Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przez Musielaka przegrywamy mecz i przez jego słabą psychikę... Gdyby nie ta taśma w jego pierwszym biegu..

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niestety.. Lecimy do 1 ligi

 • pjetr napisał/a komentarz do ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław

  To słabyz Ciebie kibic, jesli urodziny powstrzymują przed dopingowaniem drużyny w czasie najważniejszego meczu w sezonie.

 • pjetr napisał/a komentarz do ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław

  Rekin czemu nie jesteś na stadionie?

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tylko ROW!

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Karczmarz wmontował jadącego obok niego Skupienia w płot. Tutaj Iversen był z przodu, a Woryna daleko.

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co wy mówicie? Całkowicie inna sytuacja niż z karczmarzem.

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mam nadzieję, że pojedzie Woryna za Musielaka..

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ten mecz to tylko formalność dla drużyny z Rybnika. W piekielnym gazie jest Lindgren, którego stać na wywiezienie kompletu punktów. Podobny wynik wykręci rosyjska torpeda Grisza, jego jazda do miód dla oczu. Na dwucyfrową zdobycz punktową stać również Fricke i Worynę. To dwa talenty czystej wody, które z meczu na mecz rozkręcają się, pokazując rywalom plecy i częstując ich soczystą szprycą. Do tego solidna druga linia - Musielak i Szumina. Tego pierwszego stać na przynajmniej 8-10pktow, a i Szumina z pewnością nie jednego Gorzowiaka za plecami przywiezie. Ekipa gorzowska to zgraja nieudaczników. Kasprzak już wypatruje końca kariery i najchętniej zająłby się tworzeniem niskiej lotów muzyki. Iversen tak naprawdę jest w beznadziejnej formie, nie stać go na więcej niż 2pkt w meczu z rybnicką potęga. O Vaculiku przez grzeczność nie wspomnę, ponieważ ten zawodnik powinen już dawno powrócić na swoją słowacką farmę, a nie męczyć nas swoją jazdą na żużlu. Zmarzlik i Pawlicki to jedyni zawodnicy, którzy są w stanie nawiązać walkę z 2-gą linią rekinów i w nich upatruję jedynych pogromców Szuminy, czy Musielaka. Podsumowując: 65:25 dla ROWu

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powtórzę tylko - pewne 60:30 dla Rybnika

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie ma innej opcji niż pewne 60-30 dla Rybnika

 • pjetr napisał/a komentarz do Get Well Toruń - ROW Rybnik

  Weź usuń ten napis "SZUMINA" ze swojego zdjęcia profilowego.

 • pjetr napisał/a komentarz do Get Well Toruń - ROW Rybnik

  Na jakiej podstawie wątpisz?

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W ogromnym dołku, sięgającym obecnie rozmiarów ROWu Mariańskiego znajdują się toruńskie (stare) pierniki. Beznadziejnie jedzie Holder, który powinien wrócić już do Australii i zająć się wypasem kangurów. Nie stać go na więcej niż 3pkt. Hancock jest już jedną nogą na emeryturze i widać, że myśli jedynie o swoim domku na amerykańskiej prerii. Walasek, Miedziński i Jensen to tak beznadziejni zawodnicy, że nie jestem w stanie żadnym epitetem wyrazić ich nieudolności. Ci panowie już dawno powinni byli zmienić dyscyplinę na pieczenie pierników. Drużyna rybnicka jest natomiast w piekielnym gazie. Ten mecz to dla nich czyta formalność. W okolicach kompletu zakręci się Lindgren, Łaguta i nasz złoty chłopak Kacper Woryna. Wiele pokaże dzisiaj Szumina, który tym występem zamierza wrócić na salony, Fricke i Musielak to pewniaki do zrobienia 9+ punktów, są rewelacyjni.

  Podsumowując : 23:67 dla ROWu Rybnik

 • pjetr napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ten mecz to tylko formalność dla drużyny z Rybnika. W piekielnym gazie jest Lindgren, którego stać na wywiezienie kompletu punktów z lubuskiej prowincji. Podobny wynik wykręci rosyjska torpeda Grisza, jego jazda do miód dla oczu. Na dwucyfrową zdobycz punktową stać również Fricke i Worynę. To dwa talenty czystej wody, które z meczu na mecz rozkręcają się, pokazując rywalom plecy i częstując ich soczystą szprycą. Do tego solidna druga linia - Musielaki Baliński. Tego pierwszego stać na przynajmniej 8-10pktow, a i Damian z pewnością nie jednego Gorzowiaka za plecami przywiezie. Ekipa gorzowska to zgraja nieudaczników. Kasprzak już wypatruje końca kariery i najchętniej zająłby sięvtworzeniem niskiej lotów muzyki. Iversen tak naprawdę jest w beznadziejnej formie, nie stać go na więcej niż 2pkt w meczu z rybnicką potęga. O Vaculiku przez grzeczność nie wspomnę, ponieważ ten zawodnik powinen już dawno powrócić na swoją słowacką farmę, a nie męczyć nas swoją jazdą na żużlu. Zmarzlik i Pawlicki to jedyni zawodnicy, którzy są w stanie nawiązać walkę z 2-gą linią rekinów i w nich upatruję jedynych pogromców Balińskiego, czy Musielaka. Podsumowując: 28:62 dla ROWu

 • pjetr napisał/a komentarz do Unia Tarnów - ROW Rybnik

  Ten mecz to tylko formalność dla drużyny z Rybnika. W piekielnym gazie jest Holta, którego stać na wywiezienie kompletu punktów z małopolskiej prowincji. Podobny wynik wykręci rosyjska torpeda Grisza, jego jazda do miód dla oczu. Na dwucyfrową zdobycz punktową stać również Fricke i Worynę. To dwa talenty czystej wody, które z meczu na mecz rozkręcają się, pokazując rywalom plecy i częstując ich soczystą szprycą. Do tego solidna druga linia - Jonsson i Baliński. Tego pierwszego stać na przynajmniej 8-10pktow, a i Damian z pewnością nie jedną jaskółkę za plecami przywiecie. Ekipa tarnowska to zgraja nieudaczników. Kołodziej już wypatruje końca kariery i najchętniej zająłby się wytwarzaniem kół i wozów niczym dziad i pradziad. Madsen, Bjerre i Michelsen to duńskie tuńczyki. Już dawno powinni wrócić do swego kraju i zając się czymś co lepiej im wychodzi niż jazda po owalu. O Świderskim nie wspomnę, bo on sam pod kaskiem śpiewa znaną piosenkę "Czy ja jestem tu za karę", a przeciez kopiącego się nie leży. Podsumowując, 65-25 dla ROWu.

 • pjetr napisał/a komentarz do Stal Gorzów - ROW Rybnik

  Jeszcze mamy szanse na zwycięstwo - 6 razy po 5-1 i będzie 46-43, do boju ROW!!

 • pjetr napisał/a komentarz do Stal Gorzów - ROW Rybnik

  Faworyt tego meczu jest tylko jeden. W świetnej formie jest Łaguta, który obecnie jest najlepszym zawodnikiem na świecie, daje radę na każdym torze i w każdych warunkach. Do tego dochodzą piekielnie szybcy Fricke i Jonsson, którzy w ostatnich latach są prawdziwymi maszynkami do robienia kompletów. Swoje punkty dorzucą Polacy - Holta i Baliński, a w okolicach kompletu zakręci się najlpeszy polski junior - Woryna. Gorzów to w tym momencie przeciętny Kasprzak i chimeryczny Zmarzlik. Iversen czy Jensen powinni wrócić do Danii pilnować czy wiatraki się dobrze kręcą. Na Pana Pawlickiego czeka już jedynie fucha przy czyszczeniu motorów utalentowanego brata. Podsumowując - 35-55 dla ROWu

 • pjetr napisał/a komentarz do ROW Rybnik - Unia Tarnów

  Tak naprawdę, to wszystkie atuty są po stronie gospodarzy. AJ, czy Grisza, to klasowi jeźdzcy, poradzą sobie na każdym torze, do tego dochodzi piekielnie szybki Fricke, kapitalny na trasie Holta i kąsający niczym żmija Woryna. Tarnowska drużyna to tak naprawdę sam podstarzały Kołodziej, ten zawodnik już nic nie osiągnie, po zdobyciu laurów w Złotym Kasku, mam wrażenie że już się wypalił. Reszty szkoda w ogóle komentować. Świderski to chyba sam nie wie co robi w ekstralidze i błaga mamę, żeby mógł wrócić do Rawicza. Bjerre ma w głębokim poważaniu polską ligę, a Michelsen i Madsen to w NICE PLŻ by wozili ogony. Podsumowując 62-28 dla ROWu.

 • pjetr napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

  Damian Baliński to najgorsze co spotkało klub z Rybnika w przeciągu ostatnich 10 lat, zaraz ze duetem MOPA

 • pjetr napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

  ROW RYBNIK TO NIE JEST POLSKI KLUB

 • pjetr napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

  a ty brakiem mózgu

 • pjetr napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

  Dzisiaj szykują się tęgie baty dla wrocławsko-poznańskich ziemniaków ("pyr"). Woffinden to już tylko cień zawodnika który jeszcze niedawno zdobył mistrzosstwo świata, kto by pomyślał, że tak wielki talent tak szybko rozmieni się na drobne. Janowski i Jędrzejak to na papierze najsłabsza para E-ligi, a zaraz za nimi Milik i junior. Gdyby był Drabik jr mieliby szansę zbliżyć się do 35pktów. Jednakże Drabika jra nie ma, więc typuję 60-30 dla ROWu

 • pjetr napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

  Tak naprawdę, to wszystkie atuty są po stronie gości. AJ, czy Grisza, to klasowi jeźdzcy, poradzą sobie na każdym torze, do tego dochodzi piekielnie szybki Fricke, kapitalny na trasie Holta i kąsający niczym żmija Woryna. Wrocławska drużyna to tak naprawdę sam podstarzały Woffinden, ten zawodnik już nic nie osiągnie, po zdobyciu laurów w cyklu GP, mam wrażenie że już się wypalił. Reszty szkoda w ogóle komentować. Woźniak to chyba sam nie wie co robi w ekstralidze i błaga mamę, żeby mógł wrócić do Bydgoszczy. Janowski ma w głębokim poważaniu polską ligę, a Jędrzejak i Milik to w NICE PLŻ by wozili ogony. Podsumowując 34-56 dla ROWu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.