Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • PRZEM 312 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To sobie polepszył haha Strzał w kolano Na ich torze ze swoją techniką jazdy to ja Cię nie widzę Podziękowałeś tym Wojciechowskiemu że w Ciebie inwestował tyle lat idz w piz..

 • PRZEM 312 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mrozek jak wiesz co to honor to pakuj się i daj szansę komuś innemu odbudować ten klub

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Rozumiem bajki Mrożka, chce ocalić fotelik. Szybki powrót do elity potrwa z 5 lat.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Liczyłem, że Woryna pokaże się z lepszej strony w Ekstralidze.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Daj se chłopie już spokój :(

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Lwmbert już ma nowy klub. Łogaczow jest na celowniku kilku klubów a Woryna udowodnił że na elige się nie nadaje! Może z "tatusiem" (Mrozkiem) ratować Row w 1 lidze. Lebiediev jak ma jechać w 1 lidze to pojedzie w Loko. Nie wiadomo też co zrobi Milik. Biorąc pod uwagę poniewieranie Szczepaniakiem który po sezonie ucieknie i brak juniorów to Rybnik na chwilę obecną nie ma drużyny nawet na walkę w PO w 1lidze.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Panie Mrozek ty se już dej spokój z tym klubem i po sezonie pakuj swoje manatki i wypier.... jak najdalej od tego klubu bo zrobiłeś pośmiewisko na całą polskie! Porostu władza ci odpierd..... do głowy a takich jak ty to chętnie przyjmują na ul.wiejskiej w Warszawie bo tam są klauni co robią z polski cyrk.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o walkę o awans to Mrozek dobrze powiedział bo każdy klub jadacy w lidze walczy o jej wygranie i awans bo po to jedzie się w lidze. Tylko ze jedni mają na to większe szanse a inni mniejsze. W tym sezonie koronawirus zweryfikował rozgrywki i do tego dominacja Torunia sprawiła ze niektóre kluby 1 ligowe już na początku rozgrywek walkę o awans odłożyły na przyszły rok. Ambicje do awansu w przyszłym sezonie maja w Łodzi, Gdańsku i Tarnowie (tutaj zależy od negocjacji z GA odnośnie nowej umowy sponsorskiej i rozmów z prezydentem odnośnie remontu stadionu) a może i Ostrów czy Gniezno. Każda z tych drużyn będzie chciała po tym sezonie się wzmocnić (niejednokrotnie kosztem Rybnika) no może Tarnów będzie chciał dokooptować swoich wychowanków. Kolejka do awansu jest długa wiec bez składu jaki zbudował Toruń na pewny awans przed sezonem o wygraniu ligi można tylko gdybać.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Jakieś zmiany będą na pewno. Odejście Lambo wydaje się niemal pewne. Nie wiadomo jak potoczy się sprawa z Woryną, który mimo wszystko może mieć oferty z PGE.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Frątczak to już lepiej niech nie zabiera głosu. Totalnie się skompromitował jako trener w Toruniu, a teraz zabiera głos kto się nadaję do Ekstra, a kto nie. Trochę Frątczak samokrytyki, Twoje czyny, wyniki drużyny to Twoje tzw. CV jeśli chodzi o pojęcie w speedwayu. A Mrozek, wie dobrze, że jest już skończony jako prezes, analogia Frątczak jako trener i próbuję coś powiedzieć, pokazuję wizję, ale to nie zmienia faktu, że jest już jego koniec. I tak na koniec Frątczak i Mrozek mogą sobie przybić "piątkę", skompromitowali się, ale zachowują się obydwoje, jakby nic się nie stało

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Najsmutniejsze jest to, że my jako kibice (główni sponsorzy) nie mamy nic do powiedzenia. Ktos kupi klub i robi co chce, na zasadzie kto bogatemu zabroni .

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Panie Mrozek, weź Pan daj spokój temu zasłużonemu klubowi. Jak można tak z premedytacją wystawiać ten Klub na pośmiewisko. Bredzisz pan wiecznie kocopoły, które nigdy nie mają pokrycia. Proszę się rozliczyć z tych wszystkich kompromitacji jakie miały miejsce za pana prezesury. Wszyscy wartościowi fachowcy odchodzą z klubu, bo zwyczajnie nie da się z Panem wytrzymać. Kto tu z zawodników przyjdzie, jak w środowisku panuje zła opinia na temat tego co Pan wyczynia w klubie.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Z zewnątrz widzę to tak: nie wiem czy prezes Mrozek nadaje się na prezesa klubu ekstraligowego. Tutaj nie ma zmiłuj, a on tymczasem nie zrobił właściwie nic żeby tę ekstraligę dla Rybnika uratować. Z wypożyczeniami dał się zrobić w balona, bo wziął najsłabszego a rywalom bez walki oddał najlepszych. Para juniorska od początku skazana na porażkę, skąd wzięła się nadzieja, że może być inaczej? Wcześniej głupio tracił Łagutę, Lindgrena, coś tam mieszał z Zagarem. Same niepowodzenia. Moim i nie tylko moim zdaniem od lat marnuje też Worynę, choć tu akurat wina leży w znacznym stopniu po stronie zawodnika (za dużo sezonów poza ekstraligą). A teraz jest mowa o niewielkich zmianach na kolejny sezon. Lamberta nie uda się zatrzymać, być może również Łogaczowa. I znowu Woryna ze Szczepaniakiem mają dać sukces? A jeśli to co dalej? Pozostali prezesi negocjują znacznie skuteczniej. Przy całym szacunku dla zawodników, pierwszoligowcami nie da się podbić ekstraligi.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Mrozek żeby zrobić rewolucję w tym klubie to najpierw ty musisz opuścić ten klub,Lambert to napewno nie zostanie A Woryne to z taka jazdą nikt do ekstraklapy nie weźmie bo on nie bardzo się nadaje na pierwszą ligę więc jeden pewniak do pozostanie w Rowie już jest.Panie Mrozek,opuść Pan pokład i się Pan nie kompromituje i klubu też.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Jacek Frątczak - kibic zielonogórski, który prowadził klub z dużymi tradycjami Apator Toruń. Wprowadził go do niższej ligi. Obecnie ekspert SF.

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Rowy jak rowy sięgają dna.

 • PRZEM 312 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Złodzieje nie dosyć że tyle wcześniej trzeba kupić bilet to jeszcze maja 180 dni na zwrot kasy to tylko do sądu się nadaje

 • PRZEM 312 napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - RM Solar Falubaz Zielona Góra

  @Shape_of_Despair: Lecicie z ligi nie ma co się czarować

 • PRZEM 312 napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Świderski już nie jest trenerem PGG ROW-u? Prezes nie komentuje. Klub zdradzi kulisy w komunikacie

  @simon: Maja pewny spadek ale to chyba nikogo nie dziwi z takim prezesem

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  ciekawe kto nastepny odejdzie jeszcze przed sezonem z tego śmiesznego Rybnika... Najpierw Hancock, teraz Świderski :)

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Sypie się ten rybnicki bałagan pana M :-)

 • PRZEM 312 lubi Komentarz

  Jutro info ;J. FRATCZAK "trenerem" Rybnika ;będzie tworzył nową grupę przestępczą tzw. MAFIE.. W kuluarach się mówi, że już nawet nazwę wymyślił.. BAD SHARKS

 • PRZEM 312 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co ma wspólnego to że go załatwili z tym.że się go bali w celach nie rozumiem No tak przecież ludzie z PiS inaczej rozumieją nie wygodne dla siebie sprawy od reszty Czy tak trudno się przyznać że był nie wygodnym.świadkiem i trzeba było się go.pozbyć przed wyborami

 • PRZEM 312 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Falubaz znowu w czarnej d.... 10 baniek poszło sie j......

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.