Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie. Trans MF Landshut Devils w 2. Lidze Żużlowej. Skład w ciągu trzech dni

  Oby tak dalej!
  Liga międzynarodowa to przyszłość żużla. W tak niszowym sporcie nie ma miejsca na kadłubowe lokalne rozgrywki, bo prowadzą one jedynie do wymierania dyscypliny.
  Im więcej klubów z zagranicy tym większa oglądalność, tymwiększy potencjał marketingowy, więc większy potencjał finansowy a w konsekwencji ROZWÓJ DYSCYPLINY!
  Kolejny krok to transmisje TV z Ekstraligi z angielską wersją językową.
  Niech świat pasjonuje się najlepszym żużlem na świecie właśnie u nas!

 • Sergo lubi Komentarz

  Po co szczekacie? Wiecie co to są problemy psychiczne? Szukacie nieszczęścia? Zostawcie nienawiść dla teściowej, dajcie Maksowi odetchnąć... to za dużo dla was nienawistnicy?

 • Sergo lubi Komentarz

  #MuremZaMaksem

 • Sergo lubi Komentarz

  Tak jak go nie trawie tak uważam, że powinno dać mu się święty spokój. Niech przemyśli to wszystko i niech wróci pełen pasji, uśmiechu i luzu. Pozdrawiam.

 • Sergo lubi Komentarz

  Trzymaj sie Maks i nie zwracaj na nich uwagi powodzenia 07 10 20

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Maksym Drabik potrzebuje spokoju. Wsparcie kibiców może mu pomóc

  @Paweł75...: Drabik ma honor. Zgłosił sam metodę leczenia lekarzowi. Gdyby tego nie zrobił, to nikt by się nie dowiedział. Zawodnika wrobił lekarz, to on powinien być ukarany.

 • Sergo lubi Komentarz

  Maks nie zrobił żadnego przestępstwa, przecież się przyznał, że nieświadomie lub podświadomie wlał sobie parę kropelek wody destylowanej do żyły, to zaraz takie halo, a co miał się odwodnić, powinien zostać oczyszczony całkowicie z wyimaginowanych zarzutów i za wodę od Czajki powinien dostać solidne odszkodowanie i przeprosiny od dziennikarzy, co tak bardzo go hejtowali, Maksiu 3maj się i wracaj do formy.

 • Sergo lubi Komentarz

  Walkower, nie za tor ale za kłamstwo o rzekomym deszczu. Już nie potrafią normalnie rozmawiać. Cieślak dobrze wiedział, że w tym sezonie po takiej orce to już nic nie będzie z tego toru. Za kare powinni wyznaczyć im inny tor jako swój i by było po krzyku. ehhh :(

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Motor - PGG ROW. Powrót Jakuba Jamroga. Bez zmian w Rybniku (składy)

  @miczel 00: może jest sympatyczny, ale tego nie potwierdził nie interesując się stanem zdrowia Lebiediewa.Podobno nawet go nie przeprosił, stwierdzając po prostu, że to nie jego wina....No i ten uśmiech w boksie zaraz po wypadku. Dziwne zachowanie.

 • Sergo lubi Komentarz

  Niech sie "Miszcz" posmieje ze swoich rodakow co nie nosili maseczek ilu ich tam umarło 125tys.

 • Sergo lubi Komentarz

  Hancock nie dostrzega jednej zasadniczej różnicy w zachowaniu kibiców i zawodników. Jeżeli na trybunach pojawi się virus to zamykamy trybuny i oglądamy żużel w TV. Jeśli Covid19 pojawi się w parkingu zamykmy całą ligę i żużla nie ma. Taka różnica...

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Nieszczęścia chodzą parami. Silniki od tego samego tunera głównym powodem problemów Fricke'a i Bewley'a?

  @EstadioOlimpico: w takim razie Wiktoria też powinna dostać swoją szansę. Gorzej nie pojedzie...

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Zagraniczne gwiazdy zaczynają kwarantannę w Polsce. Mistrz Woffinden przyleciał prywatnym odrzutowcem

  @Henryk Okła: może coś miałeś na myśli, ale składnia nie po polsku, Polaku...

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Transferowe strzały w dziesiątkę: Betard Sparta Wrocław

  Największym wzmocnieniem Sparty w historii był Tommy Knudsen!

 • Sergo napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Oto najlepsi zawodnicy sezonu. Szymon Sićko obsypany nagrodami

  dlaczego nie wybierano wg pozycji? W iłce ręcznej ma to ogromne znaczenie na jakiej pozycji grasz. Nie ma takie pozycji jak "boczny rozgrywający", ponieważ ten z prawej rzadko gra na lewej i odwrotnie. Są prawi rozgrywajacy, lewi rozgrywający, prawi i lwei skrzydłowi.
  Tak też wybiera się najlepszych zawodników na MŚ, ME czy lidze mistrzów. Po co wymyśla się coś nowego na siłę?

 • Sergo napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Śląsk - Lech. Smutny widok we Wrocławiu. "Nigdy więcej takich spotkań"

  Zamknąc należało trybunę B. Tam są nieodpowiedzialni ludzie.
  Mam nadzieję że zarząd podniesie ceny biletów na tym sektorze. Niech zapłacą za straty klubu. Do "oddania: mają 500 tys zł.

 • Sergo lubi Komentarz

  Medal za medalem i niby nie przynosi efektów? Kto tu pisze?? Ludzie opanujcie się.

 • Sergo lubi Komentarz

  Przecież ta polityka transferowa jak najbardziej się sprawdza! Na Szymonie się nie poznali ale jeździ teraz dobrze w Stali, Tai najlepszy dowód na słuszność działań Sparty, Maksym Drabik również, do tego melodie przyszłości Gleb i Max.

 • Sergo lubi Komentarz

  @Wilk: 100% racji!
  Trzeba pochylić głowę przed Unią Leszno, bo od kilku lat ma świetny zespół i nie wiem jak redaktor zestawiłby inny, mogący jej zagrozić. Sparta trafiła na złe lata, bo faktycznie miałaby uz kilka złotych medali, gdyby nie mocne Byki.

 • Sergo lubi Komentarz

  Ja uważam, że jest wręcz przeciwnie. Polityka transferowa klubu się jak najbardziej sprawdza. Problem w tym, że w tym samym czasie w Lesznie udało się zbudować coś niesamowitego. Gdyby Leszno nie było tak silne, wówczas te wszystkie drugie miejsca z kilku ostatnich sezonów mogłyby być złotymi medalami DMP.

 • Sergo lubi Komentarz

  kto nie lubi Ostafińskiego łapka w górę

 • Sergo lubi Komentarz

  a ja powtarzam ze problemem jest pompowanie coraz większej kasy w zawodników i to tych co i tak najlepiej zarabiają! Centrala dostaje kasę od sponsorów i tv i zamiast cześć tych pieniędzy wykorzystać na rozwijanie dyscypliny przekazuje ją klubom które te z kolei wydają na podbijanie stawek żużlowcom a nie wspieranie młodzieży!!!!! Tu jest problem! Niech centrala weźmie kupi i przekaże każdej drużynie ligowej po 2 kompletne motocykle i jednym silniku tylko i wyłącznie do dyspozycji juniorów! koszt około 2 mln zł. Odpowiednio oznaczyć ramy i silniki i kontrolować podczas zawodów. Będzie z tego więcej pożytku niż rozdanie kasy dla i tak najlepiej zarabiających zawodników w lidze. Chore jest to że kluby zabijają się i przepłacają zawodników którzy za niedługo będą kończyć kariery a chłopaki kończący wiek juniora nie maja za co jechać i kończą kariery! Dlaczego nikt nie pomyśli nad uwożeniem jakiegoś funduszu z którego można by wspierać np. remonty stadionów?! Zrobić to podobnie jak dotacje unijne. Projekt pozwolenia ocenianie wniosków i dotacje następnie rozliczenie. Proste. A do tego kluby mając dotację z centrali miały by dodatkową kartę przetargową do rozmów z miastami odnośnie remontów! A tak to wygląda ze centrala stawia tylko wymagania nie dając nic w zamian.

 • Sergo napisał/a komentarz do Żużel. Wzruszające obrazki z Wrocławia. Była pani prezes popłakała się ze szczęścia

  Tylko po co ten jad?
  Pani Kloc nie oszukuje, tylko potrafi wykorzystywac luki regulaminowe. To samo robił Frątczak, Cieślak i wielu innych. Nie wszystko musi się podobać, nie ze wszystkim można sie zgadzać, ale nie było łamania prawa.
  Każdemu życzę takich włascicieli i prezesów klubów, którzy robią to z zamiłowania do żużla a nie dla kariery.
  Były i są kluby które miały mocarstwowe plany, budowały dreamteamy na kredyt, a potem z krestesem upadały. WTS Ruski i Klocowej stoi na twardych fundamentach i nie wydaje więcej niż zarabia. Atmosfera wokół klubu jest dobra, stadion odnowiony, komplety ludzi na meczach, najwięcej mijanek na torze w ekstralidze, kibice przywiązani do swoich zawodników. Drabik zostanie w klubie nie dlatego że go przekupią milionami, lecz dlatego, że za godziwą pracę godziwie go wynagrodzą, a miejsce pracy i życia daje mu radość i satysfakcję.
  Bez odbioru, możesz pozostać przy swoim zdaniu, ale wiedz, że inni oceniają to inaczej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.