Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Maks Kamiński napisał/a komentarz do Walka Paweł "Popek Monster" Mikołajuw vs Tomasz "Strachu" Oświeciński potwierdzona!

    Śmiejecie się, śmiejecie ale ja myśle ze Tomek z popkiem wygra. W przeciwieństwie do burneiki ma on jakiś background w sportach walki, trenował długo judo. Był także prowadzącym, ekspertem, i komentatorem w programie o MMA 1 na 1 walka na style, wiec wiedzy ma tez dużo a i zasób technik napewno większy lub na poziomie popka. A o fizykę, sile i kondycję to nie ma co się martwić, jest od wielu lat na diecie sportowca i taki tryb życia prowadzi, biega i dużo ćwiczy na siłowni, jednak nie jest przy tym przeładowany jak burneika, gdyż jest wyższy i przy tym 20 kg lżejszy.

    Również sztab trenerski i narożnik Tomka jest na bardzo wysokim poziomie. Sparingowal z bardzo doświadczonymi zawodnikami i posiada naprawdę profesjonalny obóz przygotowawczy, bardzo dużo osób dba o jego przygotowanie (mam kontakty).

  • Maks Kamiński napisał/a komentarz do Oto kolejny rywal Popka?

    Tomasz Oświeciński to NIE aktor, podkreślał to w wielu wywiadach, pozatym odegrał role w mniej niż 10 filmach, nie jest to jego głównym środkiem utrzymania i nie ukończył szkoły aktorskiej. To trener personalny, zwycięzca wielu zawodów CrossFitowych, "bramkarz" i były zawodnik Judo wiec jako sportowiec ma szanse

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.