karol3414 - lubi

 • karol3414 lubi Komentarz

  Ostrowia leci, ale Brzoza niech uczy się rzemiosła. Widać, że dla niego zuzel to życie, więc życzę mu powodzenia.

 • karol3414 lubi Komentarz

  @AMON: Nie Sparta ma tylko Czarnecki ma. Pisowski patologiczny aparatczyk. A Sparta z tego korzysta co jest równie słabe

 • karol3414 lubi Komentarz

  Przegrali i tyle. Żadne gadanie i wyciąganie jakiś win tego nie zmieni.
  1. Może Bartek pojechał za szeroko???A może po prostu był z przodu i miał tak jechać???
  2. Może Janowski źle wszedł w ten łuk. Może GO sponiewierało i nie mógł nic zrobić.
  Nie rozumiem tego gadania i jazdę to na jednego to na drugiego.
  Dla tych co bronią Janowskiego: Może trzeba było wygrać start i jechać pierwszym.
  Dla tych co bronią Zmarzlika : Może trzeba było wjechać drugi łuk tez po wewnętrznej.
  Co to zmieni mamy srebro i tyle.
  No ale Polacy muszą się kłócić bo jest za dobrze....chyba że przyjdzie wojna wtedy wszyscy razem....takim jesteśmy narodem...od wieków...

 • karol3414 lubi Komentarz

  No tak , ten "uczciwy" facet oczernia innych bo "ma wrażenie". Po pierwsze zawodnicy nie musieli rozmawiać z ZG żeby mu powiedzieli że tamci mu proponują 100% więcej. Zwyczajnie mogli blefować. A on ciągle narzeka na swoich zawodników , zapowiada zmiany w drużynie , a teraz dogaduje z nimi kontrakty. Taki niezadowolony. Można więc odnieść wrażenie że to jego gra wobec nich żeby bardziej skłonni byli przedłużyć umowę nie podnosząc swoich oczekiwań. W końcu prezesi wymieniają raczej tylko tych najbardziej zawodzących więc zawodnicy potencjalnie nie mają wielu opcji. Łatwo jest więc ich przycisnąć. Standardowe zachowania obu stron. Kupujący chce tanio , sprzedający chce wyciągnąć jak najwięcej.

 • karol3414 lubi Komentarz

  Chlopak technicznie jest dobry ale nie należy go oceniać po występie w Łańcuchu. On ma 23 lata a jego rywale po 16, 17 ,18

 • karol3414 lubi Komentarz

  zamienił stryjek siekierkę na kijek. myślę, że reszta klubów eligi się cieszy :)

 • karol3414 lubi Komentarz

  @xyz71-Bydgoszcz: Leszno się utrzyma. O medale walczyć nie będziemy , ale proszę zejdźcie na ziemię. Ostrów i GKM będą miały problem wyjść z 30 w Lesznie. Zakładam oczywiście , że gdyby Bellego mecz nie poszedł to Ratajczak zrobi 10p. Z resztą nie mamy zbyt dużych szans. W Lesznie jednak nie pojechał prawie Emil i wyszliśmy z 40 , Gdzie Gorzów i Wrocław to drużyny które miażdżą GKM i Ostrów. Kolejna sprawa jeśli Bellego odpali a tego nie możemy wykluczyć ani stwierdzić to będzie tylko wartość dodana i innym będzie trudno. Nie Nam. Mnie w drużynie martwi postawa Jaimona chłopak się pogubił , czy wejdzie jeszcze na właściwe tory ? Nasi gorzej już nie pojadą , jedynie może być lepiej.

 • karol3414 lubi Komentarz

  Bez wątpienia warunkiem utrzymania Ostrowa jest postawa na własnym torze. Kilka meczy muszą wygrać. I nie wystarczy tu pokonać tylko GKM, który też bez zwycięstw na swoim torze będzie miał ciężką drogę. Znowu dół tabeli będzie emocjonujący.

 • karol3414 lubi Komentarz

  Taki turniej nie powinien miec takiej slabej obsady...Bez urazy dla mlodych.

 • karol3414 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • karol3414 lubi Komentarz

  Koleś po prawej wyraźnie zachwycony widokiem. Ciekawe czy doszło do penetracji.

 • karol3414 lubi Komentarz

  Kolesiowi coś sie popierd***iło :) Wołosz jest kobietą i ma co pokazywać,ale nie on :) Chyba mało kto chce patrzeć na tego wytatułowanego gołego kościotrupa :)

 • karol3414 lubi Komentarz

  Dziękujemy wszystkim za troskę o los Ostrovi ! Ostatnio często słyszeliśmy ,że spadniemy... tak więc niech tradycji stanie się za dość. My będziemy jechać swoje i zobaczymy co życie nam przyniesie !

 • karol3414 lubi Komentarz

  Rozmowa zawiera lokowanie produktu:) kolejny rok odbudowy Chrisa...tyle ze teraz w innym miejscu,a jak sie odbuduje to spowrotem do Torunia?:) chic zeby smieszniej bylo to jako gosc w barwach Wrocka jechal lepi3j niz w Toruniu...

 • karol3414 lubi Komentarz

  Kuczera, daj chłopakowi spokój. Ledwo wyszedł na prostą i zaczyna układać sobie życie na nowo, a Ty hieno już smażysz clickbaitowe "coś".

 • karol3414 lubi Komentarz

  Bez przesady, deklasacji nie było, po co zaraz taki tytuł? Fajnie, że Wiktor od tygodni pokazuje dobrą jazdę, jeszcze dwóch dobrych seniorów i może powalczymy o coś :)


 • karol3414 lubi Komentarz

  Gdzie są teraz ci co przypinali Grzegorzowi łatkę "złotówy" ? Czerepachom z centrali pokazał ich miejsce w szeregu ! Brawo Grzegorz !

 • karol3414 lubi Komentarz

  Idiotyczne jest przymuszanie zawodników do startu w zawodach. Udział powinien zawsze być dobrowolny. Zawodnik nie chce, to nie jedzie. Chyba, że ma ważny kontrakt i obowiązki z niego wymagające. Jak się organizuje mistrzostwa ligi, to prestiż zawodów i nagrody powinny być na tyle atrakcyjne, żeby kolejka chętnych była dużo większa niż ilość miejsc. Zmuszanie zawodnika do startu w zawodach w sytuacji, kiedy zgłasza on problemy zdrowotne jest narażaniem zawodnika jak i pozostałych zawodników na niebezpieczeństwo. Ten sport jest wystarczająco ryzykowny dla zdrowych, nie dodawajmy kolejnego zagrożenia.
  Działacze powinni to przemyśleć.
  Udział we wszelkich memoriałach i turniejach pozaligowych jest dobrowolny, a chętnych nie brakuje. Może wystarczy zapytać jak oni to robią?

 • karol3414 lubi Komentarz

  Łapy precz od Grzesia Walaska. Gorzów trzyma kciuki za naszego "Falubaza". Podobno mamy w tym kraju wolność słowa. Jeżeli w tym kraju są jeszcze dziennikarze z jajami to niech pochylą się nad tematem turniejów, do udziału w których przymuszani są zawodnicy i niech zbadają kilka poniższych kwestii. Czy stawki oferowane zawodnikom są rynkowe? Czy takie imprezy cieszą się frekwencją kibiców? Czy firmach czerpiących profity z tych imprez mają udziały osoby powiązane z władzami polskiego żużla?

 • karol3414 lubi Komentarz

  To było pewne, że Grzechowi krawaty z centrali nie odpuszczą. Mściwe wieprze przy korycie.