mmaz - lubi

 • mmaz lubi Komentarz

  Pan Kasprzyk swoimi wypowiedziami dowiódł że przerosła go rola jaką pełni.

 • mmaz lubi Komentarz

  Zastanawia mnie coraz bardziej dlaczego sportowe fakty z każdym dniem coraz bardziej "cisną" na Vitala Heynena. Zostawcie Vitala w spokoju. Właściwy człowiek na właściwym miejscu

 • mmaz lubi Komentarz

  Myślę,że to skandal,gdy ktoś domaga się odejścia trenera,który odnosi sukcesy-tylko dlatego,że jest obcokrajowcem.

  Zamiast tego trener z sukcesami,powinin dostać honorowe obywatestwo,i propozycję przedłużenia współpracy.Gdyby się nie zgodził(dostałby może lepszą ofertę,z innej federacji)-wtedy można zatrudnić Polaka w myśl założenia-Polak nie musi być gorszy.

  Póki co nie należy jednak o tym mówić,by nie psuć atmosfery w kadrze-by mogła sięgnąć po sukces,na olimpiadzie,w Tokio.

 • mmaz lubi Komentarz

  "...zamieścił zdjęcie, na którym gra ze znajomymi w siatkówkę... na śniegu" - może to znajomi od wspólnych reklam na ubraniach?
  Proszę nie traktować tego jako złośliwość!

 • mmaz lubi Komentarz

  Brzęczek to może mu nogi myć, jakbyśmy kilku takich Haynenòw mieli to byśmy byli potęga w sportach zespołowych

 • mmaz lubi Komentarz

  Ten finał to najlepsza reklama żeńskiej siatkówki w Europie.

 • mmaz lubi Komentarz

  1. "Niełatwa wygrana Trójkolorowych na otarcie łez".
  2. "Choć trudno było znaleźć motywację na to spotkanie, i tak Francuzom udało się je wygrać bez większego nakładu sił".
  Nie jestem jakoś wybitnie wykształcony, ale chyba jedno przeczy drugiemu?!

 • mmaz lubi Komentarz

  Właśnie dlatego Leon jest dla nas bezcenny. Grał dzisiaj przeciętnie, dostawał mega trudne piłki. Ale w kluczowym momencie wchodzi i strzela dwie bomby dając nam kluczową przewagę. Właśnie to jest ta wartość dodana której potrzebowaliśmy. Awans już teraz jest fantastyczną nowiną bo w styczniu będzie rzeźnia.
  Strasznie nerwowy mecz, Słoweńcy zagrali lepiej niż wczoraj Francuzi ale i my zagraliśmy sporo gorzej. No ale cel został osiągnięty, teraz mamy rok na przygotowanie drużyny. Wróci Bartek Kurek i możemy śmiało myśleć o medalu.

 • mmaz lubi Komentarz

  Francja w pełnym skladzie to poziom Rosji i Brazylii

 • mmaz lubi Komentarz

  Dla mnie nie ma w tym nic niezwykłego, gdybym miał sam wybierać zrobiłbym podobnie do trenera.
  My gramy pierwszy mecz z najsłabszym rywalem, zapewne w nieco zmienionym ustawieniu, tak więc ekipa Francji niewiele będzie mogła powiedzieć o taktyce naszego zespołu na turniej Gdański.
  Francja gra ze Słowenią, to groźny przeciwnik, aby go pokonać musi zagrać w najsilniejszym ustawieniu i pokazać wszystkie swoje atuty. Być może stracą seta lub dwa zatem będą też bardziej podmęczeni. Ale najważniejsze że nasz sztab będzie mógł obejrzeć Francuzów w najsilniejszym ustawieniu i przygotować odpowiednią taktykę gry.
  Być może to są drobiazgi, ale gdy przeciwnicy są na wyrównanym poziomie to często drobiazgi decydują o zwycięstwie.

 • mmaz lubi Komentarz

  Panom komentatorom z TVP i Polsatu oraz niestety też włodarzom Związku, radziłbym troszkę refleksji, czy robieniem na antenie afery wokół polskiej Kadry pomagają jej, czy wręcz przeciwnie.
  Vital Heynen moim zdaniem osiągnął przynajmniej dwie ważne rzeczy:
  1. Zbudował morale młodych, w większości chłopaków, którzy dzięki jego decyzjom, własnymi rękami osiągnęli wielki sukces. Kłos podkreślił, że nawet w ostatnim meczu palce maczał Belg, prowadząc odprawę.
  2. Buduje trenera Bednaruka, który kto wie czy w przyszłości nie wyrośnie na następcę Heynena. Taki mecz z wielką Brazylią, poprowadzony samodzielnie, może być nieocenionym doświadczeniem.
  Wydaje mi się, że najważniejsze jest to co trener ma ustalone, przegadane z chłopakami w Chicago, tymi w Zakopanem i ze sztabem trenerskim. Jeżeli tu wszystko gra, to można być spokojnym. Trener ma mieć jasny, klarowny kontakt z Kadrą i to jest najważniejsze.
  Zdaje się, że nasi Siatkarze wykazują więcej dojrzałości i elastyczności niż prezesi.
  (to najlepszy komentarz)

 • mmaz lubi Komentarz

  W pełni popieram autora tekstu, niech poczyta go sobie p. Wanio, może w końcu coś zrozumie.

 • mmaz lubi Komentarz

  A już największym absurdem FIVB jest to, że aktualny Mistrz Świata nie ma z automatu miejsca na Igrzyskach.

 • mmaz lubi Komentarz

  Zastanawiam się jak ten "pan" mógł nie wiedzieć, skoro cały internet w dłuż i wszerz od tego huczał. Więc albo nie czyta co się dzieje u niego na "podwórku", albo jest ignorantem. Od kiedy było wiadomo że wróci na zgrupowanie w Zakopanem?? Jeszcze przed ich wylotem do Chicago. Więc dziwi mnie to całe oburzenie. Dlatego zabrał ze sobą zastępce. Tyle w temacie

 • mmaz lubi Komentarz

  Dla mnie jest to burza w szklance wody. Takiego trenera i takiej szerokiej kadry nie mieliśmy od dawna. Na każdą z pozycji mamy kilku świetnych zawodników. Wracając do tematu to moim zdaniem niepotrzebne jest zamieszanie z tym, że trener wyjechał przed meczem o 3 miejsce w finale. Ma taką kadrę asystentów, że po wyniku w meczu wygranym z Brazylią nie można mieć do niego żadnych pretensji. Ale my jako Polacy robimy aferę z niczego. Nikt chyba nie cieszy się w PZPS z sukcesu jakim było 3 miejsce tylko bije pianę, że trener wyjechał i jak śmiał. Czy naprawdę takk musi być. Nie chciałbym aby zaraz okazało się, że po takiej sytuacji dojdzie do zgrzytów pomiędzy trenerem Heynenem a notablami z PZPS i trener odejdzie. Panowie z PZPS i inni opamiętajcie się bo takich sukcesów w siatce możemy już nie mieć.

 • mmaz lubi Komentarz

  Brawo chłopaki ;)

 • mmaz lubi Komentarz

  Warto przeczytać cały wywiad, po to żeby się przekonać, jakim ciekawym, dojrzałym i mądrym człowiekiem jest Leon. A przynajmniej kilka stwierdzeń warto by zapisać i powtarzać niektórym sportowcom (i nie tylko sportowcom)... :-)

 • mmaz lubi Komentarz

  Proszę bardzo:
  Drzyzga, Kubiak, Leon, Bieniek, Nowakowski, Kurek, Zatorski
  Żadnego nie widziałem na boisku?

 • mmaz lubi Komentarz

  Nasz trzeci skład walczy na równi z ich najmocniejszym zestawieniem. Nie jest źle. Na MŚ czy IO gralibyśmy zupełnie innym składem. Ważne jednak, że nasze rezerwy potrafiły powalczyć i to na wyjeździe. Brawo.

 • mmaz lubi Komentarz

  Pozwolę sobie pójść pod prąd. Mamy w drużynie bardzo dobra zawodniczkę - panią Smarzek. Wszyscy, od trenera po komentatorów uważają, że ona i tylko ona może dać nam zwycięstwo. Komentatorzy wręcz zaślepieni wychwalają ja pod niebiosa. Podczas relacji jest Malwina Smarzek. wszystkie inne są wymieniane prawie zawsze tylko po nazwisku. Kiedy ma udana akcję - chwalą ją. Kiedy straci - bez komentarza. Rozgrywająca jest powoli redukowana do wystawiającej do Smarzek. Trener nie szuka, lub nie umie znaleźć alternatywy. To może być równią pochyłą dla naszej kadry. Pamiętam mecz drużyny kierowanej przez trenera Niemczyka. Szło ciężko i mimo sugestii, rozgrywająca wystawiała tylko do Glinki. Przeciwniczki - chyba Turczynki - skutecznie blokowały. W końcu Niemczyk ją zdjął, zmuszając rozgrywającą do kombinacji. Mecz wygraliśmy. Koniecznie trzeba zmienić strategię, by wykorzystując Smarzek, zdjąć z niej część odpowiedzialności i grać bardziej wszechstronnie.