Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Oficjalnie: Polak zastąpi niemiecką legendę

  Redaktor Maciej Wojs napisał: ,,,Kornecki jest zawodnikiem Łomży Vive od 2019 roku. Podpisał wtedy trzyletnią umowę, do końca czerwca 2022. W lipcu kielecki klub zamieścił jednak grafikę z informacją na temat długości kontraktów poszczególnych graczy, na której przy reprezentancie Polski widniała inna data – 30 czerwca 2023. Okazuje się, że 27-latek rzeczywiście przedłuży umowę z Vive, ale jeszcze do tego nie doszło. Poinformował o tym w czwartek prezes Servaas.

  – Umowa do 2023 roku jest gotowa, ale jeszcze niepodpisana przez brak czasu – napisał na Twitterze Servaas."" Lekka żenua. Nie było czasu, żeby podpisać kontrakt. Słabe to. Wychodzi na to, że Bert cały czas liczył, że uda mu się pozyskać Loczka, a tu lipa. Trzeba będzie jednak parafować kontrakt z Korneckim. Szczerze mówiąc to na miejscu Korneckiego szukałbym innego klubu i to już teraz. Takiego, gdzie będą go chcieć na 100%. Już to powinie robić, bo widać ewidentnie, że jest opcją tymczasową. Jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Oficjalnie: Polak zastąpi niemiecką legendę

  Bert znowu obszedł się smakiem. Loczek kolejny raz odmówił. W takim układzie będzie przedłużony (pewnie tylko o rok) kontrakt z Korneckim. Jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Kolejny horror z udziałem Azotów. W Płocku było gorąco

  @Monte Cristo, niedługo to przyjdzie do nas Dawid Dawydzik. I bardzo dobrze, bo to świetny zawodnik zarówno w obronie, jak i w ataku. Meeega silny gość! Dla Wisły najważniejsze jest to, że w końcu po bardzo długiej przerwie wrócili Dima i Szita. Ten pierwszy pomimo tego, że nie grał ponad miesiąc, dzisiaj zagrał doskonale. W końcu są ogromne możliwości rotowania składem. Dojdą mecze LE, drużyna złapie rytm meczowy. Dzisiaj najważniejsze były 2 punkty. Cel został osiągnięty:):):)

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Kolejny horror z udziałem Azotów. W Płocku było gorąco

  Dawid Dawydzik, czekamy na Ciebie w Płocku! Przychodź do nas, bo koło mamy słabe, a Ty jesteś świetnym kołowym. Takiego gościa potrzebujemy:)

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Złotemu Gongowi pewnie w ostatnich minutach stwardniała fifka... hehe

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Kolejny horror z udziałem Azotów. W Płocku było gorąco

  Już parę fifek w świętokrzyskim stwardniało w czasie meczu, ale jednak nadaremnie. Może następnym razem :):):)

 • Wiślak zks napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zresztą warto zobaczyć końcówkę meczu w Lizbonie i to w jakich okolicznościach Sporting zdołał wygrać jedną bramką z Kadetten.

 • Wiślak zks napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @HANDBALL PL, dzisiaj wicemistrz Szwajcarii - Kadetten przegrał na wyjeździe tylko jedną bramką że Sportingiem, więc ten mistrz to chyba nie takie straszne ogórasy. Z tym Górnikiem i Gwardią grubo przesadziłeś, lekka szydera. Wisła zagrała po prostu dobrze. Od początku nasza obrona odbierała miejscowym ochotę do gry. Graliśmy zespołowo, konsekwentnie, bez strat i błędów. Po prostu dobrze. Trudno dzisiaj znaleźć jakieś mankamenty w naszej grze.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Przepaść. Świetny początek Orlenu Wisły Płock w Lidze Europejskiej

  Koncertowa gra Wisły. Bez głupich strat, błędów. Wszystko w jak dobrze naoliwionej maszynie. Trudno się przyczepić do czegokolwiek. Brawo Wisła.

 • Wiślak zks napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @kck, Dima I Krajek dołączyli do drużyny. W Płocku zostali Szita I Lucin. Szkoda Lucina, bo z nim byłoby zdecydowanie łatwiej. Mam nadzieję , że Krajek i Dima są w pełni zdrowi i będą dzisiaj grać.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Łomże ale przyznajcie, fajnie zagrać w nowiutkiej hali? Chciałoby się mieć taką u siebie nad Narwią co? :) :) :)

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Hit kolejki nie rozczarował, Azoty bardzo blisko Łomży Vive

  Fajny ten ,,Bob" Dylan, taki nie za mocny:)

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Xavier Sabate wprost o sędziowaniu. Mecz z Orlen Wisłą szansą na mentalną odbudowę Piotrkowianina

  @MistrzowieSwiata, różnica jest taka, że nikt z Płocka, nie płacze i nie robi rabanu z tej sytuacji, jak wy wtedy. Nikt nie domaga się zawieszenia zawodnika, jak wy (niesłusznie) wówczas. Nasz trener nie atakuje sędziów i obserwatora w trakcie meczu i nikogo nie wyzywa, nie przeklina. Ot, taka mała różnica. Chodzi o fakt, że sędziowie nie zauważyli ewidentnego faulu, za który należała się zawodnikowi Piotrkowa przynajmniej kara 2 minut. O dziwo z zdecydowanie mniej groźnej sytuacji ukarali Kosorotova czerwoną kartką. Taki to poziom sędziowania.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Xavier Sabate wprost o sędziowaniu. Mecz z Orlen Wisłą szansą na mentalną odbudowę Piotrkowianina

  Za co Kosorotow otrzymał w tej sytuacji czerwoną kartkę, za co? Dwie minuty kary dla Dacha oczywiście słuszne. Kosa co najwyżej 2 minuty, ale nie czerwona kartka! Swoją drogą zawodnik nr 9 z Piotrkowa w taki sam sposób odepchnął Kosorotowa, jak ten zrobił to wcześniej, ale on już kary nie dostał. Czerwona kartka dla Kosy z kapelusza, 2 minuty i po sprawie. Sędziowie się nie popisali w tej sytuacji.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Przypomnijmy teraz komentarze oszalałych dzisiaj z wściekłości "ekspertów" jak ogłaszany był transfer Tina Lucina.
  Mątek Ciastek - "Ja wiem , że Lucin to nie Remili czy Nahi ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Zresztą po waszym zadowoleniu z tego transferu widać , że jesteście klubem bez ambicji "
  "Nie ma co porównywać transferów VIVE i Wisły, bo oba zespoły obecnie mają zupełnie inne aspiracje." - dawno nie widziany tutaj Artek aka John Rambo (ten sam który pisał że na WIelkiej Konfie Łomżańskiej zostanie zaprezentowanych trzech nowych graczy). Oczywiście z dzisiejszej perspektywy ma rację - Tin Lucin i jakoś transferu a Yusufy czy Elioty to jest przepaść XD
  "Bertus czytając o nowych, zawodnikach Widły Plock będzie przez tydzień leżał ze śmiechu." - też ostatnio nie bywający tutaj Betrus aka "Narażasz mnie i bezpieczeństwo mojej rodziny!"
  "Fajne te transfery do orlen wisełki. Takie nie za mocne :)" - ck
  "Czy dzisiaj jest Prima Aprilis? Nie żartujmy z tym transferem, trochę się pośmialiśmy i wystarczy." - kck

  Ależ teraz mamy z was bekę żółte materiały XD Pięknie zezłomowani własnymi komentarzami :) ZAWSZE NAD WAMI !!!

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Kapitalny mecz Morawskiego. Orlen Wisła zdeklasowała rywala

  Sprowadzenie Tina Lucina, to był strzał w 10 , a należy pamiętać , że nie każdy młody i zdolny zawodnik, który został sprowadzony do naszego kraju potrafił grać na tak doskonałym poziomie, jak Tin. Pamiętamy egzotycznych zawodników, którzy niby jako młodzi i zdolni mieli stanowić o sile swoich nowych drużyn w Polsce, mieli ponoć fantastycznie grać. Co się później okazywało? Owszem grali bardzo dobrze, ale nie w piłkę ręczną. Grali dobrze, ale np. na gitarze:):):) Tym bardziej ogromne brawa dla Tina, że potrafi grać doskonale w piłkę ręczną, a przecież ma dopiero 22 lata! Brawo Tin.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Oficjalnie: Łomża Vive pożegna zawodnika. Miał być liderem

  Miał być Kulesz, ale go już nie będzie. Będzie za to , jak to napisał wcześniej pewien Bogdan ,,Tomuś niezdara" :)

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Ciekawy ruch Orlenu Wisły. Skusili kolejny talent

  Ale czy ja napisałem, że Sabate nie daje grać Kamińskiemu, bo ma on słabe warunki fizyczne? Nie. To było moje zdanie, to ja tak stwierdziłem, a nie Sabate. Widziałem Kamińskiego w hali i przy innych zawodnikach Wisły wygląda jak dziecko. Dlatego moim zdaniem, nie gra w oficjalnych meczach. Być może jeszcze nie zasłużył na to, aby dostać taką szansę. Zobacz Serba, jaką ma sylwetkę. Ten mecz odbył się rok temu. Miał on wówczas 16 lat (druga klasa szkoły średniej) w sumie też dzieciak, a jaką już miał sylwetkę. Nr 17 na czerwonej koszulce. W pierwszej połowie gra u góry ekranu, słabo go widać. Ustaw od razu na drugą połowę, to będzie go dobrze widać. Jest to mecz ligi serbskiej. 16 lat!

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Oficjalnie: Łomża Vive pożegna zawodnika. Miał być liderem

  Zagadka. Kto dokonał tutaj takiego wpisu, kiedy Vive ogłosiło transfer Kulesza? Dla ułatwienia dodam, że "lubi zbierać liście" :) Napisał wówczas tak : ,,, Jurecki, Bielecki, Mamić, Kulesz, nawet jeśli Karol będzie tylko rzucał karne, to i tak nie widzę tu miejsca dla Gębali, niech idzie lepiej z bratem do Lipska. A co do samego Kulesza, to
  jest to zawodnik do grania na już i to na wysokim poziomie. To będzie prawdziwy następca Karola, a nie jakiś Tomuś niezdara :) """.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Oficjalnie: Łomża Vive pożegna zawodnika. Miał być liderem

  A jak przychodził do Vive, to miał być jednym z najlepszych w Europie, ogromny talent :) Taki zdolny był ..............

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Ciekawy ruch Orlenu Wisły. Skusili kolejny talent

  @kck , Dan Racotea przychodził do Płocka, jako no-name. Miał wówczas bodajże 18 lat. Według Manola miał potencjał, ale poza nim nikt go nie znał. Nie przypominam sobie, aby ktoś gdzieś trąbił, że to wieli talent. Ludzie w Płocku byli raczej rozczarowani i zaskoczeni, gdy do nas przychodził. Kulesh przychodząc do Vive miał skończonych 21 lat, prawie 22. Był już znanym zawodnikiem, reprezentantem Białorusi. Bertus mówił o nim wówczas tak: "dla mnie to jeden z największych talentów europejskiej piłki ręcznej".
  W Kielcach nie zrobił żadnego postępu i tyle z jego talentu. Co do Kamińskiego, to nie przypominam sobie, aby został, jak to napisałeś "ogłoszony jako wieli talent". Podpisano z nim profesjonalny kontrakt, zaczął trenować z I zespołem i tyle.
  Zobacz Serba i zobacz Kamińskiego. Oliwier przy Serbie wygląda jak dzieciak. Serb pomimo młodego wieku wygląda na bardzo dojrzałego, dobrze zbudowanego. Oliwier jest chudy, drobny. Musi spędzić mnóstwo czasu na siłowni. Jak poprawi warunki fizyczne to wówczas może będzie dostawał swoje szanse. Na razie będzie miał konkurenta i będzie musiał mocno pracować, żeby być od niego lepszym.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Nowy kierunek Łomży Vive Kielce. Jest kolejny transfer!

  Gdy Kulesz przychodził do Vive, to redaktor Górczyński tak wówczas napisał: "Kulesz jest jednym z najbardziej utalentowanych lewych rozgrywających w Europie. Mierzy 200 cm, dysponuje potężnym rzutem z dystansu i w Kielcach widzą w nim następcę Karola Bieleckiego, którego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2019 roku." :):):) Teraz Vladek dostanie szabelkę.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Ciekawy ruch Orlenu Wisły. Skusili kolejny talent

  @kck , właśnie dzisiaj rozpoczął się nowy sezon serialu „ Z liścia od Berta i Talanta". Dzisiaj podano, że po tym sezonie, rok przed oficjalnym zakończeniem kontraktu z Łomży odjedzie Władzisław Kulesz.
  Przychodził do Polski w wieku 21 lat, jako ponoć mega talent. Tradycyjnie już, jak to w przypadku niemal każdego zawodnika przychodzącego do Łomży mówiono o nim wówczas tak (w 2018r.): "Dla mnie to jeden z największych talentów europejskiej piłki ręcznej - mówi prezes Bertus Servaas" . Teraz ten talencior dostanie liściora, takiego soczystego. Nie wypełni kontraktu.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Ciekawy ruch Orlenu Wisły. Skusili kolejny talent

  17 lat, to jeszcze dzieciak. Raczej melodia przyszłości. Grał na tegorocznych Mistrzostwach Europy U19 (zerknąłem na mecz Serbów), warunki ma doskonałe , 198 cm wzrostu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Cześć. Ostatnio nieźle Ci poszło, więc nie przegap znowu kolejki. Pierwszy mecz jutro o 18, ale przecież Ty to dobrze wiesz, bo to Wisła gra :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Wiślak, tym razem proszę o typy przed meczem, a nie po :)) Już w środę rusza 4. kolejka LM. Zestaw par i klasyfikacja w najnowszym poście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Siemka Wiślak! Nie chciałbyś się zabawić w mojego Menatypera? Pierwiastek płocki jak najbardziej pożądany :)) Szczegóły na blogu w moim profilu SF. Czas upływa w sobotę o 15.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.