Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gapa napisał/a komentarz do Najlepsi polscy szczypiorniści 2017: środkowi rozgrywający

  Maciej Pilitowski MMTS Kwidzyn

 • Gapa lubi Komentarz

  "Szczerze mówiąc, nie widziałem zawodnika z tak genialnymi warunkami fizycznymi i sposobem rzucania którego prawie nikt nie jest w stanie zablokować. Ma przemówienie w rzucie jak Bielecki - poważnie! Jeśli popracuje się z Nim nad szybkością nabiegu do rzutu, to znajdzie się w gronie najlepszych polskich rozgrywających." - tak przed sezonem mówił o Nim Michał Krawczyk. Mam nadzieję, że w Kwidzynie potwierdzi swój olbrzymi potencjał, bo w Olsztynie przez kontuzję niestety nie mógł tego zrobić. Powodzenia!

 • Gapa lubi Komentarz

  Po słabym okresie w II połowie, gdy znaczna część ogromnej, po pierwszej części meczu, przewagi uciekła, mogło być różnie. Jednak reprezentanci Polski otrząsnęli się z kryzysu i dowieźli dość bezpiecznie kolejną wygraną.
  Dziś na mistrzostwach nieprawdopodobnej klęski doznali Duńczycy przegrywając z... Bahrajnem. Reszta świata górą nad Europą także w innych meczach - Egipt lepszy od Szwecji, a Korea Płd. od Chorwacji w "polskiej" grupie. Taki wynik to duże zaskoczenie. Chorwaci drugi raz rozczarowali i zamiast na czele grupy, są po dwóch meczach na czwartej pozycji z remisem. Jeśli udałoby się przeciwko nim sprawić sensacje także Polakom, to nasza kadra nie tylko ma już pewny awans, ale także będzie mieć pewne wyższe miejsce, niż czwarte. Dzięki dzisiejszemu sukcesowi Azjatów nie ma już też zagrożenia odpadnięciem przy 4pkt dla Polski i wysokiej przegranej z Koreańczykami, gdyż rywale będą mieli w razie jakiegokolwiek pozytywnego wyniku więcej, niż 4pkt.
  Ciekawe co na to forumowicz "Kibic 98" i inni równie "pozytywnie" nastawieni do juniorskiej kadry...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.