Hejters: Lady nową dyrektorką turnieju

autor: Single Lady | 2015-02-16, 21:35 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Na Hejterowskiej konferencji, która odbyła się w dniu 16 lutego w jednym z Puszczykowskich barów, Angie ogłosiła zaskakującą nowinę.

- Licencja na organizację Hejtersa została sprzedana. Zasłużony organizator Salvo Sharapow przeszedł na emeryturę, by dopilnować kariery swojej podopiecznej Maszki. Nową dyrektorką turnieju została Lady. Witamy na pokładzie.
Lady wkrótce poda wszelkie informacje. Ze swojej strony liczę na kontynuację współpracy z Angie i Puszczykowem. Jesteśmy podeksycytowane faktem, że do organizacji turnieju przyłaczą się kolejna kobieta, co wzmacnia tylko formułową genederowską ideologię.  - oświadczyła Angie.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Lady.

Jestem bardzo podekscytowana faktem, że zostałam nową dyrektorką tego wspaniałego turnieju. W poprzednich edycjach bacznie przyglądałam się rozgrywkom i byłam nimi po prostu zafascynowana! Organizacja była wspaniała. Dziękuję Angie, że pozwoliła mi pełnić tą zaszczytną funkcję. Mam nadzieję, że Cię nie zawiodę!
Dziękuję Salvo za wspaniałe prowadzenie tych rozgrywek w poprzednich latach. Smutno mi, że odchodzisz, ale rozumiem, że masz nowe cele. Powodzenia w dalszym życiu! Myślę, że będziesz dobrze wspominał tą przygodę z Hejtersem.
Z tego miejsca chciałabym pozdrowić nieobecnego wśród nas patrona tego turnieju - Armandoła.
Niebawem zostaną podane wszelkie informacje.
Zastrzegam sobie prawo do lekkiej zmiany formuły turnieju. Ideologia jednak pozostanie ta sama.
Do zobaczenia, kochani

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.