Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • też kibic lubi Komentarz

  Czas na młodzież ,czas na zmiany, nikt nie jest wieczny

 • też kibic lubi Komentarz

  Znakiem tego była inicjatorką usunięcia Nawrockiego a teraz jest zdziwiona że nie pasuje do jego koncepcji reprezentacji. Poza tym libero z przyjęciem na poziomie 30 % nie powinna mieć marzeń o reprezentacji Polski

 • też kibic lubi Komentarz

  Zgadzam się w 100%. Nienawidzi Irańczyków za to, że go obrażają a sam robi dokładnie to samo.

 • też kibic lubi Komentarz

  Jacy poprawni, o Ebadipurze też się jasno wypowiedział, a co mu Ebadipur zawinił? Po Spiriku jeździliście jak po łysej kobyle, ale swoja kupa wam pachnie. Kubiak dał ciała, bo pojechał po całym narodzie, choć personalnie wszedł w konflikt z 3 siatkarzami. A tak przy okazji, to polecam zorientować się jaką opinię wśród siatkarzy innych nacji ma sam Kubiak. Warto otworzyć oczy.

 • też kibic lubi Komentarz

  Duży zawodnik, mały człowiek.

 • też kibic lubi Komentarz

  Zajmij się tym co potrafisz ....graj a nie politykuj!

 • też kibic lubi Komentarz

  Na podstawie zachowania paru baranków spod siatki wydaje opinię o całym narodzie?
  Słabe to jest, panie Kubiak.

  Ja np. czytając książki i blogi ludzi którzy po współczesnym Iranie podróżowali, dowiedziałem się m. in. że gościnności to moglibyśmy się od nich uczyć.

 • też kibic lubi Komentarz

  Niby człowiek podróżuje po świecie, ale chyba dalej niż za halę nigdy nie wyszedł. Dla mnie Polacy nie istnieją. Polacy to naród pijaków, meneli i złodziei. Niczego sobą nie reprezentują. Czy te słowa są krzywdzące i bulwersujące? Tak! Gdybym oceniał ludzi przez pryzmat kilku osób które poznałem tak bym generalizował, ale mam więcej oleju w głowie niż niektórzy. Moim zdaniem kubiak powinien stracić opaskę kapitana. Tak mi się w życiu trafiło, że przez dwa miesiące mieszkałem w Izraelu ( ciekawe czy i o nich ma złą opinię ) powielanie takich głupot jakie mówi kubiak jest bardzo krzywdzące i niegodne reprezentanta Polski. Ludzi dzieli się na dobrych i złych, narodowość nie ma tutaj nic do rzeczy. Mam koleżankę która ma męża Irańczyka i dwójkę dzieci i uwaga, uwaga...są szczęśliwi.. od wielu lat. Jest mi zwyczajnie wstyd. Te słowa już poszły w świat. A ja myślałem, że Spirydonow jest ograniczony.

 • też kibic lubi Komentarz

  Po pierwsze to piszesz do "onego", a nie do "onej". Po drugie, trzeba czytać i starać się nieco rozumieć, co się czyta. Nic nie pomylił - wspomniał o Izraelu zapytując, czy Kubiak "i o nich (czyli o Izraelitach) ma złą opinię".

 • też kibic lubi Komentarz

  Panie Kubiak, jesteś Pan od przebijania piłki przez siatkę i na tym niech Pan skupi. Teraz takie czasy, że jak już coś tam np. w sporcie osiągnie, to sobie (taki celebryta) uzurpuje prawo do być alfą i omegą. Tu niestety takie zdarzenie miało miejsce i czar prysł.

 • też kibic lubi Komentarz

  Może i jest szczery i może potrafi powiedzieć coś otwarcie. Co wcale nie oznacza, że ma coś do powiedzenia. Niestety sportowcy generalnie do najinteligentniejszych nie należą. To może od dostawania dosyć często piłką w głowę ?

 • też kibic lubi Komentarz

  Jakiekolwiek słowa nie padły, to padły wyłącznie po to żeby Kubiaka sprowokować. A kapitan reprezentacji wrażliwy na prowokacje być nie powinien.

 • też kibic lubi Komentarz

  Jak ciebie jakiś Żyd czy Irańczyk obrazi to mu odpowiedz co o nim myślisz, a nie mieszaj w swoje scysje całych narodów.

 • też kibic lubi Komentarz

  Oni pewnie w nosie mają jego rodzinę, nawet nie wiedzą jak wygląda i gdzie mieszka jego matka czy żona, nie obchodzi ich to. Po prostu wiedzą, że Kubiak jest nerwowy i specjalnie wygadują bzdury żeby wyprowadzić go z równowagi. Michał powinien to wiedzieć i lać na to ciepłym moczem. W końcu nie ma już 18 lat i do tego jest kapitanem.

 • też kibic lubi Komentarz

  To, że ktoś ma głowę, nie oznacza jeszcze, że jest skalana tak zwanym rozumem czy też jakakolwiek myślą, nawet jak ktoś dobrze gra w siatkówkę. Persowie, to jedna z najstarszych cywilizacji świata, drogowskaz dla innych cywilizacji na długie wieki, ale brak lekcji historii w ostatnich 30 latach szkolnictwa podstawowego, bo to wiedza na poziomie szkoły podstawowej zbiera swoje żniwo, ale nie tłumaczy nikogo a tym bardziej kogoś kto podróżuje po całym świcie i cokolwiek powinien liznąć wiedzy a nawet bardziej tak zwanego obycia. Po zakończeniu kariery sportowej chyba ktoś chciałby robić karierę w polityce, ale nie każdy się nazywa i ma poziom Bogdana Wenty czy Śp. Ireny Szewińskiej, która działała w MKOL, ale to już sprawa bardziej indywidualna i mentalna.

 • też kibic lubi Komentarz

  w każdym sporcie trzeba umieć trzymać nerwy na wodzy..a już na pewno będąc kapitanem drużyny..

 • też kibic lubi Komentarz

  Po pierwsze, to milczenie jest złotem. Po drugie, trochę słabo po zachowaniu 2-3 siatkarzy oceniać zbiorowo całą nację. Obawiam się, że i my nie wypadlibyśmy w takim systemie zbyt okazale. Cóż, Michał miał wyjątkową okazję, żeby niemądrze głosu nie zabierać i jej nie wykorzystał.

 • też kibic lubi Komentarz

  Szanowny Panie Kubiak , kibicowalam Panu calym sercem ,ale to , co Pan ta wypowiedzia wykazal, jest dla mnie nie do zaakceptowania, jako sportowiec ,reprezentant barwy narodowej i taka wypowiedz?Sportowiec , to przyklad dla mlodych i nie tylko, idol, reprezentujacy szlachetne wartosci, szacunek i tolerancja . Widac, ze nauki bylo zbyt malo ,jezeli sie publicznie wypowiada, to trzeba cokolwiek chociaz doczytac . Ten nieistniejacy dla Pana narod iranski przyjal uchodzcow polskich, zawszonych, chorych ,idacych z armia Andersa, otoczyl ich opieka i dal schronienie, godnie i po ludzku ,a teraz jadac do Iranu spotyka sie wielka zyczliwosc iserdecznosc ze strony mieszkancow tego kraju. Pana stosunek i zachowanie do obcego narodu jest dla mnie nie do zaakceptowania , a i chyba dla wielu osob myslacych tez nie. Wieczne prowokacje i ordynarne zachowania pod siatka nijednokroc byly przeze mnie zauwazane. Tak oto Pan jako sportowiec nie istnieje , jest Pan maluczkim, niedouczonym , zakompleksionym czlowieczkiem.

 • też kibic lubi Komentarz

  Nie, pewnych zachowań akceptować nie można. Przekroczył granicę! To, co powiedział, jest skandaliczne!

 • też kibic lubi Komentarz

  Popieram całkowicie Twoje zdanie. Moja ciotka razem z czwórką swoich dzieci i mnóstwem innych "sybiraków" znalazła wytchnienie w Iranie. Była zaproszona przez szacha na przyjęcie dla polskich uchodźców, którym nikt nie wytykał pochodzenia! Stworzono im tam warunki do normalnego życia.To, co powiedział Kubiak, jest haniebne! Świadczy o małostkowości i ignorancji. Powinien ponieść surową karę, nawet kosztem sukcesów drużyny. Oczekuję reakcji władz PZPS!

 • też kibic lubi Komentarz

  Może z Kubiakiem jest coś nie tak ??? Żygadło miał grać w Iranie jeden sezon a grał dłużej i sobie chwalił relacje z kolegami z zespołu. Włos mu z głowy tam nie spadł !!! Winiarski grał w Rosji w jednym zespole ze Spirydonowem i się nawet polubili. Mam bliskich sąsiadów Irańską rodzinę i są naprawdę super a przy tym mniej zawistni od Polaków. I co ? mam ich teraz znienawidzić bo są z Iranu??? Bokserzy przed walką sobie ubliżają a po walce szczerze sobie gratulują, podobnie hokeiści okładają się na lodzie pięściami a po meczu o tym zapominają , bo to jest show które jest nierozłącznym elementem emocjonującego widowiska sportowego, o czym nasz Michał Kubiak czasami zapomina.

 • też kibic lubi Komentarz

  Twoje uzasadnienie poraża!

 • też kibic lubi Komentarz

  Taa, my za to jesteśmy wspaniałym narodem, prawie że wybranym przez Boga. Najważniejsze cechy; pieniactwo, kombinatorstwo, zaściankowość, zawiść, sobiepaństwo, nietolerancja. Jak to się ma do Irańczyków panie Kubiak?

 • też kibic lubi Komentarz

  O jedno słowo za dużo panie Kapitanie.....Podczas 2 W.Ś. 116000 Polaków znalazło schronienie w Iranie,nie zapominajmy o tym!!!Przyjaciół i wrogów poznaje się w biedzie,a nie na festynach sportowych.To tylko sport,rozrywka i każdy chce wygrać chwytając się prowokacji,ale narodu i państwa przebogatego w historię Persów w to nie mieszajmy,zwłaszcza,że zawsze byli naszymi sprzymierzeńcami i życzliwymi wobec Polaków na przestrzeni wielu wieków.Podobnie jak Turcy nie uznawali rozbioru RZESZPOSPOLITEJ!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.