Artur Solis - lubi

 • Artur Solis lubi Komentarz

  Panika w Mercedesie? To oksymoron.

 • Artur Solis lubi Komentarz

  PANI WILIAMS PROSZE ROBERTOWI NIE WYLACZAC DUO - TURBO NA WYSCIGACH, oraz prosze wymienic drazki z drewnianych na standartowe z kewlaru, rusz sie babski nierobie bez ambicji, skoro pani sie zadowala przejechaniem wyscigu. Na wyscigach sie sciga Babo. Robert tor tez przejezdza na rowerze. Verstanden???

 • Artur Solis lubi Komentarz

  Rzygać się chce jak się was czyta cebulaki zakichane! Żaden z was pewnie nawet czterech liter nie ruszył poza swój powiat, ewentualnie Mielno, Władysławowo i inne "kurorty", a pieprzenie jakbyście rozumy całego świata pozżerali! Nigdy nie zrozumiecie ludzi z PASJĄ, bo sami jej nie macie. Stonoga takich jak wy podsumował najlepiej.

 • Artur Solis lubi Komentarz

  Dla jednych szaleniec , a dla innych człowiek z Tytanu nakreślający nowe ścieżki ludzkich możliwości ... Ktoś taki jak Tomek i nieliczni, którzy mają odwagę dokonać takich cudów wbrew logice i prawom fizyki i biologii przekazują nam , zwykłym śmiertelnikom informacje w jaki sposób można pokonywać przyziemne problemy... Sens takiej wyprawy dla alpinistów i ludzi o wysokim stopniu mentalnym jest oczywisty w przeciwieństwie do tych , którzy nie chcą zrozumieć ile pozytywnej energii możemy uzyskać poprzez wsparcie i zrozumienie takiej pasji... Osobiście uważam , że człowiek na podłożu świata komercyjnego nie jest w stanie zrozumieć ile jest wart i jaką energię może z siebie wykrzesać aby wspomagać ludzi tracących wiarę i nadzieje na nadejście lepszego jutra... Dziękuje, że jest ktoś taki , dzięki komu mogę na nowo stawić czoła wielkim i mniejszym problemom z którymi wcześniej nie potrafiłem sobie poradzić ... ,, Gdybym mówił językami ludzi i aniołów , a miłości bym nie miał byłbym niczym... Wiara, Nadzieja i Miłość ... Jeśli żyjesz w co nie zwątpiłem , jestem z Tobą Tytanie i Mistrzu Życia ... Respect