Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Nawrocki, dobrze wiesz że Wołosz nie zagra przez ciebie, "trenerze" za dyche...

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Wszyscy dskonale wiemy skad takie, a nie ine decyzje dziewczyn. Jak to możliwe, że nie wie trener czy zarzad PZPS?

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  oczywiście, że z tym odpoczynkiem to ściema, bo poprzedni sezon nie został dokończony, a reprezentacyjny był odwołany, więc wtedy wszyscy odpoczęli więcej niż przewidywali

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  ...a wszystko przez tego dziada, powinny wszystkie odmówić gry, niech gra sobie sam...

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Szkoda,że Nawrocki i władze siatkarskie nie czytają naszych komentaży.Mimo wszystko kibic jest najbardziej obiektywnym oceniającym sport i powinni z nim się liczyć.Moim zdaniem trener Nawrocki już dawno powinien odejść.On się wypalił i należy podziękować mu za jego zaangażowanie.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  W ogóle się jej nie dziwię z Nawrockim to może jechać na wycieczkę do Zakopca, a nie na ME. Szkoda mi tych dziewczyn, bo mają potencjał. Ale cóż Nam kibicom z drużyny jak nie ma trenera tylko jest nauczyciel gimnastyki

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Wołosz opowiada bzdury ,po prostu nie chce grać z nieudacznikiem trenerem bo to do niczego nie prowadzi ,tolerujcie go dalej a nie będzie w ogóle drużyny !!!!

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Wuefista jaki oficjalny Goguś. Wynoś się z reprezentacji buraku. To wszystko przez ciebie, nic więcej. Zawodniczki, kibice tracą szanse na wielkie sukcesy bo spocony matoł twierdzi, że jest trenerem!!!! Zagrywka nie chodzi w meczu, traca kilka pkt z rzędu a nieudacznik bierze czas i wiecznie powtarza to samo sformułowanie "czekamy na przejście i potem odrabiamy zagrywką, jest dobrze dziewczyny" no baran do potęgi entej!!!! Zero motywacji, wyszkolenia, myśli taktycznej, nic!!!! Klepie 2-3 zawodniczki po plecach jak spocony ksiądz na pielgrzymce, który upatrzył sobie najmłodszych ministrantów a reszta to powietrze.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Brawo pani Joanno.Tak trzymac.Dziwie sie pozostalym paniom,ze chca marnowac swoj czas i swoje sily na wspolprace z takim chalturnikiem,jakim jest Dyzma Nawrocki.
  Cham Kasprzyk oszukal polskie siatkarki-wiec niech teraz z chalturnikiem,ktoremu blizej do nazwy "szarlatan" ,niz trener-razem niech swtorza zespol z "Dam z parkingow lesnych i z pod latarnii" i....niech ten zespol razem trenuja.Do niczego wiecej sie obaj nie nadaja.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  brawo, brawo, reszta Pań to samo powinne zrobić !!!

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Nie będę oryginalny. To cud, że z tym nieudacznikiem jeszcze ktoś chce grać. Niestety ME są już stracone. Jedyna nadzieja, że po kompromitacji na ME Bob Budowniczy w końcu zostanie wyżucony.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  To nie jest trener tylko nieudacznik. Mamy drużynę ale nie mamy szkoleniowców. Tylko Wołosz myśli o reprezentacji a młode zawodniczki już się przekonały, że z tym trenerem i sztabem do niczego nie dojdą. Nawrocki zrobił swoje i niech się "ciągnie w buraki". Wielka szkoda że zawodniczki nie były konsekwentne w poparciu Wołosz. Aktualne rozgrywające to doły w Europie , najniższa jakość jaka może być. Nie mają z kogo brać bezpośredni przykład . Do tego Wołosz miała i ma inne walory . Polska siatkówka żeńska do niczego nie dojdzie mając takich trenerów i władze ( p. Czarnecki). W Europie ostatnie miejsce?

 • Don Conchiot napisał/a komentarz do "Zaczął szukać kwadratowych jaj". Ekspert wskazał, co było problemem Paulo Sousy

  Fakt, że Sousa wystawił Krychowiaka do pierwszego składu, oznacza że albo jest niekompetentnym selekcjonerem, albo ktoś mu ustala skład. Poza tym, dlaczego PZPN wybierając selekcjonera kadry narodowej nie przeprowadza testów na inteligencję? Jestem pewny, że byłyby problemy z niektórymi wyborami ;)
  Anywho.... ryba psuje się od głowy.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  A co to za zmiany! To tak jakby do podartej marynarki przyszyć nowe guziki.

 • Don Conchiot napisał/a komentarz do Liga Narodów. Zmazać plamę po porażce. Najtrudniejszy mecz Polek w pierwszej części zmagań [ZAPOWIEDŹ]

  Plama będzie jeszcze większa. Ta drużyna nie robi żadnych postepów. Żeńska siatkówka jest specyficzna bo kobieta zmienna jest :), ale pod wodzą tego patałacha nie będzie nagle radykalnej zmiany postawy na boisku. Główny winowajca: ten kto zatrudnił Nawrockiego na trenera.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Turczynki wybiją naszym ,,klepaczkom" siatkówke, zero taktyki, zero silnych zbić, a serwy jak na plaży - obym się mylił, ale nasze zawodniczki idą jak to się mówi ,,na rzeż"

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Bo owy reżim to nic innego jak tresowanie społeczeństwa i sprawdzanie na jak wiele można sobie pozwolić. Na koronawirusa w Polsce zmarło 2100 osób. Czyli tyle, ile na nowotwory każdego tygodnia. Jakoś o nowotworach nikt nie mówi.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Jak widać autor artykułu mógłby sprawdzić się jako KAPO. Donosiciel pierwsza klasa. Panie Ostafinski myślenie nie boli. Nie ma żadnego wirusa to wszystko jest medialne oszustwo koncernów farmaceutycznych.
  Nawiązując do przedmówcy owe 2100 zgonów to naprawdę naciągane, wg ministerstwa zgonów bez chorób współistniejących było 239 a i to jest wątpliwe, bo NIE można robić sekcji zwłok, dlatego nikt nie weryfikuje tego nawet czy to prawda, czy te osoby miały nie wykryte choroby... Tak jak kolega powiedział bajka o COVIDZIE służy tresurze, zwłaszcza młodego pokolenia, bo to nasze dzieci po tej całej akcji będą traumatycznie bały się wirusów.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Głupotą noszenia maseczek już szczytuje... Ciekawe czemu redaktorzy nie noszą mimo takowego nakazu. To co,że siedzą od siebie 2 m. Ale śmieją się i rozmawiają twarzą w twarz. Tu już nie ma problemu??

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Ostaf ty amebo umysłowa, obyś za te brednie zdechł pierwszy! Gdybyś miał mózg sprawnie działający wiedziałbyś, że żadnej pandemii nie ma!

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  na moje wszyscy zawodnicy powinni pozbyć sie masek bo to tak nie chroni a ta niby pandemia jest tylko w tv wirus jak grypa nic więcej grypa tez może zabić i zabija więcej jak ten pseudo wirus od początku pandemi nie nosze maseczek i nic mi nie jest i nie znam nikogo kto by mimo nienoszenia masek zachorował a wielu naukowców mówi otwarcie ze maseczki nie chronią przed niczym a jeszcze szkodzą.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Ostaf tłumok. Jaki redaktor taki artykuł. Dno jedno i drugie.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Przestań my wariować z tym koronawirusem !!! Codziennie z innych powodów zachorowuje lub umiera znacznie więcej ludzi niż z powodu COVID 19 ! Kto ma zachorować to zachoruje a kto nie to nie, tak samo jak na grypę czy inne choroby. A te szmaty na twarzach i nosach to jedynie źródło rozwoju bakterii i grzybów , które są przyczyną innych chorób. Ale jest moda na koronawirusa i innych chorób na świecie na razie nie ma, bo nikt ich nie testuje i nie prowadzi statystyk. Świat popadł w paranoję.

 • Don Conchiot lubi Komentarz

  Niemamy do czynienia z żadną pandemią, a jedynie ze sztucznie rozdmuchaną medialną wrzawą. Wskazują na to m.in. dostępne dane dotyczące zachorowalności, liczby zgonów oraz działania podjęte w walce z chorobą. Jak podkreślono „wirus SARS-CoV-2 to nie czarna śmierć, ani nawet grypa sezonowa

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.