marfan - lubi

 • marfan lubi Komentarz

  Sparta nie musi błyszczeć bo to nie sylwester, moim zdaniem Sparta jest skrojona na miarę jak garniak u Lagerfelda tylko czy to wykorzysta i zdobędzie złoto to się okaże.
  Gratulacje dla zwycięzców oraz dla walecznych Aniołów.

 • marfan lubi Komentarz

  Mimo głośnego tytułu sprawdziłem najpierw z jakim numerem pojedzie Maciek.

 • marfan lubi Komentarz

  Jeżeli zostanie w Tarnowie, to powtórzy drogę Woryny. Musi uciekać jak najszybciej.

 • marfan lubi Komentarz

  Cierniak jeśli zostanie w Tarnowie skończy jak Woryna w Rybniku...by coś osiągnąć trzeba ścigać się z najlepszymi już od teraz a nie kiedyś tam bo kiedyś tam to już będzie za późno...rozumiem przywiązanie do swojego miasta i klubu ale to będzie kolejny zmarnowany talent

 • marfan lubi Komentarz

  To już ten czas. Jak chce się być najlepszym to trzeba jeździć i współpracować z najlepszymi. Chłopak ma potencjał i dobrze by było jakby się nie zakisił w 1 lidze.

 • marfan lubi Komentarz

  Niech atakuje ELigę. Jest zdolny, dobrze prowadzi motocykl, dobrze odczytuje zachowania rywali. Czekanie na nie wiadomo co w I lidze sprawi tylko, że może przespać najlepszy moment na walkę wśród najlepszych. Rywalizacji nie ma się co obawiać, bo z tą jazdą, którą prezentuje na luzie sobie poradzi wśród juniorów. Zresztą konkurencji jakiejś strasznej nie będzie, bo zmienia się pokolenie w juniorach i Cierniak byłby jednym z tych silniejszych. Już pomijając kwestie finansowe, ale ELiga to droga do rozwoju i sukcesów dla zawodnika. Szkoda byłoby zmarnować taki talent, żeby tułał się na zapleczu, kiedy stać go na walkę w gronie najlepszych.

 • marfan lubi Komentarz

  Nie wiem nad czym się chłop zastanawia? Tylko Eliga daje szansę na dalszy rozwój. Lepiej odjechać 3 biegi z najlepszymi niż 5-6 na zapleczu. I liga nie jest słaba, ale Cierniak już pokazał, że potrafi się świetnie ścigać i powinien wskoczyć na głęboką wodę.

 • marfan lubi Komentarz

  Niestety ale jak chce się rozwijać i nabierać doświadczenia to czas na elige. Chce się rozwijać to trzeba mieć kontakt z najlepszymi, a nie podpatrywać takie gwiazdy jak Koza czy inny Mroczka.

 • marfan lubi Komentarz

  Powinien ruszyć na podbój EE. Dwa kluby wchodzą w grę, Motor z racji bliskości do domu i tym może kierować się najbardziej oraz Stal bo tu praca z IMŚ to naprawdę mega szkoła. Dzięki temu może stać się grajkiem na lata a nie zniknąć po paru sezonach.

 • marfan lubi Komentarz

  Akurat sporo mocnych juniorów skończyło wiek Juniora Smyk w tamtym roku teraz Domin Falubaziaki i nie tylko więc nie m a na co czekać , żeby nie skończył jak Kacper Woryna .

 • marfan lubi Komentarz

  Nie bądźcie ludzie śmieszni z tym rozwijaniem się w Unii Tarnów. Taki Birkemose ma 16 lat i będzie jeździć w ekstralidze a wy pier....cie , że 19 latek ma jeszcze czas xD.
  W obecnych czasach nikt nie ma czasu, im wcześniej zacznie się uczyć od najlepszych tym lepiej. Mamy wiele przykładów "przespania" momentu . A potem kończą karierę w wieku 2X lat bo w ekstralidze sobie nie radzą xD
  Jak się chce chłopak rozwijać to tylko w PGE. Tatuś Cierniaka podkłada mu kłody pod nogi. W takiej Unii nic już więcej się nie nauczy.

 • marfan lubi Komentarz

  Ostafiński pół zimy pluł na niego, a teraz "potrzebuje spokoju".

 • marfan lubi Komentarz

  @Sympatyk.: chciałbym ci przypomnieć, że na MP w Lesznie Zmarzlik był drugi, a Woźniak trzeci. Poza tym Thomsen jest w lepszej dyspozycji i pojedzie dodatkowo Holder. Powtórki z sezonu zasadniczego zapewne nie będzie. Ale to tak na marginesie-na razie ani Unii, ani Stali w finale nie ma

 • marfan lubi Komentarz

  Stal jest trudniejszym przeciwnikiem dla Unii, więc taki finał byłby ciekawy. Jednak zostało 15 biegów, a Sparta potrafi wygrywać w Gorzowie. Jestem ciekaw czy nasi lepiej się spasują i nie będzie blamażu jak ostatnio. Pomijam Zieloną, bo w Lesznie mają mniejszą szansę niż Sparta w Gorzowie.

 • marfan lubi Komentarz

  Maks nie zasługuje na hejt, ale też nie potrzebuje niańki - dajcie Mu żyć...

 • marfan lubi Komentarz

  @Dziadu: Dudek zawsze zbiera brawa we Wrocławiu. Spytaj, czy kiedykolwiek go źle u nas przyjęto hipokryto, mimo tego że wykryto u niego niedozwoloną substancję. U Drabika nie ;) Maks sam się zgłosił, inaczej świat o tym by się nie dowiedział.

 • marfan lubi Komentarz

  @Mortal: Zbierają na wsparcie psychologa dla internetowych prowincjonalnych napinaczy, bo mają obsesję na punkcie Sparty z Wrocławia ;) Maks dostał zwyczajnie rykoszetem. Ciekawe czy Ty masz kodeks ruchu drogowego w jednym palcu? Ja zawsze się tak tłumaczę. Prawo jazdy dostałem za margarynę, to i przepisów nie znam ;)

 • marfan lubi Komentarz

  Maks to już jedna z ikon Sparty, mam więc nadzieję, że Rusko stanie na wysokości zadania i odpowiednio zmotywuje go do dalszej pracy. Moment zwątpienia pojawia się zawsze tam, gdzie występuje zmęczenie materiału. Maksiu bądź silny chłopie i pamiętaj, że Wrocław to Twój dom i zawsze znajdziesz tu wSparcie :) Niektórzy jęczeli jak w podobnej sytuacji był Dudek, wrócił i nikt już tego nie roztrząsa.

 • marfan lubi Komentarz

  Jak jest kasa to i sa nazwiska

 • marfan lubi Komentarz

  Jeżeli te opony są tak dobre że zawodnicy fruwają na torze to powinny być dopuszczone zawody byłyby ciekawsze kazdy chciałby pofruwac