Motto dla prezesów....

autor: użytkownik usunął konto | 2013-07-09, 11:39 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Chciałbym w tym miejscu przytoczyć słowa pana Janusza Filipiaka, właściciela i prezesa Cracovii.Uważam że prezesi klubów żużlowych powinni sobie czytać takie słowa na codzień, aż je  sobie utrwalą i będą tak postępować:

Janusz Filipiak- "Nie muszę udowadniać sobie, że jestem wielki , bo moja drużyna została mistrzem Polski.Sponsoruję Cracovię nie po to, aby zwiększyć swoje ego, ale żeby to był solidny klub.Do tej pory udaje mi się to osiągnąć i to mnie bardzo cieszy".

"Oczywiście że chcemy wygrywać, ale ja nie działam w sposób:"Daję pieniądze , a wy musicie zdobyć mistrzostwo Polski".W sporcie trzeba powoli piąć się do góry .Wierzę, że Cracovia w końcu doczeka się też wielkich sukcesów."

Te  oto słowa powinny być niczym motto dla prezesów naszej żużlowej.
Wyczytałem je we wczorajszym "PS" i bardzo mi przypasowały do tego co myślę na temat zmiany mentalności w naszym sporcie żużlowym.
Jak wam się to podoba? 

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
21 GUNS

Wszędzie jest tak samo...jak ktoś ma kasę to zaraz myśli że wszystkie rozumy pozjadał...dobrze, że jeszcze nie chcą na boisko wybiegać albo na motor wsiadać...:))Ogólnie polski sport to prowincja...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.