Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • xomki napisał/a komentarz do Puchar Świata siatkarzy: Sportowcy traktowani jak niewolnicy. Bo pieniądze są ważniejsze...

  @Bartex: Zgadzam się, że mistrzowie świata i kontynentu powinni mieć kwalifikację na IO z automatu, ale nie uważam żeby 3 dni kwalifikacji były problemem w terminarzu. Oczywiście problemem jest styczniowy turniej. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na sens PŚ, ilość uczestników w VNL czy ME. Co obecnie daje nam PŚ? Jest to chyba najcięższy turniej a żadnych specjalnych nagród z tego nie ma. Mogliby z tego turnieju zrobić drugi etap kwalifikacji na IO. Zwiększenie liczby drużyn na ME to ogromny błąd. Szanuję wszystkie drużyny, ale Hiszpania, Rumunia, Portugalia czy Grecja? Moim zdaniem te reprezentacje nie powinny grać na takiej imprezie. To nie jest popularyzacja siatkówki. Tamtejszych kibiców praktycznie nie ma, a jak promować siatkówkę, która jest na bardzo niskim poziomie? Styl sędziowania też jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, ale nie nastawiam się nawet na małą rewolucję w tym zakresie.

 • xomki lubi Komentarz

  Zwłaszcza, że jesteśmy zespołem pływającym, a więc walczącym o utrzymanie się.

 • xomki lubi Komentarz

  Członkowie zarządu FIVB poczodzą z tak znanych i uznanych siatkarsko krajów jak : Dominikana,Serbia,Paragwaj,Egipt Arabia Saudyjska,Kolumbia Indonezja,Maroko,Nigeria,Kuwejt,Włochy i Kuba - no i Brazylia. 14 członków ,z których tylko 5 krajów znaczących coś w siatkówce...!!! Ich obchodzi tylko to ,żeby zarobić jak najwięcej ,siatkówkę i zawodników maja gdzieś ! Należałoby ich rozgonić na cztery wiatry ale kto mógłby to zrobić ??? Obawiam się ,że tylko gracze jeśliby zastrajkowali i to globalnie ... beznadziejna sprawa.

 • xomki lubi Komentarz

  Pytanie, czy w PZPS kogoś obchodzi zdrowie zawodników? Tak czy inaczej, trenerzy będą wysyłać zawodników z zaplecza i prestiż rozgrywek spadnie. W tym roku wiele drużyn oszczedzało największe gwiazdy, głównie w fazie grupowej, zarówno rozgrywek męskich, jak i żeńskich. Przed igrzyskami należy się spodziewać wzmocnienia tego trendu

 • xomki lubi Komentarz

  Fivb widocznie chce sprowadzić Ligę Narodów do nic nie znaczącej imprezy. A szkoda bo kiedyś ta impreza miała wysoka range to dzięki niej w Polsce siatkówka stała się niemal sportem narodowym. Jeśli mam być szczery to zmiana nazwy tej imprezy też mi się nie podoba. Liga Światowa to brzmiało dużo lepiej

 • xomki lubi Komentarz

  W każdej formacji mamy prawie Światowej klasy zawodników po atakiem. Atakiem który jest kluczowy w siatce. Cóż miejmy nadzieje ze Kurek szybko wróci do tego wróci do poziomu z MS. Jeżeli tak się stałoby to będziemy „mocarni”

 • xomki lubi Komentarz

  Obiektywnie patrząc, Kochanowski chyba faktycznie wypadł najsłabiej spośród środkowych. Dodatkowo postawił na tych najbardziej doświadczonych. Zdziwiony jestem natomiast brakiem Bednorza. Wygląda to tak, jakby Heynen nie chciał skrzywdzić Szalpuka kosztem zabrania Leona, bo jednak do meczu finałowego MŚ grał mu jak z nut.

 • xomki lubi Komentarz

  Bednorz zdecydowanie lepszy od trójki-Śliwka, Szalpuk i Kwolek.

 • xomki lubi Komentarz

  Fakt, że wśród środkowych Kochanowski trochę odstawał od pozostałych , ale niedużo. Niemniej jednak moim skromnym zdaniem Bednorz w ostatnich meczach prezentował się zdecydowanie lepiej od Śliwki. No cóż ostatni, aczkolwiek trdny wybór należy do trenera i trzeba to uszanować.

 • xomki lubi Komentarz

  No i zaskoczył mnie. Obstawiałam Szalpuka i Kochanowskiego. Bardzo szkoda mi Bartka, wydaje mi się, że zaprezentował się lepiej niż Szalpuk i Kwolek. Decyzja trenera, no to teraz po awans.

 • xomki lubi Komentarz

  To nieprawda, Kubiak widać, że wraca do swojej gry po przerwie, ale nie jest tak anemiczny jak Szalpuk. Wczoraj miał 70 ileś procent skuteczności w ataku, a nawet jakby nie miał wydaje mi się, że to pewniak, Heynen mu bardzo ufa. Myślę, że może wypaść ktoś z dwójki Szalpuk/Kwolek + Kłos. Ewentualnie widzę grę z jednym libero, w takim wypadku wypadłby Wojtaszek i znowu Szalpuk lub Kwolek. Bednorz gra na dużym zmęczeniu, ale za nagrodę przyjmującego i grę na VNL wątpię, że straci miejsce w składzie, choć wiadomo, że to tylko takie gdybania

 • xomki napisał/a komentarz do Polska - Holandia. Vital Heynen: Wybór składu na kwalifikacje to dla mnie najtrudniejsza decyzja

  Wystarczy spojrzeć jak grał Wojtaszek w lidze..
  Jeśli oceniasz po sparingowych meczach, to o każdym można powiedzieć "nie wiem co robi XYZ", bo nikt nie jest jeszcze w formie (i nie powinien być).
  Kogo byś wzięła na pierwszego atakującego skoro nie Konarskiego.. Muzaj? Kaczmarek?
  Świetny Kochanowski a szału nie było w Opolu. Rozumiem, że sam Kuba czy Bednorz są niesamowitymi zawodnikami, co pokazali w sezonie ligowym, ale chciałabym dowiedzieć się na jakiej podstawie to wszystko wnioskujesz.

 • xomki lubi Komentarz

  Kłos jest na fali, nie wiem, czy Belg go odpuści. W tej chwili z środkowych najsłabiej prezentuje się Kochanowski, ale to tylko bajdurzenie na bazie tego, co widzi kibic (ważniejsze są treningi). Więc być może jednak czwórka.
  Heynen mało daje szans na grę Kwolkowi - nie wiem, czy to nie jest jakiś sygnał...?

 • xomki napisał/a komentarz do Nie tylko WIlfredo Leon. Kubańczyk David Fiel wiąże przyszłość z Polską

  Skąd tyle jadu, że nagle ma iść do Rosji? Fakt, że myśli o grze w reprezentacji nie oznacza, że będzie w niej grał.

 • xomki lubi Komentarz

  Kubiak miał karę 6 spotkań a nie grał już w 3 turniejach czyli 9 meczach.

 • xomki lubi Komentarz

  dlaczego dziwna ? Jak ktoś 4 tygodnie był na wakacjach to najpierw musi potrenować

 • xomki lubi Komentarz

  Aż tak jesteśmy nielubiani? Czy aż tak groźni? :-)
  A USA - pomogą nam, czy też dołączą do spisku?
  Tylko dlaczego Gianelli nie leci do Stanów? No tak, skoro ustawka...
  Nie analizując tego z perspektywy teorii spiskowej - są szanse polskiej drużyny na awans. Niestety, Włosi w każdym przypadku grają mecze po nas. Ale nie ma co się oglądać - trzeba po prostu wygrywać :-)

 • xomki lubi Komentarz

  A jak ktoś nie wierzy w naszego Boga, ale potrafi napisać Polak z wielkiej litery, to jest be?

 • xomki lubi Komentarz

  Jaak taki mądry jesteś to Ci przypomne ostatnie MS. Gdy Kubiak grał to Polska wygrywala a dlaczego? Bo to prawdziwy wojownik i kapitan z prawdziwego zdarzenia. Uznaeany za jednego z najlepszych na świecie na swojej pozycji.. I jeśli uzasadniasz swoją wypowiedziec dyspozycja jednego tygodnia (oczywiście powiesz ze wtedy On jedyny był taki slaby a ja byłem slepy?) a nie np ostatnich 4 lat to gratuluje. Człowiek z Wloch Francji itp stawalby w obronie jego za wszelka cene i nie powiedział złego słowa bo to lider tej druzyny. A co do pomyslu Leona na ataku gdzie teraz mamy tylko Konarskiego? Bardzo dobry bo masz na przyjęciu jeszcze po za Leonem i Kubiakiem Szalpuka Sliwke Kwolka Fornala Bednorza.. To myślę że jest w czym wybierac.

 • xomki lubi Komentarz

  Włosi przegrali z Argentyną i to robi różnicę. Z Brazylią raczej przegrają i to naszym wystarczy aby rezerwować miejsca na wyciągnięcie, na trasie Warszawa - Chicago, nóg w PLL LOT ...

 • xomki napisał/a komentarz do Wilfredo Leon w kadrze na nowej pozycji? Siatkarz zgłasza gotowość!

  Jaka jest aktualna dyspozycja Michała Kubiaka? Od 3 tygodni ma urlop...
  Poza tym kwalifikacje są w sierpniu i wtedy każdy zawodnik powinien osiągnąć szczyt formy.

 • xomki napisał/a komentarz do Dostał ataku serca. Miguel Angel Falasca nie żyje

  Na takie rozmowy są inne artykuły, tam można prowadzić dyskusje. Tu powinniśmy ukazać szacunek do Miguela i powstrzymać się.

 • xomki napisał/a komentarz do Dostał ataku serca. Miguel Angel Falasca nie żyje

  Pod takimi artykułami nie na miejscu są potyczki słowne.

 • xomki lubi Komentarz

  Odpoczywaj w spokoju po drugiej stronie mocy.

 • xomki lubi Komentarz

  dramat żałoba nie tylko w monzy ale też Bełchatowie , Falasca przez kariery grał w ULU bełchatowskim w Skrze Bełchatów

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.