Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Innny został fanem Michał Daszek

 • Innny napisał/a komentarz do Mecz towarzyski: Tunezja - Polska na żywo!

 • Innny napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Kibice z Kielc nie napinajcie się, bo to wszystko oznacza, że najlepsi zawodnicy są w Płocku i musicie słono za nich płacić, aby zdobywali dla was tytuły.

 • Innny lubi Komentarz

  Ja jako kibic Wisły napiszę krótko, wstydzę się za tych ludzi, którzy to zrobili. Ci którzy dopuścili się tego haniebnego czynu, powinni zostać srogo ukarani! Piłka ręczna tylko dla normalnych kibiców!

 • Innny lubi Komentarz

  Widzisz, chodzi o to, jak to się eskaluje w czasie. Kiedyś normą było "sędzia kalosz", a ktoś, kto krzyknął "sędzia c*" był uważany za hołotę i chama. Teraz się pozmieniało - normą jest "sędzia c*", a hołotą jest ten, kto rzuci butelką. I tak to się zmienia.
  Tak samo tutaj - jeżeli takie zachowania staną się akceptowalne, pochwalane i powielane, to za kilka lat staną się normą, a granica będzie posuwać się dalej. Pewnie w końcu i do mordobić. O flagę, honor, czy inne złote kalesony chwały.
  20 lat temu mój ojciec zabrał mnie po raz pierwszy na mecz nożnej. Nikt wtedy nie myślał, że pod stadionem może dostać w twarz. Dziś ja bym swojego syna tam nie zaprowadził, bo takie ryzyko trzeba już wkalkulować. Nie chcę, żeby taka kolej rzeczy spotkała ręczną.

 • Innny lubi Komentarz

  W końcu jakiś mądry komentarz. Nie przenoście hołoty z boisk na halę. Chodzę na mecze z 2-letnią i 5-letnią córką, bo kocham piłkę ręczną, bo wspieram moją drużynę i chcę by było bezpiecznie. Żałosny wybryk i tyle...

 • Innny lubi Komentarz

  Dobra, to już nieco poważniej. Piszesz - "barw się pilnuję" i dajmy na to Wisła wbija np. do Puław i kibice nie chcą im oddać flagi, bo "ja pilnują". Co dalej? Mordobicie? Ustawka? "Przechadzki" po parkiecie wzorem futbolowych stadionów (na szczęście to już raczej przeszłość) aby "odbić flagę"? Palenie szalików na hali?

  Kibicowanie ma swoje prawa - flagi, przyśpiewki, czasem flugi, prowokacje - ok, w granicach rozsądku. Ale w tej sprawie kilka rzeczy sprawia, że kibice Płocka (a wielu tutaj widzę jest z całej sprawy dumnych) wypadli żałośnie: 1) Rzuciliście się na niewielkiego (sorry MMTS, nie chodzi o wartość klubu, raczej o kaliber możliwości przy takim budżecie i wielkość miasta) przeciwnika 2) opublikowaliście zdjęcie zasłaniając twarze, zgrywając niewiadomo jakich watażków - conajmniej jakbyście reprezentowali jakąś nabojkę Partizana Belgrad :D Dziecinada 3) nasraliście do własnego gniazda w okresie przygotowań do ME2016 - i nie jest to pierwszy raz, co myślę jest nie bez znaczenia dla ZPRP.

  W całej zadymie mnie razi to co wielu wypunktowało - czyli przede wszystkim psujecie atmosferę wokół ręcznej. Czy Wam się to podoba czy nie, ale przyszłość sportu nie leży w kibolstwie, które oczywiście jest powiernikiem tradycji i powinno ją szanować (co nie oznacza grabieży tradycji rywala - to nie liga chuliganów jak ktoś zauważył), ale w zwykłych "Januszach", którzy może i czasem pomachają wachlarzem i są dyletantami, co nas interesujących się handballem czasem irytuje, ale to oni przynoszą gotówkę nieporównywalnie większą niż fankluby, spójrzcie na hale na meczach w Bundeslidze czy Lidze Francuskiej.

  No i na koniec - obserwuję to forum od ponad roku i niestety ale 90% napinek to kwestia jakiejś zadymy wokół Płocka. Przepraszam normalnych kibiców Wisły, ale niestety wielu kibiców, którzy tu się napinają sprawiają, że ja i wielu zdystansowanych kibiców handballa patrzę na Wisłę jako na mały, zakompleksiony klub, który jest mocny w gębie albo na tle rywali o budżecie PIotrkowa czy Kwidzyna (którzy nie mają w mieście Petrochemii) albo poza boiskiem - ten sezon jest doskonałym tego przykładem. Mam nadzieję, że wraz z przyjściem Cadenasa coś się zmieni w Wiśle nie tylko pod względem sportowym.

 • Innny lubi Komentarz

  przeczytałem wszystkie komentarze i stwierdzam ,że niestety niektórzy , powtarzam niektórzy , którzy nienią się kibicami płockiego klubu to poprostu jeszcze dzieciaki ; dla mnie kradzież zawsze pozostanie kradzieżą ; a już porównywanie się do debilątek z trybun kopanej dobitnie świadczy o poziomie intelektualnym autorów tych wpisów ; jesli kradzież cudzej własności jest powodem do dumy to faktycznie kierunek obrany przez tych bandytów ( bo przecież kibicami takie osoby nazywać byłoby nadużyciem) doprowadzi do równania w dół , jeśli chodzi o poziom kibicowania ; ja jako prawdziwy kibic polskiej piłki ręcznej nigdy nie bedę popierał tego typu zachowań niezależnie od tego z jakiego miasta będą pochodzili chuligani - bo takie osoby trzeba z kibicowskiej braci eliminować ; pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących

 • Innny lubi Komentarz

  Dokładnie. Niektórym bardzo zależy żeby zwyczaje ze stadionów przenieść na halę. Zaczyna się od kradzieży flagi a skończy się tym, że trzeba będzie klatki dla kibiców na halach budować. Dobrym miejscem dla fanatyków jest Afganistan.

 • Innny lubi Komentarz

  "Bronienie barw", "duma ze zdobycia flagi", "honor", "ambicja", "zdobycie w walce czy partyzancko"...
  Sorry, dla mnie to jest dorabianie ideologii do sr*nia. Ludzie przychodzą pokibicować, obejrzeć dobry mecz, przy okazji korzystają z materiałów z barwami i herbami klubów, żeby zrobić to miejsce bardziej "swoim" i tyle. Po cholerę te patetyczne słowa?
  TO JEST SPORT, NIE WOJNA PLEMION!
  Ideologię plemiennych wojen dorabiają jełopy w ortalionach z nożnej i wszyscy wiemy, do czego tam dochodzi. Też tak nie było od początku - też się kiedyś zaczynało od tego, że ktoś komuś zwinął szalik. Tylko ups! - zradykalizowało się! No patrz pan, kto by przewidział, nie...?

 • Innny lubi Komentarz

  Jako kibic piłki ręcznej z Kielc powiem szczerze, że mam centralnie gdzieś kto i jak kibicuje, w jakich liczbach jeździ na wyjazdy, już nie wspominając o krojeniu flag Januszom z jakiś małych mieścin. To nie jest piłka nożna, gdzie wszyscy, nawet z niższych lig mają "ekipę w ortalionach", to nie nożna, gdzie na mecze chodzi po kilkadziesiąt tysięcy kibiców, gdzie tworzy się arcydzieła sztuki na trybunach, gdzie jeździ się w setki, tysiące na wyjazdy, gdzie sektory są oflagowane od góry do dołu, gdzie toczy się rywalizacja na każdym froncie. Ręczna, to z malutkimi wyjątkami świat, w którym doping prowadzą Zbigniewy z wielkimi brzuchami, dmuchający w trąbę albo walący w wachlarze i szczerze powiedziawszy mi to nie przeszkadza zupełnie, bo tak po prostu było, jest i będzie. Kiedyś pamiętam taką akcję, bodajże w wykonaniu kibiców Widzewa, którzy po skrojeniu flagi jakiejś właśnie januszowej ekipie poszli i oddali im fane, bo co to za duma kroić pikników. Jeżeli Płock będzie nadal chciał pozować na taką przekumatą, typowo piłkarską ekipę, to musi się liczyć z tym, że raczej będzie to wywoływało śmiech, niż podziw. No bo jak to tak być może, że "Wielka Wisła" chwali się w necie, że wpadła w posiadanie fany dziadków z Kwidzyna? ;)

 • Innny napisał/a komentarz do usun_konto@SportoweFakty.pl

  prosze usunąć moje konto

 • Innny lubi Komentarz

  Bardzo się cieszę że chociaż zawodnicy Wisły zauważyli że nasz zespół też potrafi grać w piłkę ręczną a wygrana wcale nie jest spacerkiem po parku, że muszą wylać wiele potu i stracić wiele siły aby zapewnić sobie korzystny wynik. Niestety kibice Płoccy tego nie widzą i czytamy wiecznie : łatwe zwycięstwo, spacerek, zdecydowana przewaga, bez wielkiego wysiłku i tym podobne teksty a jak sami zawodnicy mówią nie jest to tak do końca i jest ktoś kto potrafi oprócz Vive nawiązać równorzędną walkę z nawciarzami,pozdrawiam

 • Innny został fanem Manolo Cadenas

 • Innny został fanem tagów: Marcin Miedziński, Bartłomiej Jaszka

 • Innny napisał/a komentarz do Puchar EHF: Maribor Branik chce wygrać w Płocku

  Uwaga!!! Było spotkanie! Będzie doping! Jest nowy Młynowy, który potrzebuje naszego wsparcia i pomocy, bo...jest nowy. Pomóżmy wszyscy, czy muszę jeszcze coś dodawać?! Wisła, Wisła.......!

 • Innny został fanem Piotr Chrapkowski

 • Innny został fanem KPR Gwardia Opole

 • Innny został fanem Nikola Eklemović

 • Innny został fanem Valentin Ghionea

 • Innny lubi Komentarz

  nie oceniam bo meczu nie oglądałem. chciałbym zaznaczyć ze napinka nie jest tylko z kielc, choć nie potrzebna bo kibicować trzeba wszystkim drużynom.

 • Innny został fanem Marin Sego

 • Innny lubi Komentarz

  Tylko że przepis o 15 minutach nie kończy się stwierdzeniem "koniec i kropka". Po tych 15 minutach decyzja należała do gości. I stąd rozgoryczenie. Gdyby regulamin jasno określał "nie i ch%$" to nikt do nikogo nie miałby pretensji. No chyba, że tylko do twórców regulaminu. Ale na pewno Piotrkowianin nie byłby szykanowany, bo "nam strzelać nie kazano"... W tym przypadku jednak było "mieliśmy do WYBORU grę albo punkty bez walki, wybraliśmy to drugie". I o to w tych wszystkich "gorzkich żalach" biega. Nie ukrywam, że jestem po stronie Wiślaków, bo wiem, że są w życiu sprawy, na które nie mamy najmniejszego wpływu mimo szczerych chęci... Zawsze chcę, żeby wygrywał sport a nie regulamin. Jakim problemem było zagrać, skoro medycy już się pojawili? W takich przypadkach na klub, który powiedzmy czegoś tam nie dopilnował powinna być nałożona jakaś kara finansowa a nie od razu walkower. Klub dostałby po kieszeni, na przyszłość byłaby to nauczka niewątpliwie, ale cały wysiłek sportowców nie poszedłby wniwecz. Dodam jeszcze taki przykład z żużlowego podwórka: rok temu w drugiej lidze mieliśmy też walkowera ale spowodowanego tym, że działacze ŚWIADOMIE podawali fałszywe informacje dotyczące stanu zdrowia jednego z zawodników, o czym on sam nawet nie wiedział. A wszystko w związku z możliwością zastępowania tegoż na zasadzie ZZ. Mniejsza o szczegóły. Tam WO jest zrozumiały - oszustwo jest karygodne, ale w Płocku? Pozdrawiam!

 • Innny napisał/a komentarz do Bogusław Trojan: Walkower dla Piotrkowianina

  Słuchaj, chyba pijesz do mnie, więc ci odpowiem. Wnioskuję to po komentarzach z Kielc. Jeżeli ten bałwan to o mnie, to zauważ, że nikomu na tym forum nie ubliżyłem, a nazwy twojego miasta i twojego klubu pisze z dużej litery, bo szanuję przeciwników, którzy walczą,czy są lepsi, czy gorsi.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.