Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fan_kolo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szanowny panie redaktorze, sugeruję edukację w zakresie ekonomii. McLaren nie zarobił ogromnych pieniędzy, tylko skorzystał z jednej z form "kredytowania".

 • Fan_kolo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Coś czuję za na tym roszady kadrowe w Mercedesie się nie skończą. Czyżby Russel w miejsce Hamiltona ... ? Wielce prawdopodobne - odpowiedź na niebotyczne żądania finansowe Hamiltona, albo choć karta przetargowa. Po odejściu Wolfa Hamilton traci jednocześnie poparcie w negocjacjach.

 • Fan_kolo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdyby redaktorzy SF byli rzetelnym dziennikarzami sportowymi a nie szukającymi sensacji i wyciaganiem brudów to Ci co mają coś do powiedzenia w sporcie żużlowym chętniej by z nimi rozmawiali i przekazywali konkretne informacje, a z racji prowadzenia nierzetelnego dziennikarstwa jest wszędzie blokada dla dziennikarzy SF.
  Stąd panowie "dziennikarze" dziwią się że Greg Hancock nie odpowiada na ofertę ROWu nie wiedząc że Greg ma ustalenia z Falubazem, gdzie wskakuje wraz z kilkoma młodymi Kalifornijczykami którzy mają jeździć w Poznaniu - na wzór Unia Leszna/Kolejarz Rawicz.
  Panowie "dziennikarze" przewartosciowujcie swój warsztat i zajmijcie się rzetelnym rzemiosłem. Może Wasza praca wywlekania sensacji na krótką mete daje Wam "klikalność" i satysfakcję że możecie "przypalic" niektorych znienawidzonych (Drabik, Janowski, Kasprzak) i w pewien sposób wpłynąć na decyzję innych ale to w dłuższej perspektywie ma skutek odwrotny - kibice, czytelnicy, klikacze odwrocą się od Was. Już teraz to widać po komentarzach zwłaszcza mocno negatywnych na temat Pana DO i usilne szukanie przez kibiców alternatywnego portalu, który będzie rzetelny i konkretny. Kibic przeczyta sensacyjny artykół ale po kilkunastu tych samych ma dość, zwłaszcza nierzetelnych. Ogarnij się redakcjo i rusz w teren za rzetelnym dziennikarstwem.

 • Fan_kolo został fanem Fogo Unia Leszno

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.