Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  Przestańcie już z tą propagandą. Covidianie już zaszczepieni, a normalni ludzie nie dadzą sobie wstrzyknąć niezbadanej substancji, co byście nie pisali.

 • Krzysztof Kornatowicz napisał/a komentarz do "Broniłem się, jak mogłem, by nie przejść na tamten świat". Były wiceminister edukacji i sportu apeluje ws. szczepień

  Były wiceminister edukacji i sportu apelować to sobie może do swojej żony, ale nie do nas. Jakie taki człowieczek, z wątłym, podatnym na zachorowania zdrowiem ma kompetencje, aby jego apele nagłaśniać? Żadne! I to ma być dla nas autorytet?! Niech swoje apele wsadzi tam, gdzie świetlistość nie dociera. Kolejny szemrany, niewiarygodny głosiciel zbawienności szczepień na covida - skąd takich biorą? Stosowanie takich autorytetów w namawianiu do szczepień kompromituje te szczepienia i stojących za nimi ludków! Właśnie dlatego się nie szczepię, bo takim ludkom wierzyć przecie nie sposób! ~Krzysztof JKornatowicz - Obrońca Praw Człowieka w Polsce, YouTuber

 • Krzysztof Kornatowicz

  Były wiceminister edukacji i sportu apelować to sobie może do swojej żony, ale nie do nas. Jakie taki człowieczek, z wątłym, podatnym na zachorowania zdrowiem ma kompetencje, aby jego apele nagłaśniać? Żadne! I to ma być dla nas autorytet?Niech swoje apele wsadzi tam,gdzie świetlistość nie dociera.Kolejny szemrany, niewiarygodny głosiciel zbawienności szczepień -skąd takich biorą?

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  Niech anonim nie straszy.
  Maria dała medal na licytację. Oddaje może dotyczyć raczej zwrotu temu od kogo się doostaje. Jest to na przykład w przypadku dyskwalifikacji za doping lub przekroczenie ustalonych zasad, w tym rzut spalony/poza promień rzutów, nieprawidłowy sprzęt, rzut w nieprzewidzianej kolejce i wiele innych przyczyn.

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  Powiem tylko dlaczego nie należy się tym przejmować. Kiedyś pojechałem do Norwegii w ramach szkolenia [przy czym ja je przeprowadzałem]. Później wszyscy udaliśmy się na kolację, niby było miło, ale z czasem zacząłem słyszeć coraz więcej komentarzy w stylu "dobrze, że wreszcie wychodzicie na ludzi" albo "Polska już nie jest tak zacofana, słyszałem, że idziecie w kierunku poszanowania praw ludzi". "Moja znajoma była niedawno w Warszawie, powiedziała, że coraz więcej nowych aut i architektura nie odstrasza". I to były komplementy zachowawczych na co dzień Norwegów. Ubodło mnie to, bo pomyślałem sobie, że oni naprawdę mają nas za jakichś brudnych nierobów. Korciło mnie też i chciałem powiedzieć "może gdybyśmy podczas WWII byli po stronie Hitlera tak jak wy od samego początku, to byłoby JESZCZE więcej nowych aut w Warszawie". Dużo się znajdzie ludzi, którzy będą się wstydzić i przepraszać, a ja akurat mam to w nosie: śmieją się? I dobrze, niech się z nich śmieją.

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  Marcin nie wie do kogo się przytulić :) czy do PIS ale chyba się nie udało bo nie został ministrem sportu czy teraz do PO w nadziei że coś mu skapnie :)

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  Giertych ty oszolomie a po czym ze to jestes tak slaby...Jak na wiecu KOD-ziarzy skakales jak kon to nie byles slaby ty cieniasie...Powinni sie tobie i twoim kumplom dobrac do d...y

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  KRYCHOWIAK, MILIK, SZCZESNY - nawet nie grali w podstawowym skladzie nigdzie w klubie przez ostatni rok. O czym my tu mowimy? To jest absurd i paranoja. Szczesny zostal wyrzucony za palenie papierosow w szatni Arsenalu, a Krychowiaka nikt nie chce w Europie w skladzie od trzech lat ! GLIK I BLASZCZYKOWSKI kontuzjowani albo schorowani. Zamiast nich mozna by bylo wziac swierzych pilkarzy nawet z polskiej ligi, zdrowych, pelnych sil, w dobrej kondycji, oni by trawe gryzli, zeby tylko dobrze zaprezentowac kraj. Ale polska mentalnosc nie pozwoli na to. A co taki Krychowiak bedzie sie przejmowal, jak on w trakcie meczu mysli jaki zegarek sobie kupic i jaka kurtke. Albo taki Szczesny, ktory juz sam wie, ze zaszedl zbyt wysoko na swoje umiejetnosci. Bada sie nam smiac w oczy jeszcze tego samego dnia, dzisiaj beda sie smiac nam w twarz. HAHA

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  Zgrupowania polskich piłkarzy! Żonki, kochanki, dzieciaki, mamusie, teściowe, manicure, pedicure, fryzjerzy, krawcy, zdjęcia, reklamy, wywiady i gdzie tu czas na trening przy tak zajętym kalendarzu.
  NA WAŁKA tego trenera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  Panowie "dziennikarze" a kto pompował balonik, że nasza reprezentacja jest naj..,naj i wszystkich w grupie przejdziemy? No kto ,czy nie wy?

 • Krzysztof Kornatowicz lubi Komentarz

  Dla mnie niestety wstyd! Większość piłkarzy z tej kadry nie powinna zakładać koszulki z Orłem na piersi!!!!..... To zobowiązuje do walki!!!! Można przegrać nawet 1:6 jak dzisiaj Panama, ale po walce!!!! Panamczycy walczyli do końca z Anglikami i mają za to szacunek w swoim narodzie.....
  Nasza reprezentacja przeszła obok meczu, olała wszystko i wszystkich niestety... Zwłaszcza nasze barwy.

 • Krzysztof Kornatowicz napisał/a komentarz do Mundial 2018. Znakomity mecz w Soczi, zwycięstwo "last minute" Niemców ze Szwedami!

  Polski sędzia powinien być wywalony na zbity p...k ( żydowska cenzura nie pozwala posługiwać się polskimi określeniami ) ! Przedłużył mecz o 5 minut , choć nic takiego się nie wydarzyło, aby mecz przedłużyć choćby o minutę ! D tego nie uznał karnego ! Ciekawe, ile mu zapłacili ?!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.