Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Wladziu nawdychales sie czegos?Kibice maja przed nia padac na kolana?!Pomnik jej od razu wystawic w ramach przeprosin a drugi Nawrockiemu.Nie chce zeby wracala do zuzla w Rzeszowie,a czytajac innych z Rzeszowa nie tylko ja tego chce.Ona powinna najpierw przeprosic za styl w jakim zostawila zuzel.
powinna wrócić po czym powinna dostać takiego kopa żeby Rzeszów omijała z daleka... Pozdrawiam kibiców którzy wiedzą o co chodzi
Hę? przeczyszcze oczy ale nagłówek mówi mi że to będzie bardzo nie ten artykuł
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Nie jestem za tym zeby Marta wrocila do rzeszowskiego zuzla nawet jesli oznacza to spadek do 2 ligi czy kilka lat nieistnienia zuzla.
Jeszcze tego brakuje, żeby wróciła do klubu jak rycerz na białym koniu, niczym zbawicielka. Chyba sobie żartujecie. Nie wiem jak można być tak krótkowzrocznym i nie widzieć, od kogo zaczął się upadek naszego klubu... Nigdy więcej w Stali carycy, prezesa kawalarza i wizjonera z apartamentami!
Kolejna próba wskazania Carycy jako "zbawcy" klubu i zrobienia z niej człowieka, bez którego żużel w Rzeszowie nie może istnieć.
Słabe.
Bysior87 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia
Dno dna tytuł artykułu. Coś w stylu "Bill Gates zainwestuje miliard dolarów w Wilki Krosno? Nie."
Ooo MARTA poszla na afere. Bedzie premia od Ostafa.
Jesteś rozsądnym człowiekiem i mądrze piszesz więc wierzę, że nie napisałeś tego na poważnie :)
Marta musi byc przeszczesliwa, ze jest Taki Irus. Przy Irku Marta wypada duzo lepiej, bezapelacyjnie. Jednak Pani Marto przypomne, ze byla Pani wlascicielka udzialow do 2016, Stal wtedy miala 1,5 banki dlugu. Pisze Pani o gnojowce. Hmmmm ciekawe Co akurat Pani robi od Co najmniej roku. Zyczy Pani niby dobrze Stali, ale to tylko niby.
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Poltorakowa od poczatku pluje jadem na Nawrockiego i mialaby pomagac?!Rownie dobrze Labudzkiego mogli spytac czy nie pomoglby.Nie chce jej powrotu,juz lepiej zeby zuzel na rok czy dwa zniknal w Rzeszowie i poszukam osob kompetentnych tak jak to w Lublinie.
Bysior87 napisał/a komentarz do Dziennikarka "Gazzetta dello Sport" o Leonie: "Z nim w składzie jesteście faworytem IO"
A ilu masz tych farbowanych lisow w reprezentacji siatkowki?To nie pilka nozna.Dac mu szanse,utozsamia sie z Polska.Zreszta chcial grac dla Polski zanim zostalismy mistrzami swiata.
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Smiac sie z Nawrockiego mozna ale nie z mlodego chlopaka.Jemu potrzebna jest kazda pomoc w kazdej postaci
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Hynek piszesz tak jakby Stal juz byla zdegradowana i bylo wolne miejsce.Widac jak Ci na tym zalezy.Nie tylko Rzeszow ma problem z tego co czytalem to kolorowo nie ma i Orle Lodz.
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Panie Nawrocki ,,dziekujemy,, za wszystko co Pan zrobil dla Naszego klubu ale pora powiedziec dosc i odejsc.Pograza Pan siebie ale i Stal Rzeszow.
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Jesli zdarzy sie tak ze Greg trafi do Motoru to prezes Kepa powinien podac sie do dymisji,wychodza z jego toku rozumowania bo dla niego i Hancocka nie ma miejsca w jednej druzynie
Bysior87 napisał/a komentarz do Rozwiązanie kontraktu w Asseco Resovii Rzeszów. Łukasz Kozub za Rafaela Redwitza
Nie twierdze ze tak nie bylo.Napisalem co ja slyszalem.
Bysior87 napisał/a komentarz do Rozwiązanie kontraktu w Asseco Resovii Rzeszów. Łukasz Kozub za Rafaela Redwitza
Z tego co slyszalem to Gorski wybieral zawodnikow a Kowal niewiele mial do gadania.Ale ile bylo w tym prawdy to do konca nie wiadomo.Uwazam ze Igla to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Czy ci co sie zowia redaktorami patrza co pisza?!Zenit pokonal Lube a otwierajac artykul napisane odwrotnie.
Bysior87 napisał/a komentarz do Stal nie szalała na giełdzie. W Rzeszowie na głowie mieli inne problemy (plusy i minusy)
Gdyby nie tragedia Pani Jedrzejak to gowno bys wiedzial o dlugach w Stali.
W końcu normalny artykuł na temat Stali i Nawrockiego i rzeczowy opis sytuacji a nie jakies animozje i plotki i sensacje medialne jak to inni wczesniej pisali. Problemy są w klubie i PR słaby. Nawrocki powinien miec innych ludzi bo cześć z nich którymi sie otacza równierz dobiła poprzedniego prezesa. Wizerunek klubu trzeba zmienić panie prezesie i musi Pan bezwzględnie to zmienić- taki mały apel kibiców rzeszowskich
Bysior87 napisał/a komentarz do Stal nie szalała na giełdzie. W Rzeszowie na głowie mieli inne problemy (plusy i minusy)
Nie przez brak kasy tylko beznadziejne zarzadzie klubem.Nawrocki nie ma pojecia o zuzlu tak samo jak ci co mu doradzaja.
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Spieprzaj swoja Cz-arnogore dopingowac.U Was tez nie zawsze bylo kolorowo.
Bysior87 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza
Sedzia kur... slepy??!!!Za takie zachowanie Ebadipura kartka jak nic powinna byc.
Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Czy na pewno usunąć?
Aby wykonać akcję musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.