Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sierżant Garcia napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Mamy dwóch samotnych wilków i modlę się, żeby dalej to nie poszło (felieton)

  Kolego młody (dla mnie jesteś bardzo młody), więc uważaj bo, eunuchów nie mam zamiaru całować. Druga sprawa, "odważny" jesteś bo, obroni Cię monitor. Niestety internet stworzył pokolenie tchórzy.

 • Sierżant Garcia napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Mamy dwóch samotnych wilków i modlę się, żeby dalej to nie poszło (felieton)

  Twoja wypowiedź:
  "Powiem moze brzydko, ale w chooja moga nas pocalowac;)))"
  Moje pytanie:
  Czy Wy, coś takiego, jeszcze macie? Bo wiem, że jaj kiedyś wam zabrakło.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Panie Ostafiński.Przytoczę Panu słowa Pana redaktora Czekańskiego ,Ci granatowo marynarkowi bardzo szybko dobijecie nasz rodzimy żużel. Widzę to po ostatnich decyzjach. JAK MORZE BYĆ SPORT DRUŻYNOWY SPORTEM INDYWIDUALNYM.!!!!!!!

 • Sierżant Garcia napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Ekstraliga wyciąga wnioski, dlatego były bankrut może mniej (felieton)

  Bo Gdańsk może wywalczyć awans na torze, a Częstochowa kupiła awans. Jest różnica? Czekam na Twoją odpowiedź.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Nie powinno w tak ważnej sprawie nic być uznaniowe,takie gwarancje powinny być wpisane do regulaminu, i wszystko było by jasne, a tak zawsze ktoś będzie pokrzywdzony i będzie wietrzył układ.Podobnie można załatwić obawy o skład Gdańska ,ustalić dolny ksm i było by po sprawie,no chyba że ktoś zbudował dream team ale to jego problem.To wszystko jednak powinno być wiadome przed sezonem a nie teraz gdy Gdańsk może wywalić Toruń e ligi.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  zgadzam sie z toba kolego w 100 % A jestem z Torunia. Ma o wszystkim decydowac sport i rywalizacja na torze a nie jakies losie w garniturach. kiedys zuzel byl inny Lepszy teraz schodzi na psy. Jezeli zostaniemy w elicie poprzez zielony stolik ja na stadion nie pojde. wole chodzic na 1 lige ale na uczciwych zasadach

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  No fakt, przepaść porównując z dorobkiem Torunia :D. Całe dwa zwycięstwa różnicy. Drużyna co wydaje 11 mln a za polskiego lidera robi Miedzinski vel dzwon w co drugim biegu, który średnia 1,8na bieg miał tak dawno, że większość nie pamięta kiedy to było. Do tego kolejny as podgladajacy swojego mistrza, zwany Pawelkiem. Ekipa co może zapychac sprzęt Fajferowi i Gomolskiemu. Do tego najbardziej przeplacany zawodnik eligi Chris co ostatni dobry sezon miał 5 lat temu. MJJ- jedyny wartosciowy zawodnik już został skreślony. Greg = swoje robi ale drużynę ma gdzieś, plus ta potężna juniorka. Podobny sklad można sklecic za 4,5 maks 5 mln. W najgorszym wypadku też będzie ostatni. Nie jestem z Gdańska, jestem kibicem żużla. Jak ktoś jest wyplacalny i wywalcza zwyciestwo naz torze to nie można mu odbierać szansy. W tym roku też skazywalem Czewe na spadek. Skład na papierze najgorszy mieli. Nie powiesz mi że przed sezonem liczyles że zdobędą więcej jak 4-6 ptk? Żużel się tak wyrównał że jak Musielak trafi na caly rok sprzęt to może być najlepiej punktujacym zuzlowcem eligi, więc piepszenie że Gdansk musi mieć jakieś armaty jest bez sensu. Kto się spodziewał takiego sezonu Nickiego czy Petera? Albo że Holta tak wystrzeli i Madsen tak wystrzela?

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Tylko co klub ma się zadłużyć iśc w nazwiska a potem upaść ?
  Gdańsk ma mądrą polityke transferową i wiedzą na co ich stać, w razie awansu raczej na pewno będą wzmocnienia na miare klubu.
  Tylko czemu to toruń ma niby byc uratowany ? jeśli w sportowej walce okazał się najsłabszy mimo że miał dwie armaty ale kontuzjowane, więc jak widać nie nazwisko ale sam zawodnik jedzie.
  Fakt jak by wzieli (bez urazy) Szymko z Rzeszowa to gwaranacja w każdym meczu zero pkt ale to nie tędy droga.
  I jedno na koniec - gdzie jest powiedziane że skoro od Czewy chcieli 7 baniek czy tu nie wpadną na pomysł że więcej ?
  I jak do tej kwestii podejdą inne kluby

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Czy Toruń potrafi pogodzić się ze spadkiem i nie robić jakiś pozasportowyc sztuczek?Nie jechali praktycznie cały sezon nic.Gdyby nie przypadek Rowu z Laguta to już by byli w Nice lidze.Fakt ze mieli pare kontuzji ale zespol z takimi Nazwuskami i z takim budzetem powinien walczyć o medale.Panie Redaktorze proszę się nie czepiać Wybrzeża i licencje tylko proszę zająć się czymś innym!!!Przy awansie Pan Zdunek i Wybrzeże sobie poradzi(być może Rafineria powroci)Proszę nie pisać tendencyjnyvh artykułów przeciw Wybrzeżu!!!Pozdrawiam.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  "Nikt tego głośno nie powie, ale w ciemno można założyć, że Ekstraliga Żużlowa ucieszyłaby się ze scenariusza, w którym toruński zespół zostaje w elicie. I nieważne, czy zagwarantuje to sobie na torze, czy przy tzw. zielonym stoliku. Swoją drogą, ROW Rybnik też ma 7 milionów, więc może zrobić jakiś konkurs piękności?

  Tak czy inaczej, ciężkie czasy czekają Wybrzeże. Jak wygrają z Get Well, to nie będzie radości, lecz twarde negocjacje."

  Wiesz Panie że takimi wpisami zaprzeczasz Pan idei ducha sportu i walki Fear Play? Jak i całej idei rozgrywek DMP?

  Porównując do systemu szkolnictwa. Przykładowy Darek zdał z 1 do 2 klasy, ale o tym czy będzie uczestszal do niej zadecyduje fakt czy rodziców stać na laptopa za bańkę czy tylko na używkę za 500zl. Bo jego kolega z ławki Jasiu co prawda kiblować powinien, ale jego tata jest prezesem i ma 2 laptopy, więc...

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Toruń ma plecy a to czy ktoś kogoś zatrudni (skład) za 4-5 baniek to nikogo nie obchodzi układy układziki powiem że żużel w polskim wydaniu coraz mniej mnie interesuje a szkoda bo było wszystko na fali wznoszącej a tak nagle upada pomijając row że spada za griszę choć w moim przekonaniu też wzięto wszystko pod uwagę by apator nie spadł ale masa niuansów które po drodze widzą światło dzienne.E liga i pzm działają tylko dla siebie i milionów którymi obracają! powiem tyle że sprawa rowu skończy się tak jak pierwsze GP polski na narodowym będą płacić za GP za bilety ale jak row wygra w sądzie to polecą grube miliony bo tu pójdzie nie o jeden sezon!

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  To co twoim zdaniem w niedzielę Wybrzeże ma położyć się na torze?W niedzielę trzeba wygrać dwumecz A później zobaczymy zrezygnować można zawsze chyba ze za to też nas w przyszłości będą chcieli karac

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Panie Ostafiński - jaki to jest obiektywizm, jeśli Pana "obiektywne analizy" sprowadzają się do jednego - do wizji katastrofalnej sytuacji Wybrzeża po ewentualnym awansie. Nawet jeśli wprost nie mówi Pan o tym, że Toruń jest lepszym kandydatem do EL, to każdy czytający ze zrozumieniem kibic, wie o co chodzi.

  Pytam zatem kolejny raz! Po co ostatnia drużyna z tabeli spada do 1 ligi, a przedostatnia jeździ w barażach? Może lepiej przeprowadzać casting finansowy w 1 i 2 lidze pod tytułem - "Kto da 7 baniek i więcej, ten jedzie w najlepszej lidze świata"....

  A o bredniach pisanych w zeszłym roku pod adresem Włókniarza, który jakoś nie spadł, już nawet nie chce mi się rozwodzić....

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Człowiek uczy sia całe życie i... głupi umiera. Przyznam, że sporo czytam o Włókniarzu ale dopiero teraz (po roku) dowiedziałem się, iż EŻ wymagała od Włókniarza podobnego co Wybrzeże zabezpieczenia.
  Owszem, że gruntowna, do bólu dokładna kontrola rozliczeń finansowych to wiedziałem, ale nic ponad to.
  Sam zamysł systemu zabezpieczenia finansowego nie jest zły, a wręcz pokrywa się z moimi wcześniejszymi propozycjami.
  Chodzi tu jednak o równe traktowanie wszystkich podmiotów.
  Jeżeli pan Zdunek (za którym ogólnie nie przepadam) potrafi zmotywować swych zawodników do skutecznej jazdy za mniejsze pieniądze to należy mu tylko przyklasnąć. Wszak większość z nas uważa, iż należy obniżyć koszty, które na tle innych krajów są nadto rozpasane.
  Mówi się często - także w odniesieniu do klubu z Torunia - kto bogatemu zabroni?
  Odwracając sytuację - kto broni biedniejszemu jeździć za mniejsze pieniądze?
  Ważne aby się nie zadłużać!
  Ważne aby wszystkich mierzyć jedną miarą!

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  GDAŃSK PRZEPRASZA ZA BYDŁO MIENIĄCE SIĘ KIBICAMI WYBRZEŻA !!!

 • Sierżant Garcia napisał/a komentarz do KSM Krosno - Wybrzeże Gdańsk 46:44 (wynik)

  Buhahhaa klubik z Gniezna przegrał hahaa i to u siebie, buhahhaa.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  pisałem że jesteśmy w ciemnej d....


  I tego się trzymaj.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  "To będzie jawna kpina jak pojedzie Gdańsk a Włókniarz nie"
  Tylko że Gdańsk wziął na swoje barki własne długi a wy udajcie że ich nie macie. Dlatego sobie poczekacie może nie tylko ten jeden rok.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Dobrze,ze jednak pojedziecie. Pozdr.

 • Sierżant Garcia napisał/a komentarz do Chris Harris: Wiem, że mogę wygrywać nawet z najlepszymi

  Wygrasz na pewno z każdym, ale w..... bierki. Niestety nie wszyscy wiedzą gdzie jest ich miejsce. Tak jak wielu z tego forum.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  Nie wiem co do mnie mówisz/piszesz człowieku :), jak chcesz mi coś powiedzieć, to mów/pisz tak, abym Cię zrozumiał... :))))))... :))))))... Pozdrawiam, ale i tak twierdzę, że NIGDY SIĘ NIE PODNIESIESZ... to tylko i AŻ, Twoje pobożne życzenie... :))).

 • Sierżant Garcia napisał/a komentarz do Oficjalnie: Patryk Dudek zawieszony!

  Mam pytanie. Kto był na dopingu motor? Bo chyba nie Patryk.

 • Sierżant Garcia lubi Komentarz

  zawsze mnie zadziwiają takie szczurki w różnych klubach jak w rzeszowie teraz w gdansku co wyzywają ludzi wykładających swoje pieniądze na ten sport. wiele lat walczyłem z łebkami w rzeszowie co marte obrażają i bredzą coś żeby odeszła . Zawsze nie wiem czy są tak głupi czy z jakiegoś innego powodu plują na człowieka co utrzymuje klub za swoją kasę i pewnie nigdy się nie dowiem jednak miałem okazję spotkać na stadionie tą opozycje marty z reguły jest to dzieciarnia bądź prawie margines społeczny (jakies bezzębnę typy niedomyte

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.