musi się uczyć dalej

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.