Piter ZG - lubi

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Potrenuje i będzie lepiej.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Ale akcja na Holderze i Hancocku była piękna.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Niektórych widzę kuje ten transfer w oczy. Dudek będzie śmigał. Toruń jest głównym kandydatem do złota. Wpakowali w skład grube miliony więc i presja jest duża. Skład bez dziur, juniora przeciętna ale w 2 meczu powinni dać radę z Lublinem.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  @zulew: A ZG to co nie jego rodzinne strony? tu jeździł jego ojcec. Patryk pojawiający się w parkingu.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Dowhan przypadkowo ma racje...Oczywiscie, ze nie wróci ale z innych powodów. Falubaz nawet jesli awansuje to jaki skład może zmontowac? NA walkę o otrzymanie co najwyżej czyli znowu bez pieniędzy z PO. Chyba, ze na W69 wirazowy samorodki gracą wygrzebie...

 • Piter ZG lubi Komentarz

  @Gniazdowy W69: Twoje wszustkie wpisy są jak rzucanie kamieniami na Naszej granicy!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic tylko armatka!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Dudek ? Co najmniej 2 lata w Toruniu jak nie więcej.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Kapitalizm nie pozwala na honorowe zachowania, idzie tam gdzie ma szansę na cokolwiek lepszego aniżeli awans do x-ligi. Wszystko kosztuje, GP, mechanicy, sprzęt więc pomimo sentymentu rachunki łatwo tłumaczą pewne ruchy płatnika netto. Patryk obyś wrócił do najwyższej formy w nowym otoczeniu i nadal czerpał radość z jazdy w lewo - pozdro.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Trudno żeby Dudek jeździł na zapleczu za mniejsze pieniądze, gdy może wyciągnąć dużo więcej w Toruniu. Nie ma się co obrażać. Czasy romantycznego żużla minęły bezpowrotnie. Teraz jest za dużo kasy do zebrania, żeby liczyć się z sentymentami. Klub to miejsce pracy i zawodnik wybierze taki, który da mu więcej. Serio ktoś tutaj myśli, że liczy się przywiązanie do barw klubowych?? Oj naiwności ludzka...

 • Piter ZG lubi Komentarz

  co wy macie do niego oceniecie tylko 2 biegi i nic wiecej. I do kibicow falubazu jezeli tak bedzie krytkowac patryka to na pewno nie wroci. a jak wroci to bedzcie mu bic brawa

 • Piter ZG lubi Komentarz

  teraz patryk dudek to zdrajcą
  ale jak jeździł dla macierzystego klubu to był uwielbiany i kochany

 • Piter ZG lubi Komentarz

  @Santiago41: pamiętaj tylko, że A, Huszcza swoją prawie całą karierę (znakomitą bez dwóch zdań) przejechał w rzeczywistości - nazwijmy to - "małorynkowej" :)

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Po pierwsze narzekaczom przypomnę, że spadliśmy z eligi i to normalne, że zawodnik tego pokroju postanowił zmienić barwy. Koniec tematu. Teraz po stronie kubickiego (bo to on pociąga za sznurki ciągnąc wszystkie dyscypliny w dół) jest aby wrócić do eligi w ciągu tych 3-4 lat i na kolanach wybłagać duzersa o powrót do Falubazu. Dlaczego 3-4 lat? bo nowy Falubaz będzie jednym z 3-4 zespołów na podobnym poziomie w 1-szej lidze bo w przeciwieństwie do sezonu z Apatorem dużo więcej mocnych zawodników zeszło niżej a tym samym nie będzie jednego hegemona.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Nikt nie jest niczyją własnością a realia niestety są takie że pieniądze robią z zawodnika najemnika.
  Niewielu zostało, którym mamona jeszcze nie przysloniła oczu...
  Przyczyn słabszej formy Dudka jest co najmniej kilka, ale napewno nie otoczenie.
  Spadek formy nastąpił po utracie tunera i katastrofalna decyzja o współpracy z tanim Kugelmanem.
  Prawda jest taka że zawodnik ma problem z dobrym wejściem w zawody ponieważ bez względu na to gdzie występuje pierwsze dwa biegi Dudka to przeważnie niestety dramat.
  Najczęściej przespany start lub kompletny brak spasowania z torem.
  Życzę Dudkowi jak najlepiej ale wiem.jakie w Toruniu jest parcie na wynik od wielu lat i wiem że będzie tam tylko najemnikiem do robienia pkt,
  Mam nadzieję że wszystko zagra bo inaczej skończy kariere tak jak Frątczak po epizodzie w tym mega bogatym klubie do którego lecą najemnicy jak ćmy do ognia

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Fszyscy mają jakieś wizje. Zagar, Miedziak, Dudi... Wybór zawodnika jest jego sprawą. Ocena kibiców też, tylko co to zmieni? Jak wróci do Zielonej będziecie znowu cmokać. I po co mu ciśniecie?

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Od miłości do nienawiści.Tak to fani naszych ulubieńców skaczą ze skrajności w skrajność i to nie tylko ci z Zielonej Góry niestety , przypadki można mnożyć :):):)

 • Piter ZG lubi Komentarz

  bzdura goni bzdurę, zmienił klub i tyle, po co jeżdzić w 1 lidze jak można w ekstralidze, Dudek zmieniłl klub i tyle taka jego praca, bez sensu tłumaczenia i jakies wylewne schematy, praca jest pracą z jesli dzieki temu możemy jeszcze zarabiac i ogarnąć jakis medal drużynowo to należą sie garty z takiego wyboru, powodzenia Patryk

 • Piter ZG lubi Komentarz

  "Trzeba pamiętać, że jesteśmy ludźmi, a patrząc na to, co się dzieje w internecie, to jest nie do pomyślenia. Z jaką łatwością można kogoś pochwalić, a po jednym biegu potem zrównać z ziemią – zakończył Dudek." Tak, to o was "kibice" z Zielonej Góry. Obrażacie zawodnika bo zawalił jeden bieg ale już nie bierzecie pod uwagę, że gdyby nie jego znakomita jazda we wcześniejszych biegach w tych meczach to ostatni i tak nie miałby znaczenia.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Swego czasu Niewolnica Isaura była w Polsce hitem, więc może i to chwyci ;)

 • Piter ZG lubi Komentarz

  @Santiago41: Niestety takich wychowanków jak śp. Rafał który swą sarżą dał awans Falubazowi czy Huszcza już nie ma. Takie czasy. Jestem nawet pewien że Gorzów opuści kiedyś Zmarzlik. Gdy zabraknie odpowiednich zer. Ktoś się kiedyś spodziewał ze Gollob będzie jeździł u swego rywala zza miedzy? Chyba nie? a mam szacunek do Tomka za całokształt sportowy ale pieniądze jedno słowa drugie. Sport to jeden wielki biznes i wiem że Ameryki nie odkryłem. Dudek jak Janowski z Tarnowa wróci kiedyś do Zg i będzie znów bozyszczem niczym Maciek. Sprawa jest świeża i połowa kibiców z Zg jest rozgoryczona jak Dudek postąpił, mają do tego prawo ale emocje opadną, matka w tym kotle miesza, ale ja tam pamiętliwy nie jestem bo to zła cecha.