Piter ZG - lubi - strona 2

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Panowie sędziowie pozwalajcie dalej na taką bandyterke w wykonaniu Pawlickiego, aż dojdzie do tragedii. Widok niepełnosprawnego ojca po wypadku żużlowym nie ukształtował jego sportowego charakteru. Jego styl jazdy i wypowiedzi mimo talentu pokazują, że sportowcem jest marnym nie wartym uwagi.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Oglądając na żywo całą sytuację, powiedziałem „co za chamstwo”. Powtórki tylko mnie utwierdziły w tym przekonaniu. Gollob dosadnie skomentował decyzję Meyzego „chyba za mało jeździłem na żużlu, żeby zrozumieć decyzję sędziego”.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Nie ulega wątpliwości ,że Dudek został w tym wyścigu skrzywdzony przez dwie łajzy!

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Demski,przerwać bieg należało,ale wykluczyć Pawlickiego.
  Nie mam więcej pytań.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  @zulew: Nie ma mowy o pomyłce! Sędzia świadomie przerwał bieg i świadomie wykluczył Patryka. Na tym etapie meczu nie mógł po prostu pozwolić na remis, a należy jeszcze uwzględnić, ze Patryk wciągnąłby Płaczka i byłoby już 2-4. Usuwając Duzersa z powtórki znacznie podniósł szanse Leszna na dobry wynik. 5-1 w tym biegu, a co za tym idzie, zlosc, nerwy i ostre wk..urwienie dały upust w 14 biegu i Meyze mógł odebrać wypłatę za znakomicie wykonana prace.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Pomyłka sędziego była oczywista. Sędzia swoją błędną decyzją zmienił wynik meczu, dlatego jury powinno zmienić nieprawidłową decyzję sedziego. W przeciwnym wypadku to sędzia będzie ustalał wynik.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Pan Leszek potwierdził że winny był Pawlicki. Weryfikacji nie będzie bo sędzia może się pomylić. Czy to nie jest furtka do drukowania meczy ???Teraz jak ktoś kogoś powiezie w płot musi się przewracać jak chce wygrać mecz czy jak ???

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Fajna dyskusja, tylko proszę jeszcze odpowiedzieć, za co został wykluczony Dudek, który przecież nie przewrócił się, nie stracił kontaktu z motocyklem, nie zaklócił jazdy żadnego z zawodników, nie wykonał obrażliwych gestów itd. Za co więc został wykluczony? Czy sędzia potrafi odpowiedzieć, bo jeżeli nie potrafi, to powinien dłużej odpocząć od żużla. Może doszkolić się.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Po kiego?
  No chyba, zeby zwrocic uwage na debilny regulamin.
  „Wykluczenie z powodu nieregulaminowego”_sic!
  Czyli chcac sie dowiedziec jaki byl powod wykluczenia Dudka, trzeba sie pytac bezposrednio Meyzego…naj liga swiata? Serio?

 • Piter ZG lubi Komentarz

  damper Nie ,za to że Pawlicki będąc w miejscu Dudka,już by 3 razy leżał i wymachiwał witkami w k-ku sędziego.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  pawlicki jechał w poprzek toru , jedynym celem było wywiezienie Dudka.. Dudek nie rozwalił się na bandzie... więc spoko , kontaktu nie było !!!! JPKM !!!!!!!!!! DRAMAT, UPADEK TEJ DYSCYPLINY!!!! Dzisiaj co mecz to szopka w wykonaniu sędziego !

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Dudek jest winny bo zrobił wszystko co mógł żeby się nie przewrócić. Ja już widziałem za takie akcje czerwone kartki a nie wykluczanie zawodnika faulowanego.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  To nie pierwszy raz jak Pawlicki z pełną premedytacją odprowadza kogoś a taki sposób.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Jeszcze jedno... co według sędziego miał zrobić w tej sytuacji Dudek, skoro rywal wywiózł go pod sam płot !?

 • Piter ZG lubi Komentarz

  A gdzie komentarz drukarza meyze, co nic nie powie dopóki demski nie powie formułki. Stepniewski zrób porządek bo to już nie jest sport

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Bieg przerwany słusznie to nie korrida nie poluje się na rywala, decyzja sędziego to decyzja bałwana najlepiej by się rozpuścił i już nigdy by nie występował w tej roli. Brak kompetencji!!!!!

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Szef wszystkich szefów, tzn sędziów wielokrotnie powtarzał, że nie musi być kontaktu, żeby uznać zawodnika winnym. Pawlicki ewidentnie i po chamsku polował na Dudka. Zmienił tor jazdy, żeby w niego wjechać i wkomponować go w bandę. Z resztą zrobił to już wcześniej. Wina Pawlickiego była ewidentna i należała się nawet żółta kartka. To nie był błąd sędziego. To było wypaczenie sportowej rywalizacji. Nie ma żadnej opcji, żeby usprawiedliwić decyzję Mayze.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Konkretnie poproszę - za co wykluczony został Dudek?? Nie przewrócił się, jechał dalej, a że machnął ręką!!?? Ileż to razy zawodnicy machali łapami. Pawlicki nie raz i nie dwa. Poza tym prowadził Lambert, przerywając bieg zabrał drużynie i jemu konkretne punkty. Ta decyzja sędziego w żaden sposób się nie obroni.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  Taaaaak Dudek sam się wywiózł pod bandę.Widać jak ta szma.a wiezie go w bandę.

 • Piter ZG lubi Komentarz

  To co powiedział trener Cieślak: Pawlicki specjalnie lub (jak twierdził) przypadkowo, zajechał drogę Dudkowi, które nie miał gdzie jechać. Zgodnie z regulaminem Pawlicki powinien być wykluczony. I teraz sędzia albo nie zna regulaminu albo zrobił to specjalnie. Nie ma innej interpretacji tej decyzji. Jeżeli zrobił to specjalnie to wynik powinien być zweryfikowany na 45:45. Nie ma innej opcji.