Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zigzag napisał/a komentarz do Klub z Zawiercia czeka na nową halę. Kibice skandują, władze miasta milczą

  Mnie nie interesują modły a leci na ten cel kilka miliardów co roku

 • Zigzag lubi Komentarz

  ta sala szkolna nie przystoi do rozgrywek Plusligi.

 • Zigzag lubi Komentarz

  z jednej strony zgadzam sie z ngapetem ale tonie my pierwsi to zrobilismy i nie przypominam sobie by bylo tyle krzyku kiedy juantorena zaczal grac dla reprezentacji wloch, czy kiedy w reprezentacji rosji gra cala masa zawodnikow z krajowbylego zwiazku sowieckiego, jak chociazby muserski, ktory jest ukraincem i gral dla mlodziezowej reprezentacji tego kraju

 • Zigzag napisał/a komentarz do Earvin Ngapeth: Leon nie powinien grać dla Polski

  A co z Rafaelem Redwizem reprezentantem Brazyli który również zaliczył epizod w reprezentacji Francji. Chyba nawet grał z Ngapetem. Może niech najpierw zerkną do swojego ogódka.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Nigdzie nie pójdzie, bo wszedł teraz przepis o zmianie narodowości. To jest jego sprawa co wybrał i tyle. Oczywiście mógł grać wszedzie gdzie tylko by chciał. Wyboru dokonał najlepszego dla siebie i nie musi sie z tego tłumaczyć czy powinien grać, bo jakby było inaczej to by nie grał w żadnej reprezentacji, uznał, że jednak powinien i to też mu umożliwiało prawo.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Śmiech...ten koleś dostał szmal od Ruskich by tak się wypowiadał bo Leon odmówił gry w reprezentacji Rosji a im w takiej sytuacji głupio by było się wypowiadać.
  A Francja... pokażcie mi drugi taki kraj który "naturalizmuje" ogromną liczbę swoich reprezentantów...

 • Zigzag lubi Komentarz

  Juantorena-"czysty" Włoch,Grozer -urodzony w Budapeszcie a gra u Niemiaszków,...po prostu Eric Ngapeth już wie,że będzie ciężko cokolwiek z nami ugrać... dlatego władze siatkarskie ( przede wszystkim "makaroniarze") maksymalnie wydłużali Leonowi czas karencji..

 • Zigzag lubi Komentarz

  Gra Leona dla Polski i brak takiej możliwości w przypadku piłkarzy to, kwestia przepisów federacji. A nie naszego, polskiego "widzi mi się". Skoro federacja dopuszcza taką możliwość i jej nie zabrania to co? Czepiasz się Leona bo jest "czarny"? Ty biały też nie jesteś, tylko różowy, a jak przeczytasz ten artykuł to będziesz czerwony. Więc, kto tu jest kolorowy?

 • Zigzag lubi Komentarz

  Każdy może mieć odmienne zdanie. Przepisy były ustalone dawno i mówiły jasno kto i w jaki sposób może reprezentować inny kraj. Także w czym problem? Byłabym przeciwna gdyby Polska próbowała przekupić go, tak jak chciał zrobić to związek rosyjski. Dodatkowo Leon sam na początku walczył o taką możliwość, nasz PZPS przez pewien czas nie robił nic by mu pomóc. To jest dla mnie kolejny plus dla Leona, by grał dla naszej reprezentacji. Widać, że był zmobilizowany i mu zależało.
  Tak sobie teraz myślę, czy jakby była wojna, to Leon mógłby walczyć po stronie biało-czerwonych? Bo w sumie przecież reprezentował inne barwy...
  Podsumowując należy przyjąć do wiadomości, że jest jak jest i Leon będzie grał z orzełkiem na piersi. Ktoś może się z tym nie zgadzać, ale z tego co się orientuję to więcej osób jest za niż przeciw.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Ja się z kolei zastanawiam , dlaczego ten człowiek nie siedzi w więzieniu za swoje wyczyny ?

 • Zigzag napisał/a komentarz do Sensacyjne doniesienia włoskich mediów: Wilfredo Leon może zostać zawodnikiem ONICO Warszawa po sezonie 2019/2020

  Małe szanse że będzie to teraz ale pewnie pod koniec kariery czemu nie.

 • Zigzag napisał/a komentarz do Vital Heynen odpiera zarzuty ws. Wilfredo Leona: To przede wszystkim kwestia poszanowania prawa człowieka do wolności

  To zabawne bo reprezentacja Francji w siatkówce też naturalizowała Redwiza Brazylijczyka, ktory miał okazję zagrać dla Francji w turnieju czy dwóch.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Patrząc na reprezentację Francji w piłce nożnej odnoszę wrażenie, że Ngapeth zrobił z siebie TheBilla tym tekstem.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Lekka atletyka jest tą dyscypliną gdzie Kenijscy, Etiopscy biegacze z urodzenia reprezentują barwy innego kraju nie mając z nim innego powiązania niż biznesowe. W Przypadku Leona tak nie jest i wystraszony Francuz mógłby to zauważyć gdyby strach pozwalał mu myśleć.

 • Zigzag lubi Komentarz

  jak Osmany Juantorena, mial grac dla makaronów nikt tak nie marudził boja sie polskiej reputacji z Leonem czy co .... To nie jest od niego uzależnione ze urodził się w chorym państwie i nie możne grac dla Kuby . Co innego taki Dick Kooy.

 • Zigzag lubi Komentarz

  ten Earvin N'Gapeth to mi wygląda na rodowitego Francuza.., takiego z dziada, pradziada...

 • Zigzag napisał/a komentarz do Mistrz świata z 2014 r. następcą Anastasiego? Michał Winiarski ma zostać trenerem Trefla Gdańsk

  Co za filozofia Onico? Wymienić Trenera który podniósł poziom druzyny i utrzymuje ją na 2 miejscu w lidze na trenera którego drużyna jest na bodajże 8 miejscu i najpradopodbniej nie zakwalifikuje się do 6.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Michałowi Winiarskiemu życzę powodzenia. A czas pokaże czy panu Gackowi czkawką nie odbije się decyzja zwolnienia SA.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Pod warunkiem, że nie będziemy go eksploatować bez umiaru ani tym bardziej traktować jak maszynkę do wygrywania meczów, która przykryje wszelkie niedostatki i luki w naszej grze.

 • Zigzag lubi Komentarz

  To jest dorosły człowiek od dawna - i jego ojciec (któremu bardzo współczuję - to straszne kiedy trzeba się wstydzić za swoje dziecko ) nie ma żadnego wpływu na jego zachowanie.- ten kto ma dzieci ,wie ,że czasami nie jest się w stanie na nie wpłynąć ( nawet na małe dzieci ,a ten jest dorosły i na pewno rodzicom sie nie zwierzał ,że robi takie przekręty !) .

 • Zigzag napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakie to pisowskie. Siatkarzom się poprostu nie należało. Pewnie riczard przytulił.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Na Ojca dyrektora to kasa byłaby juz następnego dnia a siatkarze musza poczekać.Cała Pisowska mentalność.

 • Zigzag lubi Komentarz

  No ciekawe - czyli jest jak zawsze - "ważne persony " czekają aż będzie zmiana premiera i wtedy można będzie się z tej obietnicy wyłgać -"bo to przecież były premier obiecywał"... Wstyd i żenada.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.