Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Artur Solis napisał/a komentarz do "Klatka po klatce" #33: ciężki nokaut na Anicie Bekus

  Normalnie troglodyci.

 • Artur Solis lubi Komentarz

  Panika w Mercedesie? To oksymoron.

 • Artur Solis lubi Komentarz

  PANI WILIAMS PROSZE ROBERTOWI NIE WYLACZAC DUO - TURBO NA WYSCIGACH, oraz prosze wymienic drazki z drewnianych na standartowe z kewlaru, rusz sie babski nierobie bez ambicji, skoro pani sie zadowala przejechaniem wyscigu. Na wyscigach sie sciga Babo. Robert tor tez przejezdza na rowerze. Verstanden???

 • Artur Solis napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Kanady. Mechanicy Roberta Kubicy pobili rekord. Kapitalny wynik

  GDZIE JEST MÓJ KOMENT????????????????????

 • Artur Solis lubi Komentarz

  Rzygać się chce jak się was czyta cebulaki zakichane! Żaden z was pewnie nawet czterech liter nie ruszył poza swój powiat, ewentualnie Mielno, Władysławowo i inne "kurorty", a pieprzenie jakbyście rozumy całego świata pozżerali! Nigdy nie zrozumiecie ludzi z PASJĄ, bo sami jej nie macie. Stonoga takich jak wy podsumował najlepiej.

 • Artur Solis lubi Komentarz

  Dla jednych szaleniec , a dla innych człowiek z Tytanu nakreślający nowe ścieżki ludzkich możliwości ... Ktoś taki jak Tomek i nieliczni, którzy mają odwagę dokonać takich cudów wbrew logice i prawom fizyki i biologii przekazują nam , zwykłym śmiertelnikom informacje w jaki sposób można pokonywać przyziemne problemy... Sens takiej wyprawy dla alpinistów i ludzi o wysokim stopniu mentalnym jest oczywisty w przeciwieństwie do tych , którzy nie chcą zrozumieć ile pozytywnej energii możemy uzyskać poprzez wsparcie i zrozumienie takiej pasji... Osobiście uważam , że człowiek na podłożu świata komercyjnego nie jest w stanie zrozumieć ile jest wart i jaką energię może z siebie wykrzesać aby wspomagać ludzi tracących wiarę i nadzieje na nadejście lepszego jutra... Dziękuje, że jest ktoś taki , dzięki komu mogę na nowo stawić czoła wielkim i mniejszym problemom z którymi wcześniej nie potrafiłem sobie poradzić ... ,, Gdybym mówił językami ludzi i aniołów , a miłości bym nie miał byłbym niczym... Wiara, Nadzieja i Miłość ... Jeśli żyjesz w co nie zwątpiłem , jestem z Tobą Tytanie i Mistrzu Życia ... Respect

 • Artur Solis napisał/a komentarz do Robert Kubica na Monzy? Jest stanowisko Renault

  Sam jestes skończonym durniem. R.Kubica sam zna swoje ograniczenia i sam zdecyduje, czy jest w stanie cokolwiek ugrać w tym sporcie. Osobiscie apelował do fanów aby nie dmuchać tego balona z jego rychłym powrotem. Robert jest zawzięty i konsekwentny, więc ma większe szanse wrócić do bolidu zanim ty, cebulaku zrozumiesz pojęcie pasji.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.