Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mar58 lubi Komentarz

  Redaktorze Galewski, a Pan jeszcze nie wyrósł z propagandy red. Ostafińskiego. Pisze Pan w tytule, że znacie szczegóły, a dalej nie wiecie nic, czego nie byłoby wiadomo ponad rok temu. W dodatku informacja o 4 latach maksymalnego zawieszenia jest od dłuższego czasu nieaktualna ponieważ od stycznia zmniejszona została do dwóch lat. Trochę rzetelności dziennikarskiej by się przydało. Inaczej naczelny pośle Pana w ślady red. Ostafińskiego. Nie będziemy tęsknić.

 • mar58 lubi Komentarz

  Koniec rozprawy Maksyma Drabika. Znamy szczegóły!!!! A co właściwie znacie? NIC. Po prostu nie macie już pomysłów i tematów wiec próbujecie robić wszystkich w konia tymi wielkimi tytułami za którymi nic nie ma. Żenada

 • mar58 napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen: Ludzie winią mnie za wszystko, bo tak jest najłatwiej [WYWIAD]

  "Problem mają ci, którzy patrzą w lustro i nie widzą w nim swoich błędów. A popełniamy je przecież wszyscy." Tak masz rację Niki , ale przypomnij sobie ostatnie występy w drużynie Unii T. Lider zawodzi w ostatnich dwóch spotkaniach , a szczególnie z kontrkandydatem do spadku. Spada Unia a Niki ląduje w Zielonej ? Czy to CUD ?

 • mar58 lubi Komentarz

  ciekawe ile jeszcze osób ze środowiska żużlowego wypowie się, że 1 liga może być ciekawa w tym roku

 • mar58 lubi Komentarz

  Obiektywnie prawda. Liga musi wręcz być ciekawa. Siły wyrównane, także Gniezno, Ostrów, nawet Krosno, zwłaszcza u siebie będą bardzo groźne i mogą wygrać z tzw. faworytami. Jedynie Orzeł na dziś przedstawia się nieco mniej optymistycznie. Wprawdzie pamiętamy, że odgrywał w 2020 r. istotną rolę, ale odeszli Tungate i Jeleniewski, co może istotnie osłabić ten zespół.

 • mar58 lubi Komentarz

  Panie tatuś dałeś się omamić już na początku kariery syna. Poszedłeś za kasą do Łodzi, nie wiedząc co będzie w Krośnie. Nie uwierzę, że u pana Witolda było źle. Chłopak fajnie się rozwija sportowo i pewnie w dużej mierze też przez trenera Adama. Wystarczy zobaczyć jakie postępy robi Dul czy Alex. Na kasę przyjdzie czas, teraz potrzebny jest spokój bo chłopak ma talent.

 • mar58 lubi Komentarz

  Grygolec skończy jak bezdomny. Ani w Krośnie nie pojeździ ani tym bardziej w Łodzi. Ze Skrzydlewskim można się dogadać ale nie atakując go. Ten prezes jako jeden z nielicznych ma swój honor i klasę. Aleksander podziękuj swemu ojcu.

 • mar58 napisał/a komentarz do Żużel. 240 tysięcy złotych za Aleksandra Grygolca. Wilki Krosno gotowe do rozmów o dużych pieniądzach

  @alien20: Ale to było w Jaśle a nie w Krośnie. Co prawda to bardzo blisko siebie.

 • mar58 lubi Komentarz

  @time vnet; trafiony zatopiony,nie usuwa się komentarzy,tylko się z nimi dyskutuje,po to jest forum,wolność słowa i opinii,a nie cenzura i wycinanie tego co się nie podoba jak celnie trafi

  bardzo dobrze się stanie bo kubera jest seniorem,jakby przechodził do innego klubu by jeździć na juniorce to ekwiwalent by się należał-jak np.za żupińskiego od apatora dla wybrzeża,a tak to wypełnił zobowiązania wobec UL,poza tym leszno go nie chciało bo lindsey spodobał się prezesom,i ten nieszczęsny przepis u24 klepnięty przez rusieckiego-prezes nie zaczaił,że taka okazja na zarobek dla symka i domina nie mogła być przez nich zlekceważona-tylko głupi dalej pracowałby za 30% tego co może dostać u innego pracodawcy...

 • mar58 lubi Komentarz

  Temat który znowu wywoła niepotrzebny kwas!!! Krystian - Boże!!!! Jaki to talent był. Miał 12 lat kiedy siadł na duży motocykl i napier...alał po rybnickim owalu, a mnie gały z orbit wyłaziły.Jacek był dumny z syna i nie było się czemu dziwić, cieszyłem się razem z nim.Fajnie ogląda się takie smyki, jak popylają bez strachu po torze (młody JABOL ostatnio mnie tak zachwycił). Niestety!!! Stało się, to co się stało. Ilu z nas chciało, by cofnąć czas?! Byłem, widziałem i nie zapomnę. Wszelkie utarczki i ubliżanie na wzajem, są niepotrzebne i niczego nie zmienią.

 • mar58 lubi Komentarz

  @Mutombo - Piszesz "wystarczyło zapiąć kask " hm może i masz rację ale też można napisać "wystarczyło nie wsiadać na motocykl z poparzoną ręką " poczekać jeszcze z dwa tygodnie prawda ? Pan Robert Sawina komisarz toru w tamtych nieszczęsnych zawodach ZREZYGNOWAŁ Z FUNKCJI bo Żyto wtedy zrobił "wymagający tor " jak widać dużo nieszczęśliwych zbiegów okoliczności wpłynęło na to że Świętej Pamięci Krystian Rempała zginął szkoda chłopaka zapowiadał się na niezłego "raidera" .

 • mar58 lubi Komentarz

  Prawie żałuję, że piłka nożna to zupełnie nie moja bajka.

 • mar58 lubi Komentarz

  Lutowicz poruszył ciekawy temat, ale konkluzja jest typowo rawicka, czyli zamknąć 2. ligę tylko dla Polaków. To nie jest rozwiązanie problemu, spowodowałoby to jedynie spadek poziomu sportowego oraz mniejsze zainteresowanie kibiców i sponsorów.

 • mar58 lubi Komentarz

  I bardzo dobrze że ma. A co miał dać Rydzykowi?

 • mar58 lubi Komentarz

  Kamil STOCH musiał nauczyć się wytwarzać "pustkę w głowie ". Niektórzy (HEHEHE) z tym "darem" się urodzili....wprawdzie od wyczynowego sportowca oczekuję przede wszystkim wyników, to jednak miło i sympatycznie poczytać wypowiedzi tak dobrze ułożonego i ukształtowanego, mentalnie i charakterologicznie, młodego człowieka. Jestem pewien , że Kamil Stoch &ska dostarczą kibicom wielu pozytywnych wrażeń i emocji. POWODZENIA !!!

 • mar58 lubi Komentarz

  Stoch, Błaszczykowski stają się obiektem ataków zawistnych ludzi, którzy nic w życiu nie osiągnęli, ale nie stać ich na taki ogrom pracy i wyrzeczenia, jakie cechują naszych mistrzów. Szanujmy ich talent oraz pracę i cieszmy się sukcesami polskich reprezentantów.

 • mar58 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A gdzie zniknęło 5 skoczków. Skakało 50 a w tabeli tylko 25 plus 200

 • mar58 lubi Komentarz

  Niesamowite, a wydawało się , że Goldi taki wesoły, fajny ...itd. a tu się okazuje , że K.STOCH nie zawdzięcza startu sobie i temu , że jest zdrowy tylko dlatego , że łaske mu trenerzy zrobili...masakra. Kamil- chłopak niezwykle inteligętny- jest obiektem do opiniowania przez AUSTRIACKIEGO TUMANA...

 • mar58 lubi Komentarz

  @Ires: Jak widzę pedagogika wstydu działa dobrze. Wielu Polaków pozbawiła godności. To , że ktoś jest bogatszy lub ma większe sukcesy w jakiejś dziedzinie oznacza , że może s...ać ci na głowę? To przenieś to na swoje życie i niech np. bogatszy sąsiad tak robi. A ty siedź cicho i przytakuj bo tak trzeba. O szacunku dla samego siebie zapomnij bo on tu nie istnieje.

 • mar58 lubi Komentarz

  Świącik jest niemożliwy. Przez chwilę było mi go nawet żal, jak go red.Majewski konkretnie zapytał o działania niezgodne z regulaminem. A dziś... "Stal specjalnie podpaliła sobie rozdzielnie, żeby przerwać mecz? Bzdura. Czy Włókniarz specjalnie dosypał glinki, aby dostać walkower? Bzdura". Tyle tylko, że pytania manipulacyjne rozwinął. Bo prawda jest taka: czy Stal podpaliła rozdzielnice? Nie. Czy Świącik dosypał celowo glinki bez zgody centrali? Tak. I tyle w temacie. Zresztą Cieślaka nikt nie zmuszał do mówienia, jak było w rzeczywistości. Kto ma dobrą pamięć, wszystko pamięta. Szkoda, bo gdyby miał w sobie odrobinę pokory, to moim zdaniem mogłoby być w Częstochowie jeszcze lepiej.

 • mar58 lubi Komentarz

  tako rzecze świącik-"Włókniarz i Motor to dwie drużyny, które pojechałyby w play-off, gdyby nie instytucja gościa"-to prawda,ale za dużo było kombinowania w częstochowie-po raz pierwszy gdy taktycznie upadał przedpełski aby dać szansę na wygranie przegranego w tym momencie meczu-tutaj raczej z polecenia cieślaka i pewnie w końcu czewa by to wygrała gdyby nie błąd doyla w kolejnym biegu,czyli ten moment kombinowania jeszcze bez wpływu na wynik-jeszcze nie poprawili sytuacji gorzowa chociaż się starali,a kolejny raz to wszyscy wiemy-glina świącika bez uzgodnienia z centralą-to był moment całej rundy zasadniczej-
  ( nawet nie meczu jak to ustalają w magazynach żużlowych)-cud pod jasną górą,który zamknął drzwi czewie i motorowi-a dał niebo grzybowi i fanatykom z gorzowa-bez tego nawet goście,rozdzielnie,zz,kosmiczna jazda zmarzlika, anlasy thomsena stali by nie pomogły..., dziwię się,że grzyb w ramach rewanżu za przepychanki ze świącikiem w sezonie 2020 nie dedykował srebrnego medalu DMP menadżerowi czewy-to on był ojcem tego medalu dla stali-bez jego działań gorzów nawet nie wszedłby do playoff.....

 • mar58 lubi Komentarz

  @królabbadon- Oczywiście że Rybnik powinien dostać walkower i 200.000 zł zadość uczynienia od Włókniarza Częstochowa to że Świącik dogadał się z Mrozkiem to rozumiem ale że Spółka E-liga pozwoliła na taki NUMER w rzekomo "NAJLEPSZEJ ŻUŻLOWEJ LIDZE ŚWIATA" to tylko pokazuje ZACIANKOWŚĆ tej dyscypliny sportu i jest to zwyczajnym OBCIACHEM dla PZM i Spółki E-liga !

 • mar58 lubi Komentarz

  obłudnik.... rywale mogli kontraktować gościa , On nie mógł...?
  Inna sprawa.... Regulamin zabrania ingerencji w tor i jego skład, ale On nie zrobił nic złego, On i jego ludzie rozorali tor dosypując glinki, a potem mówi ze to wina innych...
  BRAK SŁOW - TAKIEGO TYLKO DO POLITYKI...
  I żeby było jasne nie mam nic do Włokniarza i jego kibiców :)

 • mar58 napisał/a komentarz do Żużel. Michał Świącik: Nie czuję się winny, bo znam prawdę. Było duże ciśnienie, żeby ukarać Włókniarz [WYWIAD]

  @HR_Sparta: a którą "dudę" wziął w trok ? Czyżby Andrzeja?

 • mar58 lubi Komentarz

  Czy tylko mi się wydaje czy ten cały prezesina to zwykły idiota jest?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.