Fan_kolo - komentarze

 • Fan_kolo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szanowny panie redaktorze, sugeruję edukację w zakresie ekonomii. McLaren nie zarobił ogromnych pieniędzy, tylko skorzystał z jednej z form "kredytowania".

 • Fan_kolo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Coś czuję za na tym roszady kadrowe w Mercedesie się nie skończą. Czyżby Russel w miejsce Hamiltona ... ? Wielce prawdopodobne - odpowiedź na niebotyczne żądania finansowe Hamiltona, albo choć karta przetargowa. Po odejściu Wolfa Hamilton traci jednocześnie poparcie w negocjacjach.

 • Fan_kolo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdyby redaktorzy SF byli rzetelnym dziennikarzami sportowymi a nie szukającymi sensacji i wyciaganiem brudów to Ci co mają coś do powiedzenia w sporcie żużlowym chętniej by z nimi rozmawiali i przekazywali konkretne informacje, a z racji prowadzenia nierzetelnego dziennikarstwa jest wszędzie blokada dla dziennikarzy SF.
  Stąd panowie "dziennikarze" dziwią się że Greg Hancock nie odpowiada na ofertę ROWu nie wiedząc że Greg ma ustalenia z Falubazem, gdzie wskakuje wraz z kilkoma młodymi Kalifornijczykami którzy mają jeździć w Poznaniu - na wzór Unia Leszna/Kolejarz Rawicz.
  Panowie "dziennikarze" przewartosciowujcie swój warsztat i zajmijcie się rzetelnym rzemiosłem. Może Wasza praca wywlekania sensacji na krótką mete daje Wam "klikalność" i satysfakcję że możecie "przypalic" niektorych znienawidzonych (Drabik, Janowski, Kasprzak) i w pewien sposób wpłynąć na decyzję innych ale to w dłuższej perspektywie ma skutek odwrotny - kibice, czytelnicy, klikacze odwrocą się od Was. Już teraz to widać po komentarzach zwłaszcza mocno negatywnych na temat Pana DO i usilne szukanie przez kibiców alternatywnego portalu, który będzie rzetelny i konkretny. Kibic przeczyta sensacyjny artykół ale po kilkunastu tych samych ma dość, zwłaszcza nierzetelnych. Ogarnij się redakcjo i rusz w teren za rzetelnym dziennikarstwem.