Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Motor - PGG ROW. Powrót Jakuba Jamroga. Bez zmian w Rybniku (składy)

  @miczel 00: może jest sympatyczny, ale tego nie potwierdził nie interesując się stanem zdrowia Lebiediewa.Podobno nawet go nie przeprosił, stwierdzając po prostu, że to nie jego wina....No i ten uśmiech w boksie zaraz po wypadku. Dziwne zachowanie.

 • Sergo lubi Komentarz

  Niech sie "Miszcz" posmieje ze swoich rodakow co nie nosili maseczek ilu ich tam umarło 125tys.

 • Sergo lubi Komentarz

  Hancock nie dostrzega jednej zasadniczej różnicy w zachowaniu kibiców i zawodników. Jeżeli na trybunach pojawi się virus to zamykamy trybuny i oglądamy żużel w TV. Jeśli Covid19 pojawi się w parkingu zamykmy całą ligę i żużla nie ma. Taka różnica...

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Nieszczęścia chodzą parami. Silniki od tego samego tunera głównym powodem problemów Fricke'a i Bewley'a?

  @EstadioOlimpico: w takim razie Wiktoria też powinna dostać swoją szansę. Gorzej nie pojedzie...

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Zagraniczne gwiazdy zaczynają kwarantannę w Polsce. Mistrz Woffinden przyleciał prywatnym odrzutowcem

  @Henryk Okła: może coś miałeś na myśli, ale składnia nie po polsku, Polaku...

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Transferowe strzały w dziesiątkę: Betard Sparta Wrocław

  Największym wzmocnieniem Sparty w historii był Tommy Knudsen!

 • Sergo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Oto najlepsi zawodnicy sezonu. Szymon Sićko obsypany nagrodami

  dlaczego nie wybierano wg pozycji? W iłce ręcznej ma to ogromne znaczenie na jakiej pozycji grasz. Nie ma takie pozycji jak "boczny rozgrywający", ponieważ ten z prawej rzadko gra na lewej i odwrotnie. Są prawi rozgrywajacy, lewi rozgrywający, prawi i lwei skrzydłowi.
  Tak też wybiera się najlepszych zawodników na MŚ, ME czy lidze mistrzów. Po co wymyśla się coś nowego na siłę?

 • Sergo napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Śląsk - Lech. Smutny widok we Wrocławiu. "Nigdy więcej takich spotkań"

  Zamknąc należało trybunę B. Tam są nieodpowiedzialni ludzie.
  Mam nadzieję że zarząd podniesie ceny biletów na tym sektorze. Niech zapłacą za straty klubu. Do "oddania: mają 500 tys zł.

 • Sergo lubi Komentarz

  Medal za medalem i niby nie przynosi efektów? Kto tu pisze?? Ludzie opanujcie się.

 • Sergo lubi Komentarz

  Przecież ta polityka transferowa jak najbardziej się sprawdza! Na Szymonie się nie poznali ale jeździ teraz dobrze w Stali, Tai najlepszy dowód na słuszność działań Sparty, Maksym Drabik również, do tego melodie przyszłości Gleb i Max.

 • Sergo lubi Komentarz

  @Wilk: 100% racji!
  Trzeba pochylić głowę przed Unią Leszno, bo od kilku lat ma świetny zespół i nie wiem jak redaktor zestawiłby inny, mogący jej zagrozić. Sparta trafiła na złe lata, bo faktycznie miałaby uz kilka złotych medali, gdyby nie mocne Byki.

 • Sergo lubi Komentarz

  Ja uważam, że jest wręcz przeciwnie. Polityka transferowa klubu się jak najbardziej sprawdza. Problem w tym, że w tym samym czasie w Lesznie udało się zbudować coś niesamowitego. Gdyby Leszno nie było tak silne, wówczas te wszystkie drugie miejsca z kilku ostatnich sezonów mogłyby być złotymi medalami DMP.

 • Sergo lubi Komentarz

  kto nie lubi Ostafińskiego łapka w górę

 • Sergo lubi Komentarz

  a ja powtarzam ze problemem jest pompowanie coraz większej kasy w zawodników i to tych co i tak najlepiej zarabiają! Centrala dostaje kasę od sponsorów i tv i zamiast cześć tych pieniędzy wykorzystać na rozwijanie dyscypliny przekazuje ją klubom które te z kolei wydają na podbijanie stawek żużlowcom a nie wspieranie młodzieży!!!!! Tu jest problem! Niech centrala weźmie kupi i przekaże każdej drużynie ligowej po 2 kompletne motocykle i jednym silniku tylko i wyłącznie do dyspozycji juniorów! koszt około 2 mln zł. Odpowiednio oznaczyć ramy i silniki i kontrolować podczas zawodów. Będzie z tego więcej pożytku niż rozdanie kasy dla i tak najlepiej zarabiających zawodników w lidze. Chore jest to że kluby zabijają się i przepłacają zawodników którzy za niedługo będą kończyć kariery a chłopaki kończący wiek juniora nie maja za co jechać i kończą kariery! Dlaczego nikt nie pomyśli nad uwożeniem jakiegoś funduszu z którego można by wspierać np. remonty stadionów?! Zrobić to podobnie jak dotacje unijne. Projekt pozwolenia ocenianie wniosków i dotacje następnie rozliczenie. Proste. A do tego kluby mając dotację z centrali miały by dodatkową kartę przetargową do rozmów z miastami odnośnie remontów! A tak to wygląda ze centrala stawia tylko wymagania nie dając nic w zamian.

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Wzruszające obrazki z Wrocławia. Była pani prezes popłakała się ze szczęścia

  Tylko po co ten jad?
  Pani Kloc nie oszukuje, tylko potrafi wykorzystywac luki regulaminowe. To samo robił Frątczak, Cieślak i wielu innych. Nie wszystko musi się podobać, nie ze wszystkim można sie zgadzać, ale nie było łamania prawa.
  Każdemu życzę takich włascicieli i prezesów klubów, którzy robią to z zamiłowania do żużla a nie dla kariery.
  Były i są kluby które miały mocarstwowe plany, budowały dreamteamy na kredyt, a potem z krestesem upadały. WTS Ruski i Klocowej stoi na twardych fundamentach i nie wydaje więcej niż zarabia. Atmosfera wokół klubu jest dobra, stadion odnowiony, komplety ludzi na meczach, najwięcej mijanek na torze w ekstralidze, kibice przywiązani do swoich zawodników. Drabik zostanie w klubie nie dlatego że go przekupią milionami, lecz dlatego, że za godziwą pracę godziwie go wynagrodzą, a miejsce pracy i życia daje mu radość i satysfakcję.
  Bez odbioru, możesz pozostać przy swoim zdaniu, ale wiedz, że inni oceniają to inaczej.

 • Sergo lubi Komentarz

  Są przepisy, muszą być konsekwencje. Obiektywnie Sparta dość często wykorzystuje przepisy na swoją korzyść, teraz po męsku trzeba zapłacić karę i lobbować o zmianę, jeśli przepisy dotyczące przygotowania toru faktycznie są nieżyciowe.

 • Sergo lubi Komentarz

  Z jednej strony kary za nieregulaminowy tor, a z drugiej strony ocena toru na bdb i dopuszczony do meczu, a ponadto najlepsze ściganie w e-lidze, najwięcej mijanek, super widowiska, itd. Czegoś tu nie rozumiem.

 • Sergo lubi Komentarz

  Napisalem juz na ten temat wczesniej ale powtorze- wg mnie gospodarz powinien przygotowac swoj tor po swojemu! Byle oczywiscie rowny, bez zadnych chamskich pulapek, dziur itp. Poza tym dajmy szanse na probie toru WSZYSTKIM ! Nie bedzie biadolenia, ze tor nas zaskoczyl.... Kiedys jechalo sie do Bydgoszczy i kazdy wiedzial, ze bedzie kartoflisko po kostki i nikt nie robil z tego problemu. Niech zuzlowcy beda PROFESJONALISTAMI na torze a nie tylko przy podpisywaniu kontraktow!!! Poza tym narobilo sie komisarzy, kontrolerow motocykli itp.....- skonczyc z tymi frajerskimi etatami! Niech sedzia bedzie sedzia i niech ponosi odpowiedzialnosc za swoja prace.

 • Sergo lubi Komentarz

  Cyrk. Brawo Leśne Dziadki, niszczycie ten sport. Od teraz we Wrocławiu znów regulaminowe 10 cm od kredy i jedziemy po krawężniczku.

 • Sergo lubi Komentarz

  +40 w słońcu ,a oni tor nieregulaminowy zrobili na 4godziny przed zawodami :))))) Jajka jak berety :))) Rybka odsunięty ,toromistrz bezrobotny , dobrze że chociaż kar cielesnych nie zastosowali :)))) Dokąd zmierza ten sport zgodnie z przepisami ???

 • Sergo lubi Komentarz

  "...że mijanki były, ale wyprzedzali wyłącznie żużlowcy Sparty."
  hahaha i to jest qwa argument :D. Jak oni śmieli wyprzedzać na nieregulaminowym torze przeciwnika, który lepiej wyszedł ze startu? Może jakiś zakaz wprowadzić do regulaminu? heh. W takim przypadku sędzia powinien przerywać bieg i wykluczać śmiałków :D

 • Sergo lubi Komentarz

  Co na tym zyskał Gorzów??? Bez względu na to jaki byłby tor i tak by przegrali. Wybaczcie kibice z Gorzowa, ale to "wiejskie" cwaniactwo a nie zdrowy rozsądek. Ręce opadają, zabito widowiska we Wrocławiu. To teraz będzie jazda gęsiego i biadolenie jak nudno jest na olimpijskim. GKM i Unia mogą się spokojnie przygotowywać na krawężniczek. Panowie zarządzający e-lipą osiągneli tym ruchem dno, brak słów. Pogański Kraj, pogańskie obyczaje. Wstyd, wstyd, wstyd

 • Sergo lubi Komentarz

  Nie chodzi o sentymentalne podejście, a zdroworozsądkowe. Zgadzam się, ze Dawid i AJ powinni odejść. Ale co do Zengoty i Lamberta już nie. Polaków na Eligowym poziomie za wielu nie ma. W tym roku z tych do wzięcia moze być jedynie Hampel i być moze Kasprzak. My mamy Miesiąca, który zostanie - tu nie mam zadnych wątpliwości. Ale kto drugi? Założmy optymistycznie, ze wyciągniemy Jarka. Mamy dwóch Polaków. I co? Tyle? A co w przypadku kontuzji? Bo taki Hampel do terminatorów nie nalezy. Jeśli wierzyć Zengocie, to jest gotowy na walkę o skład. Spoko, niech wiec zostaje i o ten skład walczy. Oczywiście, za rozsądne pieniądze. A jeśli nie uda się wyciągnąć ani Jarka, ani Cysia, ani innych Wozniaków? Zostajemy z jednym Miesiącem i bijemy się o Kościucha? Czy Przedpełskiego? W takiej sytuacji wolę już podpisać i Zengotę i Dawida i niech sobie udowadniają, który jest lepszy
  CO do Lamberta. To nadal jest obok Kubery, Smektały i Drabika najbardziej utalentowany junior na świecie (sorry Gleb). Do tego ze świetnym zapleczem sponsorskim. Co z tego, ze ma słabszy sezon, kazdemu się zdarza. Ale potencjał jest i pozbywanie się go lekką ręką moze nam się odbić czkawką prędzej niż nam się wydaje. Oczywiście zakładając potencjalne wzmocnienia, trudno mu znalezć rolę w zespole. 8/16 byłoby idealnie, ale to zapewne samemy Robertowi odpowiadać nie będzie, a zgodze się, ze stawianie na niego w kontekscie jednego z piątki wyjściowych seniorów jest mocno ryzykowne. Dlatego tak ciężko ugryźć temat Roberta na przyszły sezon
  I pamietaj o jednym. Na rynku w listopadzie będzie wielu bogatych i głodnych graczy. Zakładanie z góry, ze Motor ma hajsu jak lody i ściagnie sobie 2-3 kozaków moze być bardzo zgubne. Juz przed tym sezonem wszyscy śnili mocarstwowe plany, i choć ludzie na tym forum tonowali naszej nastroje, mówiać, że beniaminek ma trudno, to nie chcieliśmy do końca słuchać. Wyszło na ich. Teraz jestesmy teoretycznie w lepszej sytuacji, ale to nie znaczy, ze Doyle dostanie ślinotoku na samą myśl o telefonie od Kępy. A mityczny argument o kibicach Motoru i ich wpływie na decyzję zawodników może okazać sie bardziej mityczny niż sądzimy. Dlatego należy do okienka podjesć z nalezytym szacunkiem i nie zakładać z góry, ze na przyszły rok zbudujemy zespoł na medal. Szanujmy wiec to co mamy, a reszcie zostawmy Kępie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.