Giekaemowiec0 - lubi

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Sędzia właśnie wydrukował wynik. I to w takim momencie.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Woryna krzyż strącił

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  na eleven juz lepiej bez dźwięku oglądać

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Przychodząc do Sky Michał był podobno nr2, w tamtym roku było oburzenie jak Thomas nie pomagał Froomowi, a dziś cisza, Thomas to nr2 a Kwiato to po prostu murzyn który ma pracować na Anglików, taka prawda.
  Słabo Majka - zawód na całej lini.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Szkoda Rafała, widocznie gleba dała się we znaki i odczuwa jej skutki bo znowu męczył się niemiłosiernie. Zostaje walka o zwycięstwo etapowe, o ile dojdzie do siebie. Zaskoczony jestem jazdą Michała. Zrobił olbrzymi, nieprawdopodobny postęp jeżeli chodzi o jazdę po górach. Nie wiem czy gdyby nie to że musi ciężko pracować na liderów to byłby nawet w stanie dojechać z najlepszymi góralami na metę. A utrzymać nogę wielkim tuzom gór to już coś.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Taaaa.....chcemy widowiska, to mamy....z "naszymi" w rolach głównych i drugoplanowych.....kolarstwo to spektakl..

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Użytkownik Franek ekspert sportowychfaktów. Wodzu, prowadź i mów jak liga ma wyglądać.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Nie, do Zielińskiego trzeba mieć takie same pretensje, bo to on był odpowiedzialny za rozgrywanie akcji, gry do Lewego i z Lewym, wypracowania sytuacji, pociągnięcie gry do przodu a nie zrobił nic. Tak samo powinien być oceniany jak Lewy, bo w sparingach zdecydowanie lepiej wyglądal, a na Mundialu nie istniał. A Lewy mógł jedynie się cofać do pomocy a nie raz niemalże do obrony bo tylko tam istniała ta reprezentacja przez większość czasu. Lewy z Senegalem i Kolumbią był jednym z żywszych piłkarzy tej reprezentacji, najgorszy mecz zagral właśnie z Japonią i za ten mecz mam pretensję.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Myślę, że na tej liście byłby też... Milik, ale Nawałka oszczędził mu wstydu. Mam tu dylemat, lecz ostatecznie uznam, że Zielińskiego nie powinno się tu wymieniać, oczywiście jest to tylko moje znanie i znajdzie się wiele osób, które uzna inaczej, choć każdy na to patrzy inaczej. Piotrek nie ma też pozycji jak np. Lewandowski, nie jest i nie ma być "zwierzem pola karnego". Moim zdaniem odpowiednio wypełniał swoją rolę, bez błysku, ale zadanie wykonał. Co innego Lewandowski, jego cel to strzelanie bramek, w jednym z wywiadów mówił, że nie tak go szkolono (chodziło o drybling, tworzenie sytuacji z niczego). Czyli rozumiem to tak"To wina kolegów, bo za mało mi podawali ". W takim razie... Czemu My, Polacy, porównujemy go z Ronaldo, który potrafi strzelić coś z niczego. Czasem bramkarz zawali, coś nie tak odbije, a czasem znajdzie się w odpowiednim miejscu, przejdzie jednego, drugiego i wykończy...

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  czyli zawiodły największe gwiazdy tej reprezentacji, a jak dla mnie ci mniej ważni zawodnicy zawiedli jeszcze bardziej, lewy nie miał szans z nikim pograć bo nikomu się nie chciało atakować, tylko raz popełnił błąd z japonią marnując setkę. Zieliński podobnie, on jest mocny jak coś się dzieje w ataku, a nie jest 3 zawodników a rywali 10. W Napoli cały czas coś się dzieję i jest ultra ofensywa.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Japonia gra dalej i brawo dla nich. Jednak po tej końcówce fanów sobie nie przygarną. Nie mówię tu jako o mojej opinii, ale wystarczy wejść na międzynarodowe forum reddit o mundialu i Japonii ostro się oberwało za tą asekuracyjną grę. Polska też mogła bardziej przycisnąć ale to my mieliśmy satysfakcjonujący wynik. Tylko ten wynik zapiszę się w historii, nic innego.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Gdzie byłaś Kapusto gdy niemce się wyśmiewali z Reprezentacji Polski i Roberta Lewandowskiego ???!!!???

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  A Niemcy śmieją się ze swoich sąsiadów i są nowocześni i postępowi.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Kapusta ile kapusty spłynęło od szwabów??

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  No tak bo już z Niemców śmiać się nie można...A jak oni z nas się śmiali w niemieckiej prasie i w Niemczech ogólnie to już całkiem normalne przecież. Ale nie Polak musi siedzieć cicho bo co świat sobie pomyśli... Wyciągnij kija z dupy Kapusta. NIEMCY HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Z nas, sami z siebie możemy się śmiać, a z Niemców to już nie ? Ja jako Polak cisnę bekę z Polski i Niemiec, nie mogę? Panie Boniek....

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Denerwują mnie te głosy że nasi nie grali z całego serca, reprezentacja grała na Mundialu, nie na dożynkach. To jest nie możliwe żeby przyjechali sobie na wakacje. Statystyki kilometrów, sprintów pokazują zdaję się więcej niż Iran(gorzej niż Maroko). Tutaj przede wszystkim nie wyszło przygotowanie do tego mundialu, pod względem mentalnym i piłkarskim. Po prostu. Jedyne co się udawalo to podania Krychowiak-Pazdan-Bednarek. Zero pomysłu. Jeżeli zespół nie ma pomysłu na grę to obraz automatycznie jest taki że widać jakby się im nie chciało, bo nic im nie wychodzi, 3 podania i strata. Iranowi, Maroko zdecydowanie więcej wychodziło. Nie bali się atakować, nasi się bali bo jakby w głowie mieli zakodowane że i tak się nie uda, a samo bieganie za rywalem i pokazanie że biegasz i walczysz to nie wszystko.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Fajnie, że Niemcy wygrali, bo i ja trochę wygrałem...
  Szwedzi bardzo frajersko i na własne życzenie przegrywają mecz i będzie im ciężko awansować.
  Dobry występ obu bramkarzy i cudowny gol Kroosa.

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Niemcy duzo lepsi,taki zespoł jak Szwecja nie powinien grac na MS

 • Giekaemowiec0 lubi Komentarz

  Miski widze usprawiedliwiaja pajacowanie Mroczki przez caly mecz i porownuja nazywanie skur..synem. do mowienia ze do kogos karma wroci. Bylo juz jakies stanowisko klubu z Tarnowa co do zachowania Arturka , czy geba na klodke ? Dobrze, ze reaguje na slowa Lindbaecka, kare powinien zaplacic.