davo - lubi

 • davo lubi Komentarz

  zaczynam rzygac wypocinami wszelkiej masci ekspertow na temat jazdy Bartka w tym turnieju/kabarecie ...Dudek z Drabikiem malo sie nie pozabijali i nikt tego nie widzial ...no ale Bartek...o kims trzeba pisac jak widowisko zeszlo na psy i 50 tys naiwniakow dalo sie nabic w butelke obietnicami scigania ...Bartek i jego walka z torem ma odwrocic uwage od tego co tam dzialo sie (albo raczej nie dzialo sie) naprawde...zenada

 • davo lubi Komentarz

  Jestes wporzo jak Boczek,Drabina czy Noe,wiec masz pelen szacun. Ale oddaj 50pln Wasatemu Marianowi;)

 • davo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • davo lubi Komentarz

  Panowie Komentatorzy. Powiem krótko -dobieracie sobie komentatorów według Waszego uznania. Jestem fanem Zielonej Góry ale już nie podoba mi się dobieranie Panów Którzy mają najwięcej do powiedzenia. I tak Pan Kryjom którego drużyna już powinna być zdegradowana, tor dziurawy za który o ile wiem ukarano trenera z Gorzowa i toromistrza bo się im nie podobał. Dudek wiecznie jeżdzi z nogą na boku,Wożniak szukał frajerów i chciał nasadzić się i mu nie wyszło, co to za idiotyczne komentarze.Gorzów jeżdził osłabiony brakiem Iversena i oczym tu mówić. Proszę ukarajcie toromistrza i trenera z Wrocławia albo najlepiej całe Jury bo deszczu tam nikt nie widział a Wrocław zrobił sobie należne mu treningi.Panowie dosyć obłudy.

 • davo lubi Komentarz

  Pani Daria to niesamowity „znafca” żużla. Twierdzi że Zmarzlik celowo przy blisko 100 km/h podjechał pod Woźniaka i go kopnął. Podobni „znafcy” twierdzą, że żużlowcy celowo się przewracają gdy są rozpędzeni na prostej (wiadomo, że na pierwszym łuku to się zdarza). Zmarzlik bardzo mocno balansuje podczas jazdy, dlatego potrafi wcisnąć się praktycznie wszędzie. Nie da się balansować na rozpędzonej maszynie siedząc nieruchomo. Proszę, obejrzyjcie sobie biegi gdzie Bartek się napędza gdy kogoś ściga. Jego prawa noga non stop lata, mimo że nie ma nikogo obok. To kogo on „atakuje” tą nóżką?
  Zgadzam się, że czasami jego noga wchodzi w kontakt z innym zawodnikiem, JAK U WIELU INNYCH ŻUŻLOWCÓW. Czasami mi się wydaje, że chodzi tylko o kultywowanie polskiej tradycji, czyli zajadłości i opluwania tego, komu się powodzi. Zmarzlik wyjątkowo rzadko ląduje na torze. Zarówno on, jak i przeciwnicy z którymi się ściga.
  A Pani Daria jest gospodarzem i przydałoby się chociaż trochę obiektywności. Po to zapraszają komentatorów, żeby ci bardziej znający się na żużlu opisywali rzeczywistość.

 • davo lubi Komentarz

  Jak GP bedzie w falubazie ,to jak najbardziej.

 • davo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • davo lubi Komentarz

  Łopaciński, Darżynkiewicz, a nawet Ryczel przepraszam Was, nie jesteście takimi złymi komentatorami.
  To co robi Wójcik to parodia komentarzu !:(

 • davo lubi Komentarz

  jak Tomek to wariat jeszcze wsiądzie na motor i pokaże kto jest mistrzem!

 • davo lubi Komentarz

  Miedziak od juniora był, jest i pozostanie bandytą torowym

 • davo lubi Komentarz

  Na Hancoka trzeba było postawić, wtedy byś wygrał ;)

 • davo lubi Komentarz

  Niestety tracą na tym całym szambie tylko kluby kiedyś kibic kupował bilet kilka dni przed meczem żeby nie stać w kolejkach dziś stojąc w kolejce się zastanawiam czy jak wejdę to mecz się odbędzie bo może jakaś poranna rosa nie zmoczyła zbytnio toru albo jakiś klub odmówi jazdy a planować kilka dni na przód to już całkiem pomyłka niestety przy takiej lidze do 4 liter to kibiców ubywa

 • davo lubi Komentarz

  Jestem moze troche "upierdliwy" w tym temacie ,ale coz , sie dziwic ? Cala moja zawodowa" kariera" byla i jest do dzisiaj z tym zwiazana a co za tym idzie chlebus i reszta ! Ponad 50 lat w tym siedze wiec tylko dodam ze z obrobek "gladkosciowych" gdy przy skrobaniu usuwamy warstwe rzedu 0,01 (setne czesci milimetra) czyli kiedys to sie nazywalo mikrony a obecnie czesciej ...mikronetry , to przy polerowaniu wchodzimy w wartosci trzycyfrowe po przecinku ..czyli tysieczne ! Co z tego wynika ? Ze przy zwyklym polerowaniu nie powinno dojsc do sytuacji gdy wymiar ulega powiekszeniu o dziesiate czesci ..milimetra ! Wiec nawijke Palucha o polerowaniu to niech on laikom ..wklada !!!

 • davo lubi Komentarz

  Dobra wiadomosc! Jestesmy z Toba MISTRZU!!!:)))

 • davo lubi Komentarz

  Od 20 lat na tym samym

 • davo lubi Komentarz

  na 5-1 jedzie Gorzów:) hahaha

 • davo lubi Komentarz

  najlepszy widok, jak uśmiechnięta "złotówa" cieszy się na mecie 15 biegu z kolejnych złotówek oraz porażki własnej drużyny... drugi Dzik ;) oby tak dalej...

 • davo lubi Komentarz

  Też pamiętam taki mecz Stal-Apator w 1997. Też spadł śnieg, nawet gorzej sypało i mecz przerwali. I było spoko. W 1995 Stal odjechała mecz z Polonią Piła w jeszcze gorszych warunkach. I co? Też było spoko. To był żużel Panie kolego, zawodnicy mieli jaja i nie bali się trudnych warunków, gdy takowe je zastali.

 • davo lubi Komentarz

  Jak to trochę nowej nawierzchni?:D

 • davo lubi Komentarz

  Rewelacyjny news! Prawie przebiliście pudelka czy tam pomponika! Albo oba razem