• Szeroki wybór balonów na imprezy

  Ostatnio imprez jest o wiele mniej. Większość lokali jest pozamykana, wszystko pochowane, ograniczone. Ale urodziny wyprawić trzeba. Zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko. Bo jak nie zrobić dziecku urodzin? No a sam tort nie wystarczy! Potrzebna jest jeszcze jakaś dekoracja, jakieś bajery. Lokalnie ciężko (…)

  Więcej

 • Poczta balonowa w Zielonej Górze na ten trudny czas

  Jako że wszyscy wiemy, jak wygląda obecna sytuacja na rynku rozrywki, polecam serdecznie pocztę balonową w Zielonej Górze. Możecie zamówić balony z dowozem. A wybór balonów jest spory. Balony cyfry, balony z wzorami, balony dla dzieci, urodzinowe czy na inne okazje. Balony można napompować helem czy (…)

  Więcej

 • Sprawdzony sklep z balonami imprezowymi

  Kolejny weekend, kolejna impreza urodzinowa. W niedzielę meczyk, wiadomo. Liga angielska, Liverpool. Trzeba było odpocząć po sobotniej imprezie urodzinowej. Tym razem były to czterdzieste urodziny szwagra. Co, ze mną się nie napijesz? Żona wymyśliła, że zrobimy większą imprezę dla chłopa. Niech ma, (…)

  Więcej

 • Urodziny dziecka tylko z animatorką

  Kto ma dzieci ten wie, jak często trzeba wybierać się na urodziny jakiegoś dziecka. A bo to kolega ma urodziny, a bo to koleżanka. Co chwilę sala zabaw, aż nudne się to robi. No jedynie czasem z rodzicami można pogadać, ale nie zawsze jest ochota, nie zawsze jest fajna ekipa. Ostatnio córka była na (…)

  Więcej

 • Radość i imprezy

  Ostatnio zrobiliśmy imprezę kończącą sezon dla całych rodzin. Amatorkie granie, zawodowe imprezowanie. Dzieciaki też były i się dobrze bawiły. Trochę jedzienia, luzu, śpiewu. Takie odstresowanie się od dnia codzinnego. Dzieci szalały, skakały i strzelały z konfetii oraz puszczały balony z helem zapewnione (…)

  Więcej

 • Luźne przemyślenia

  Dziś byłem z dziećmi na zawodach. Turniej młodych, luźna atmosfera, zero spiny. To ze znajomymi się pogadało, dzieciaki patrzyły na traktory (a co, też atrakcja) i oczywiście na żużlowców. Ogólnie przyjemne popołudnie. I tak właśnie w kwestii dzieci mi przyszło, żeby robić dla nich zabawy i animacje (…)

  Więcej

 • Koniec sezonu

  Niestety, koniec sezonu jest faktem. Zastanawiam się czy tak musi być, że zamiast walczyć do końca o jak najlepsze miejsce, niektórym w ogóle nie zależy i poprostu oddają mecz. Tak czy inaczej smutne to jest i nie oddaje ducha sportu. Zaangażowanie powinno być w każdym meczu, niezależnie czy jest to (…)

  Więcej

 • Koniec przewidywań

  No i z Hodgem się wyjaśniło. Wg mnie dobrze, bo jakoś nie byłem przekonany do tego transferu. Bardzo go lubię, ale co innego kogoś lubić, co innego wyniki drużyny. Chłopaki pewnie dziś w Turcji przegrają, ale liczę jeszcze na jakieś zwycięstwo w domu.

  Więcej

 • Życzenia

  Składam Ci, Łukaszu, najserdeczniejsze życzenia imieninowe w dniu Twojego święta. Niech to będzie Twój dzień pełen radości, uśmiechu spędzony w gronie tych, któych lubisz i cenisz. No i wielu sukcesów w karierze. Oby była jak najdłuższa.

  Więcej

 • Krótko i na temat

  Tak sobie myślę czasami, że sportowcom czy trenerom przydałoby się porozumienie bez przemocy. Może wtedy mieliby więcej ogłady w mówieniu i obyłoby się bez przepychanek czy bicia. Może kiedyś...

  Więcej