Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Świetne ściganie i pech Drabika - finał Srebrnego Kasku w Pile (relacja)

  Lejący się z nieba żar .........stopniowo ustępował przyjemnej wieczornej aurze.O godz. 18, było całkiem przyjemnie.
  Kto wymyślił zawody o 16 w skwarze? .
  To mógł być tylko wróg zawodników, mechaników i kibiców.
  A niech mają za swoje jak im się żużla zachciewa.
  Ale kibiców mniej!
  Co z tego , forsy i sponsorów mamy aż nadmiar!.
  Oj, chyba coś nie tak?
  Ale ogólnie, organizacyjnie widać w Victorii poprawę!
  Małe niedociągnięcia można potraktować jako uchybienia lub naukę.
  No może poza spikerami.
  Jak tylko brakuje głównego wodzireja , to pozostali dwaj są zagubieni i popełniają niedopuszczalne błędy.
  Ten na boisku zabawiał się w sędziego, określał miejsca na mecie , a po kilku kolejnych biegach to prostował zmuszając do poprawek w programie.
  Ten na wieżyczce ( nie do zdarcia, pomimo stałej krytyki) to chyba jakaś rodzina szefa- z fanklubu.
  Podprowadzające też wyraźnie odczuły upał.
  Niebieska pomyliła pole startowe, czerwona kręciła parasolką zawsze w kierunku przeciwnym niż koleżanki, a żółta zajęta była plamą na siedzeniu i z uporem obciągała w dół bluzkę , i zasłaniała sobie ręką siedzenie.
  A brama wyjazdowa od strony Kossaka z znów zamknięta. Przed zawodami barierki zmuszają do wchodzenia gęsiego, i słusznie!. Ale po zawodach np. z Gdańskiem, tysiące ludzi stało w długiej kolejce i się wściekali!!!!
  Dzisiaj mniej ludzi to i problemów mniej i wiązanki takie bardziej cenzuralne.
  Co za problem otworzyć po zawodach bramę?

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Dmuchane bandy w Pile do wymiany. Polonia bez licencji toru

  Czytając poniższe wpisy mozna dojsc do wniosku ze nasi działacze nie są zaangazowani w prawidłowe prowadzenie kluby a to jest bzdura. Znam ich osobiscie i wiem ze chcą jak najlepiej bo wkładają dużo pracy w to co robia ale czasami dobre intencje i plany nie wychodzą. Tak było z wyborami bo to miała byc trampolina nie dla ich kariery ale dla zdobycia pieniedzy dla klubu. Zrozumcie ze Piła jest pozbawiona potencjalnych silnych sponsorów a bez kasy bardzo dobrych zawodników i treneta nie zdobedziemy. Jest jak jest i awans byłby gwoździem do trumny. Jezeli macie kogoś kto pomoże to dawać i wtedy napewno bedzie lepiej. Troche radosci i pozytywnego myslenia a z czasem to się poukłada bo Piła ma młody Zarząd niezłych zawodników wspaniałych kibiców i tradycje .

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  Chłopcy dyskutują nie na temat i nie u siebie bo z Piły nikt poważnie nie podjął tematu żużla w naszym mieście. Rawi, doskonale pamiętam Twoją euforię i hura optymizm, gdy Piłę opuscił Twój "ulubiony" trener z Gdańska, tatuś Cypriana. Ja też go nie cierpiałem, ale w przeciwieństwie do Ciebie,wcale nie miałem nadziei na rychłą poprawę sytuacji. Prawdziwym fanatykiem i wspaniałym organizatorem, walczącym jak lew o istnienie żuzla w Pile, by pierwszy prezes Victori- Maciej Witt. On wiele lat pracował w tym sporcie, nie na świeczniku ale jako doskonały znawca, zorientowany w niuansach, zasadach i przepisach. W zależności od potrzeb jako kierownik zawodów, kierownik drużyny lub kierownik parku maszyn. Posiadając odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. On naprawde miał szansę zrobić wreszcie z naszego pilskiego klubu znaczący klub w kraju. Maciej podobno w Pile niewiele meczy mógł dokładnie obejrzeć, bo całość spraw organizacyjnych spoczywała na jego barkach łącznie z protokołami i dokumentacją. Serce oddał żużlowi ale troche zaniedbał własny biznes i rodzinę. Dla ratowania sytuacji na rok wyemigrował. Władzę objął Soter i raczkuje do dzisiaj. Nowi działacze zaufali Stokłosie, wystartowali w wyborach, przegrali, skonfliktowali się z Głowskim, w mediach komentowali centralne władze żużla.. A dzisiaj senator ich olał, władze centrali czepiają się wszystkiego czego mogą, powyższym artykułem dziekują prezydentowi za bandy a nie tak dawno krzyczeli na ponoć wysokie opłaty za stadion i zrazili sobie autentycznego sponsora..
  O torze, Złotym Kasku, Michaelisie, transferach, Witalim itp. itd. juz nie wspomne! Jedno im wychodzi- gadanie i obiecywanie. Robią super otwarcie sezonu w auli PWSZ. A sportowe wyniki- jak widać.
  Ravi oni nie chcą awansu, bo tam naprawdę trzeba pracować. Myslę że naszym sukcesem bedzie wejscie do fazy PO. Jesli awansujemy, w co naprawdę watpie, to osobiscie pójdę do Sotera i Go szczerze przeproszę za powyższy wpis.

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  Tej walki o żużel chcieli wszyscy tak naprawdę, a zaczęło się od kibiców. Szybko wiatr w żagle złapał trener Szymko i Maciej Witt, który miał coś, co wtedy wydawało się zbawieniem - niezawieszony jeszcze klub Victoria. Faktem jest, że ten ostatni miał pasję i wiedzę, mógł sprawować bez problemu każdą funkcję w klubie. Według mnie nawet obecny zarząd w tamtych warunkach skończyłby sezon z podobnymi długami. Spłata Polonii, sezon o nic - 800, 1000 osób pod koniec sezonu, wycofanie się wielu firm po tym co stało się w 2011 roku. Piszesz tak o zadłużeniu jakby obecnie klub wychodził przynajmniej na zero... Co do treningów, to jeśli policzymy te na których z naszych zawodników był tylko Kacper i Arek to rzeczywiście było tego sporo. Jeśli chodzi o stosunki na linii Senator - klub to tak to bywa kiedy wchodzi się w politykę i samemu nie wie się, czego się chce. Senator niby był wielkim wsparciem dla klubu, jego prawnicy, sam przyprowadzał sponsorów, a potem wspaniali stają się ci, którzy z Senatorem mają nie po drodze - prezydent i dyrektor MOSiR.

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Prezes Victorii Piła ostro wypowiada się o obecnej sytuacji w PLŹ 2

  Pięknie!!
  Już bardzo niewielu Judymów zostało, wiekszość dla chleba ze swych ideałów trochę zrezygnowała albo je zweryfikowała. Chociaż prawdziwe jest także powiedzenie iż głoszenie ideałów nie czyni z autora ideału.
  Moim celem było ostudzenie emocji i prośba o powrót do normalności. Wbrew Twojej teorii Zarząd w trosce o dobro żużla wszedł bardzo głeboko w układy. Nie wypaliło!!!!i pozostała niechęć przeciwników politycznych. Ten manewr mający przynieść nam korzyści, przyniosł straty. I prosiłem o stopniowe likwidowanie lodów.
  Druga sprawa to ocena GKSŻ . Raczkujemy, potrzebujemy wsparcia z każdej strony, jednoczesnie nie zgadzamy sie z niektórymi posunieciami. Wiec co ? walimy prosto z mostu, czy taktycznie milczymy?. Walimy!!!!!!!!! i co?????- za chwilę mamy tutaj na S.F. reakcję Pana SZYMAŃSKIEGO !!!!!!!

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Prezes Victorii Piła ostro wypowiada się o obecnej sytuacji w PLŹ 2

  "......zawirowania w Polskiej 2. Lidze Żużlowej i nie ukrywa, że sytuacja staje się groteskowa.- Jest i śmiesznie i strasznie...."

  Jest Pan stosunkowo młodym człowiekiem i być może nie doswiadczył Pan podobnych sytuacj z którymi spotykamy sie w Polsce od lat.
  Piła, miasto prężne,przemysłowe, z wojskiem i lotnictwem, z perspektywą rozwoju, stało się miastem bez znaczenia na północnych krańcach wielkopolski z mnóstwem bezrobotnych i emigrantów.
  Dzisiaj Pan kieruje jedną z jednostek sportowych, której los zależy od władzy. Najpierw od władz miasta. Bo dofinansują lub nie. Wyremontują stadion lub nie. Wpuszczą Zarząd do normalnego budynku administracyjnego czy wepchną do klity w warsztatach. Odpowiedź jest taka, że wszystko zalezy od układów. Panowie startując w wyborach jednoznacznie określiliście swoje priorytety i teraz zbieracie plony. Druga strona, jak widać, też nie angażuje sie zbytnio. Więc trochę pokory i wypada naprawiać to co samemu sie spartoliło.
  Ta publiczna krytyka władz przez Pana Sotera nie zmieni sytuacji a będzie zapamiętana. Niedawno widziałem zdjęcia z Rawicza, gdzie p. Szymański zaproszony na bal żużlowców otrzymał piekny puchar. Cieślak wie jak buduje sie dzisiaj układy. Ja ich nie popieram ale w tym działaniu jest metoda.

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  1rundę pauzujemy. 12 kwietnia wyprawa do jaskini Lwa, potem gościmy Krosno. Te dwa spotkania i kolejne w Gdańsku 10 maja dadzą podstawę do obiektywnej oceny naszych mozliwości. Kolejny sezon nastawiamy się zbyt pozytywnie a potem przychodzi rozczarowanie. Najgorzej wyglądało to w 2013, po super prezentacji na poziomie e-Ligi, życie dokonało weryfikacji i mieliśmy czerwoną latarnię. Więc bez przesadnych nadziei. Awans do PO będzie już sporym sukcesem a wszystko ponad to - super niespodzianką. Najważniejsze jest żeby zwycięzać u siebie, wówczas i frekwencja będzie wysoka i kasa domknięta. Kibice żużla, których w Pile i okolicy jest wyjątkowo dużo, mają pełną świadomość, że ani teraz, ani w bliskiej przyszłości nie stać nas na awans, nie chcą jednak oglądać żenady czasów Bednarka. Oby nigdy nie wróciły. Odnoszę wrażenie, że Victoria z roku na rok sie wzmacnia i z czasem możliwa będzie nawet wizja awansu. Póki co chcemy Victorii u siebie!.

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Steen Jensen zawiesza karierę

  Zgadzam się z Twoją opinią. Pamietam jak na naszym torze Steen miał defekt po defekcie. Jak ogladał sie tak długo, aż przeciwnik go wyprzedził,tym zachowamiem przypominał Cypriana. Pamietam jak zawodził na wyjazdach. Jednak z grupy startujacej w pełnym optymizmu roku 2013 to własnie On ostatecznie okazał się najwierniejszym - do końca. Jego entuzjazm, radość i podobno dobry duch w zespole z pewnością by się przydały.Nie wiem ile jest prawdy w faworyzowaniu i polecaniu Go Pile przez Hansa, ale to zawodnicy i technicznie i sprzetowo z zupełnie innych , nieporównywalnych światów.
  W ubiegłym sezonie dużo krwi napsuł nam Ostrów. Zresztą my im też. Dzisiaj okazuje się, że mierzą w e-Ligę . Wyrosły nam nowe przeszkody, bo ani Gdańsk a tym bardziej Częstochowa nie bedą chciały dłużej zabawić w tym towarzystwie.

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  Szanowny Kolego.
  Piszesz.. "Taka sytuacja raczej nie miała tu miejsca, bo UM by o tym wspomniał. Zapoznałem się wnikliwie z pismem pani Dorotki".
  U.M. wyrażał uwagi dot. realizacji zadania. Pismo o którym wspominasz to tylko jedno z wielu. Pozostałe są dostępne w internecie i mediach. Przypuszczam że przy dalszym rozwoju konfliktu, nabiorą charakteru nadmiernie i niepotrzebnie używanych argumentów.
  Daleki jestem od rozdmuchiwania sporu i stawania po któreś ze stron. A szczerze, bliższy mi sport niż polityka.
  Zgadzam się z Tobą..."trzeba w tej krytyce kierować się argumentami, najlepiej opartymi na konkretnych przykładach". Ani ja ani Ty nie dysponujemy pełnią wiedzy, wiec wyciąganie ostatecznych wniosków, wzywanie do buntu, czy przykuwanie się łańcuchami, jest przedwczesne.
  Pytasz- "Czy jesteś jakimś pociotkiem prezydenta albo innym znajomym królika?" Odpowiem zgodnie z prawdą że nie, a opcja którą On reprezentuje, daleka jest od mojej.
  Chciałem tylko sprzeciwić się skrajnym wypowiedziom, opartym na jednym źródle informacji, oraz wyrazić zniesmaczenie udziałem w wyborach włodarzy mojego Klubu żużlowego.
  A na koniec z własnego doświadczenia. Jeśli nam jako stosunkowo ważnej grupie sponsorów nie organizuje się spotkań, nie przedstawia planów, założeń, nie wyjaśnia powodów niepowodzenia. Jeżeli robi się ze strony internetowej namiastkę tego co być powinno i być mogło, jako stałe, wnikliwe i uczciwe źródło bieżącej informacji . Jeśli nie robi się dla nas podsumowania sezonu i raczy ciągłymi półsłówkami i niedomówieniami . To jaką masz gwarancję, że inaczej traktują U.M.
  Doceniam ich pracę i zaangażowanie, ale pomału, stopniowo robią z mojej ukochanej Viktorii kolejną hybrydę Polonii. A ja już się w niej nie kocham. Ona mnie zawiodła i zdradziła.
  Mam nadzieję, że zaciskanie pieści jest na razie zbędne, wykorzystać do końca musimy drogę pokojową, ale jeśli ostatecznie okaże się potrzebne, to razem powalczymy i nie o nazwę ale o żużel w naszym mieście. Gospodarzami jesteśmy my a władza ma nam i tylko nam służyć.

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  Georgi z tym co klikasz ok zgoda. Racja ze jest jedno zrodlo informacj. Racja ze klub pomalu staje sie coraz bardziej mniej przyjazdny kibicom a coraz wiecej tajemnic i zamkniecia w sobie. Racja tez ze nie potrzebnie pchali sie w te wybory. I wrecz irytowalo to ze idac na mecz sluchasz jakis spotow wyborczych i wkolo stadionu widzisz jakies plakaty wyborcze i wielkie banery na walach stadionu, bo ktos zapomnial ze tak naprawde ludzie przyszli na mecz by choc na chwile oderwac sie od szarej rzeczywistosci! Ale jest jedno wielkie ale. Decyzja UM tak naprawde uderza tez w nas zwyklych szarych kibicow. Uderza tez w tych kibicow podwojnie ktorzy glosowali na nich w wyborach. Ktos glupi tylko moze przyczyniac sie do upatku sportu zuzlowego w Pile ktory od lat juz stal sie tradycja! Piła = zuzel i niech tak pozostanie. Miasto nie moze niszczyc klubu! Miasto powinno wspomagac klub ktory juz nie chodzi o to ze promuje to miasto ale glownie chodzi o to ze przyciaga na swoj stadion mase mieszkancow z Piły, okolic i nie tylko. Wiadomo ze koszta utrzymania sekcji zuzlowej sa wielkie. Wiadomo ze przez pieniadze musimy nasze ambicje odstawiac na bok, ale mimo ciaglych porazek, ciaglego bycia na wirazu ten sport ciagle budzi w mieszkancach Pily emocje! Ciagle przyciaga na stadion tlumy kibicow ktorzy frekwencja dorownuja pierwszoligowca! I zamias myslec nad rozwojem tej wizytowki bo to wlasnie zuzel powinien byc w Pile tym nr.1 mysli sie jak tu dac kase a tak naprawde ja zabrac z powrotem bo co unika wiekszosci ta suma nie jest tak naprawde z kosmosu. Miasto daje te 300 na klub by za chwile je zabrac za stadion wiec mozna powiedziec rowniez tak ze stadion mamy za darmo ale tez z kolei nie ma zadnego wsparcia ze strony miasta! Siatkowka to kolejna wizytowka Pily ale przy calym szacunku mimo bycia w najwyzszej lidze rozgrywkowej ten zespol przyciaga owiele mniej kibicow i budzi o wiele mniejsze emocje nawet w czasach wielkiej niewatpliwej potegi!. Co by bylo gdyby klub zuzlowy z Piły byl tak jak siatkowka w najwyzszej klasie rozgrywkowej? Kto pamieta tamte czasy ten wie o ile trzeba bylo byc wczesniej na stadionie by zajac odpowiednie miejsca. To ze nie ma zadnych inwestycji na stadionie to tez prawda. Owszem zdjecia porobione tu sa pod kontem pokazania tych niedociagniec i owszem sa stronicze ale tez nie jest najlepiej o czym wielokrotnie pisalem i za co mnie rownano z ziemia. Suma sumarom patrzac na inne obiekty to mimo wszystko pamietajac jeszcze historie pilskiego zuzla to ten stadion w obecnej nie zmienionej formie ma dla mnie dusze! Owszem remont by sie przydal, ale czy zaraz cieszylbym sie z przebudowy? Sam nie wiem raczej wolalbym obecny stan.
  Ale reasumujac jakie by zrodla informacji nie byly co by nie powiedziec to obecna decyzja UM uderza takze w nas zwyklych kibicow. Tych nowych jak i takich jak ja od 1992 roku bedacych prawie na wszystkich spotkaniach ligowych jakie byly rozgrywane w Pile i sporej tez czesci wyjazdowych meczy pilskich druzyn. I obecna decyzja jak dla mnie nie uderza w dzialaczy, ktorzy teraz prowadza klub, ale uderza w zespol ktoremu kibicuje od 22 lat! I tak naprawde nie interesuje mnie zadne przeciaganie liny, nie interesuja mnie tak naprawde recje ani jednej ani drugiej strony. Interesuje mnie tak naprawde tylko to kiedy nastapi to porozumienie. I dodam tylko tyle od siebie jeszcze, ze pan Glowski podnosi reke na cos co ma wieksza historie i kariere od jego kariery i historii politycznej a to juz jest maly nie takt! Podnosi reke na cos co kochaja pilanie i co sie w Pile zakorzenilo i juz dawno przyjelo. A my pilanie zamiast emocjonowac sie budowaniem skladu na nowy sezon zmuszeni jestesmy do czytania z niesmakiem powyzszych informacji. Pilski kibic zuzlowy juz naprawde wiele wycierpial i wiele przeszedl i napewno nie potrzebne sa mu takie dodatkowe emocje!

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  nie no tego nie powiedzialem ze wyglada na czlowieka wladz miasta pomyliles mnie z kims. Ja tylko npisalem ze nie interesuje mnie przeciaganie liny ze czekam na opamietanie i budowanie skladu. Bo tak naprawde sezon 2015 juz sie rozpoczol.
  A swoja droga SF chyba pomalu zamieniaja sie w portal z reklamami. Po co promujecie sprzedaz biletow na SGP skoro wiadomo ze po pierwszym dniu juz tych biletow nie ma? Na co ma sie nie zwlekac hmmm.

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  Szkoda że nie ma zdjęć flag wiszących już ze dwa lata dosłownie czarne!!!Panie Głowski sa to flagi miedzy innymi MIASTA I NARODOWA!!!NIE WSTYD PANU?!!pranie już było za drogie?MOSIR O TO DBA CHYBA CO?

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  Czytacie i komentujecie tylko zdanie jednej strony konfliktu.
  autor: Robert Szłapak jest etatowym "działaczem " klubu i stroną w sporze. Ta grupa młdzieży ze swoim dowódcą na czele też nie może twierdzić, że reprezentuje nas -Kibiców .
  Przez wszystkie lata rozwoju tej prawdziwej Victorii p.Głowski był jej przyjacielem i ją wspomagał. Wielokrotnie z ust działaczy słyszeliśmy słowa podziękowania! Teraz Victoria tylko udaje nowy, prężny, nowoczesny i ambitny klub prowadzony przez młodych i kompetentnych kibiców a w rzeczywistości przekształciła się w starą, zmurszałą, tajemniczą i interesowną POLONIĘ . I słusznie ten jakiś tam ultras wrzeszczy PO LO NIA , wieszcząc wszem i wobec, że stare wróciło. Działacze i sponsorzy pchają się do władzy, traktując sport jak osobistą trampolinę!!! a nas jak potrzebne im głosy. Jest jak za dawnych paskudnych lat- złość, jazgot, prywata, plotki i nienawiść . Było za czasów poczatkowej Victorii dobrze i komu to przeszkadzało? Władzy i Polonii im się zachciewało, to mają teraz efekty swojego cwaniactwa!!Stare porzekadło mówi- "Kto sieje wiatr ten zbiera burze".
  Powyższe wrażenie odnoszą po przeczytaniu wnikliwej analizy kosztów i dotychczasowej współpracy stron, opracowanej przez U.M..
  Zanim dalej podnosić będziecie "kamienie słowa", najpierw zapoznajcie sie ze zdaniem włodarzy miasta, wyciagnijcie uczciwe wnioski i dopiero wyrażajcie tutaj swoją opinie.
  Głęboko wierzą, że strony dojdą do porozumienia, żużel nie zginie nad Gwdą, oczekiwania miasta zostana przez klub realizowane a nas zacznie sie traktować poważniej tak ja sponsora traktować należy, krórego się zaprasza na spotkania, informuje i przed którym składa się rzetelne sprawozdanie merytoryczne i finansowe! Bo przecież my kibice jestesmy w znaczącej części sponsorami ukochanego sportu.

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  W końcu coś mądrego !!!!!!!

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  Kibic z Ostrowa martwi się o skład pilskiej drużyny?, czy na pewno szczerze?
  Trener, i nie tylko on sądzili że bracia w II Lidze pokażą dużo więcej.Dano im szanse na starty indywidualne i w duecie, u siebie i na wyjeździe ale okazali się zaledwie słabą drugą linią bez szansy na walkę o awans. Przedsezonowe mrzonki o drugich Pawlickich się nie sprawdziły . Ale to należało sprawdzić i trener to zrobił tym bardziej, że bez senatora zamierzano jeździć oszczędnościowo, głównie krajowym składem. Teraz, przed wyborami, stać nas na wzmocnienia i rezygnację z braci.
  Zaszumimy, postraszymy, zaistniejemy, bo nas stać, bo mamy pieniądze, a i tak wiadomo gdzie będziemy w przyszłym sezonie. Bo nie o awans tu chodzi a o "kiełbasę"!!!
  Po wyborach znów pomału wszystko wróci na stare miejsce należne Polonii, bo Victoria została już tylko w nazwie ale i to wpływowi....... zmienią, bo nie pasuje im nowy, zdrowy duch.

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Ben Barker dołączył do Victorii Piła

  Nie wiem czy to jest wzmocnienie?, zobaczymy!
  Większość naszych zawodników nie posiada dobrego sprzętu.
  Pawlak dostał motor od Senatora i jedzie, Franek na motorze Małucha śmigał jak nigdy dotąd. Charczenko błyszczy w Rosji a u nas na osiołku był cienki. Pulczasy w przeciwieństwie do Golloba nie mają maszyn nawet na 4 ligę. Steen miał ponoć mieć super maszyny a w ostatnim meczu oglądał się jak Cyprian i czekał kiedy go wyprzedzą, i wyprzedzali.
  Testujemy nowych zawodników w konfrontacji z Rawiczem . Już dzisiaj możecie ich uznać za gwiazdy i objawienia sezonu i na tej podstawie budować krótką nadzieję na awans. Pamiętam jak w ubiegłym roku w maju testowaliśmy zawodników w meczu z MIR Równe. Dakota, Steeen, Grajczonek stali się objawieniem i gwiazdami żużla a my kandydatami do E- Ligi. W tym meczu nasi juniorzy szaleli: Karczmarz- 10 pkt. a Kaczmarek-11. Wygraliśmy 69:21 i byliśmy mistrzami!!!!!!! A tak naprawdę to-
  Drużyną, która zakończyła rozgrywki II Ligi na O S T A T N I M miejscu.
  Więc spokojnie!, nie budujcie ocen i nadziei na podstawie konfrontacji z Rawiczem a raczej z Ostrowem. To tamten mecz pokaże ile jesteśmy warci bez juniorów (Oskara).

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Rewanż za srogie lanie - Victoria Piła - KSM Krosno (zapowiedź)

  ........w rewanżu chcą zmazać plamę z tamtego pojedynku.....
  czyli chcą wygrać minimum 61:29.
  Marzenia!!!!!!!.
  Bonus uciekł, więc będziemy się cieszyli, jeśli tylko zwyciężą.
  Jeśli,bo wielu uważa, że Witek z Piotrkiem bez solidnego wsparcia mogą sami nie podołać. A bracia, Steen i Arek to zawsze wielka niewiadoma. Gdyby ich postawa nie była zależna od tak wielu czynników, to można by mieć nadzieję. Ale na bank przy nadmiernej spince wyskoczy defekt, taśma, upadek lub nieodpowiednie przełożenie.
  Zresztą, jak widać po składzie, kluby odpuściły już sobie walkę o awans bo Ostrów ma zbyt silny skład, którym poradzą sobie doskonale w I Lidze.
  A nam pozostaje nie przegrywać u siebie i cieszyć się dodatkowymi atrakcjami....np: zakładać się co się spapra? czy pęknie tuż przed meczem dmuchana banda, do naprawy której ruszy się ktoś po półgodzinnym oczekiwaniu? A może wysiądzie mikrofon i do końca spotkania piski i cisza. Ja przewiduję, że normalnego spikera znów zastąpi ktoś, kto uczy się poprawnie mówić. Mam też nadzieję że nie wysiądzie maszyna startowa lub zegar, bo elektryka nie będą mogli się dowołać. Jest jeszcze kilka możliwości ale nie wątpię, że organizatorzy w swojej pomysłowości dorzucą jutro coś nowego.....

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Victoria zaparasza na festyn dla kibiców

  Wielkie uznanie i szacunek dla działaczy za organizację tej imprezy.
  Już trochę stęskniliśmy się za żużlem i zapachem metanolu.

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Tomasz Żentkowski: Jedziemy po zwycięstwo i będziemy trenować z Unibaxem

  W Gdańsku, podobnie jak w Pile nic się od lat nie klei.
  Mimo ogromnych wysiłków nie możemy przejść do wyższej ligi.
  Przez 4 lata próbował dokonać tego specjalista z Gdańska, ale bez powodzenia.
  Nie będę dzisiaj wymieniał jego zalet i wad, bo obejmuje nowe stanowisko. Z sympatii do waszego klubu, któremu dobrze życzę ograniczę się do stwierdzenia, że dopóki będzie wam patrzeć prosto w oczy , możecie być spokojni.

 • TYLKO VICTORIA został fanem Tomasz Żentkowski

 • TYLKO VICTORIA napisał/a komentarz do Tomasz Żentkowski: Jedziemy po zwycięstwo i będziemy trenować z Unibaxem

  Ciekawe dlaczego jest tak źle , jeśli wszystko jest tak dobrze poukładane?
  Ja myślę, że kolejny raz rozbudzono w nas kibicach ogromne nadzieje na dobrą pozycję wyjściową a może nawet awans.
  Zawodnicy, sponsor, działacze, to dawało nadzieję.
  Wiem, że wyjazdowe spotkania są trudniejsze, ale muszą dawać szansę na bonus u siebie. U siebie powinniśmy wszystko wygrywać.
  Pewnie ,że może zdarzyć się wpadka, ale to co się stało z Ostrowem było przerażające i nas załamało!.
  A może brak dobrego ducha w zespole?.
  Ponoć rola kapitana może być ogromna!!!.
  A jakiego my mamy kapitana drużyny????

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  beznadziejna relacja... nic nie widać.

 • TYLKO VICTORIA lubi Komentarz

  Słabe to video. Przerost formy nad treścią.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.