Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • xcetix lubi Komentarz

  Niech Kubica nie będzie taki skromny,że pieniądze nie idą do niego. Owszem nie dostanie ich do kieszeni,ale dzięki nim ścigałby się na torze. Z kogo on robi głupiego? I te tłumaczenia,że ta kasa na to, by Polska jako naród była rozpoznawalna na arenie międzynarodowej.

 • xcetix lubi Komentarz

  W życiu jak się nie ma szczęścia to trzeba zachować honor Panie robercie pan niestety nie ma ani jednego ani drugiego. Promować kraj to pan mógł jako kierowca Ferrari w Williamsie to pan może co najwyżej może pan spróbować dojechać wyścig do końca Mam nadzieję że pana ograniczenia nie doprowadzą na torze do jakiejś tragedii.

 • xcetix lubi Komentarz

  Tak to bywa.Jeden mega sezon i czasem psychika nie wytrzymuje.

 • xcetix lubi Komentarz

  Niech dostarczą mu jeszcze tabletki na głowę.

 • xcetix lubi Komentarz

  Gdyby halo był już w 2015 to Jules Bianchi prawdopodobnie wciąż by się ścigał.. a Verstapen ,to chyba jednak nie za bystry chłopak :/

 • xcetix lubi Komentarz

  Ciekawe co bedziesz mowil jak te jak to je nazywasz "japonki" uratują cb albo kogos innego po jakims twoim nieprzemyslanym ataku albo manewrze

 • xcetix lubi Komentarz

  ma 3 letni kontrakt w Rzeszowie . jak będzie jakąś inwestycją to w rzeszowe

 • xcetix lubi Komentarz

  Tor jaki jest to jest .lubię jeździć do Krosna .chociaż mam 100 kilometrów .szkoda że tak kiepski sezon ,trochę podobny do gry naszej reprezentacji na mundialu.Ale i tak trzymam za Wilków kciuki.Brawo Wilki.

 • xcetix lubi Komentarz

  tak jak prorokowałem, jeśli odbędzie się mecz to będą przeboje z torem...taki mamy klimat...historyczne pierwsze zwycięstwo Wilków w tym sezonie stało się faktem...Brawo Wilki!!!... liczyłem na to wcześniej, a teraz liczę na więcej....Auuu Wilki!!!

 • xcetix lubi Komentarz

  Czepiasz sie chłopaka że jest fanem "miedzy innymi" czterokrotnego mistrza swiata, który jest ponadto filarem ekipy Ferrari i liderem klasyfikacji? I wmawiasz mu swoje wydłubane z nosa filozofie ...? Buuuuuuuuu ha ha ha ha ...
  Wygląda na to ze d ... m to ty jesteś. Natomias gburem to raczej ta twoja hamiltona, jak sama ją nazywasz. A to z pewnością potwiedzą prawie wszyscy na tym forum.
  Oczywiście nie ujmując jego umiejetnościom i WYBITNEMU szczęściu w wyborze ekipy Mercedes jako pracodawcy. Wiesz gdzie byłby teraz Hamilton bez Mercedesa? Tam gdzie Alonso ... Więc nie "filozuj" tu o szczęsciu.
  Koniec tego sezonu pokaże ostatecznie, kto jest lepszym i bardziej kompletnym kierowcą. Bo to pierwszy od wielu lat i być może jedyny sezon w którym walka o tytuł jest tak wyrównana.
  Nie wiem kto bedzie mistrzem. Ale chciałbym aby w czystej walce bez awarii wygrał lepszy. I wierzę że to bedzie Vettel ... wygrywając o jeden punkt.
  Kojarzysz do czego teraz piję?

 • xcetix lubi Komentarz

  To oni w tym F1 mają jakieś wyścigi ? Byłem przekonany, że oni wszyscy jeżdżą po świecie za Kubicą patrzeć jak testuje bolid w Williamsie.

 • xcetix lubi Komentarz

  Zaraz, zaraz... Feministki walczą o "wolność kobiet" i by było dla nich "lepiej" czy już się zgubiłem? Bo przez ich kretynizm właśnie pracę straciło całkiem sporo KOBIET...chyba, że czegoś tu nie zrozumiałem... To jak wojna w imię pokoju...

 • xcetix lubi Komentarz

  A co do mają feministki? Przecież one są otyłe i brzydkie... A kobiety które podprowadzają zawodników zgrabne i urocze.

 • xcetix lubi Komentarz

  Świat na głowie staje. Weganie stają się ekspertami od gospodarki łowieckiej, wielopokoleniowi mieszczanie decydują o wycinaniu drzew w puszczy, homoseksualiści wypowiadają się na temat zakładania rodziny, a szpetne bazyle, których nikt nie chce (feministki), decydują o tym, jak ma żyć piękna kobieta.

 • xcetix otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • xcetix lubi Komentarz

  Panie feministki mają żal gdyż, nigdy ale to nigdy nie załapią się do roli podprowadzającej... nawet na wyścigach cygańskich taborów;-)

 • xcetix lubi Komentarz

  Przecież feministki to same bazyle. Nawet jak któraś w miarę wygląda, to okazuje się, że charakter ma zryty i żaden facet nie może z nią wytrzymać. Wszelkie ich pieprzenie o przedmiotowym traktowaniu kobiet, wynika z faktu, że ich wygląd nie pozwala pracować jako modelka lub hostessa. Mnie nikt nie chce, to innym zabronię.

 • xcetix lubi Komentarz

  Czegoś tutaj nie rozumiem. Idąc tym tokiem myślenia trzeba także zakazać kobiecego modelingu. Kobieta chodząca z gołym tyłkiem na wybiegu także nie przystoi naszym czasom. Jest zaprzeczeniem naszych wartości. Ten ruch to pozbawienie kobiet praw wyboru do wykonywania zawodu. Gdzie w takim razie równość?

 • xcetix lubi Komentarz

  FEMINISTKI to zazwyczaj największe paszczury świata nie mają co pokazać to i innym zazdroszczą.

 • xcetix lubi Komentarz

  Dominacji moze nie bedzie ale Stal to wygra i awansuje.

 • xcetix lubi Komentarz

  Rzeszów ma skład osobowy bardzo silny tak jak niektóre zespoły opisane powyżej, Kluby mają składy legalnie zbudowane żaden zawodnik nie jedzie w dwóch Polskich klubach,jak w Rawiczu.Dominacji nie widzę.Prezesi mieli kasę i kupili takich zawodników co uważali za słuszne.Podnieśli w ten sposób morale 2 L.

 • xcetix lubi Komentarz

  Na szczęście jest pani redaktor Pustelnik, która znajdzie tym dziewczynom nową, bardziej godną pracę! W Polsce brakuje sprzątaczek na ten przykład.

 • xcetix napisał/a komentarz do Stoffel Vandoorne: Williams dokonał właściwego wyboru z Sirotkinem

  Renault miało tez Kubice i oddali

 • xcetix lubi Komentarz

  Niszczy swoją historię bo nie oddał kierownicy bolidu kiepskiemu kalece, a oddał Rosjaninowi. Religią scalającą Pisdolandię jest rusofobia.A taki Kuczera chce "żyć".

 • xcetix lubi Komentarz

  Grek na swoje wyniki oraz jazdę powinien siedzieć w Ex lidze.Prezes Stali musiał dać Gregowi dobre warunki że przyjął propozycję.Tym sposobem 2 L stała się atrakcyjniejsza.Nie tylko Rzeszów ma zestaw silny w 2 L.Dla tego wart obejrzeć było by w TVP.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.