Sergo - lubi

 • Sergo lubi Komentarz

  Brak kategorii U 40+ :)

 • Sergo lubi Komentarz

  Po co szczekacie? Wiecie co to są problemy psychiczne? Szukacie nieszczęścia? Zostawcie nienawiść dla teściowej, dajcie Maksowi odetchnąć... to za dużo dla was nienawistnicy?

 • Sergo lubi Komentarz

  #MuremZaMaksem

 • Sergo lubi Komentarz

  Tak jak go nie trawie tak uważam, że powinno dać mu się święty spokój. Niech przemyśli to wszystko i niech wróci pełen pasji, uśmiechu i luzu. Pozdrawiam.

 • Sergo lubi Komentarz

  Trzymaj sie Maks i nie zwracaj na nich uwagi powodzenia 07 10 20

 • Sergo lubi Komentarz

  Maks nie zrobił żadnego przestępstwa, przecież się przyznał, że nieświadomie lub podświadomie wlał sobie parę kropelek wody destylowanej do żyły, to zaraz takie halo, a co miał się odwodnić, powinien zostać oczyszczony całkowicie z wyimaginowanych zarzutów i za wodę od Czajki powinien dostać solidne odszkodowanie i przeprosiny od dziennikarzy, co tak bardzo go hejtowali, Maksiu 3maj się i wracaj do formy.

 • Sergo lubi Komentarz

  Walkower, nie za tor ale za kłamstwo o rzekomym deszczu. Już nie potrafią normalnie rozmawiać. Cieślak dobrze wiedział, że w tym sezonie po takiej orce to już nic nie będzie z tego toru. Za kare powinni wyznaczyć im inny tor jako swój i by było po krzyku. ehhh :(

 • Sergo lubi Komentarz

  Niech sie "Miszcz" posmieje ze swoich rodakow co nie nosili maseczek ilu ich tam umarło 125tys.

 • Sergo lubi Komentarz

  Hancock nie dostrzega jednej zasadniczej różnicy w zachowaniu kibiców i zawodników. Jeżeli na trybunach pojawi się virus to zamykamy trybuny i oglądamy żużel w TV. Jeśli Covid19 pojawi się w parkingu zamykmy całą ligę i żużla nie ma. Taka różnica...

 • Sergo lubi Komentarz

  Medal za medalem i niby nie przynosi efektów? Kto tu pisze?? Ludzie opanujcie się.

 • Sergo lubi Komentarz

  Przecież ta polityka transferowa jak najbardziej się sprawdza! Na Szymonie się nie poznali ale jeździ teraz dobrze w Stali, Tai najlepszy dowód na słuszność działań Sparty, Maksym Drabik również, do tego melodie przyszłości Gleb i Max.

 • Sergo lubi Komentarz

  @Wilk: 100% racji!
  Trzeba pochylić głowę przed Unią Leszno, bo od kilku lat ma świetny zespół i nie wiem jak redaktor zestawiłby inny, mogący jej zagrozić. Sparta trafiła na złe lata, bo faktycznie miałaby uz kilka złotych medali, gdyby nie mocne Byki.

 • Sergo lubi Komentarz

  Ja uważam, że jest wręcz przeciwnie. Polityka transferowa klubu się jak najbardziej sprawdza. Problem w tym, że w tym samym czasie w Lesznie udało się zbudować coś niesamowitego. Gdyby Leszno nie było tak silne, wówczas te wszystkie drugie miejsca z kilku ostatnich sezonów mogłyby być złotymi medalami DMP.

 • Sergo lubi Komentarz

  kto nie lubi Ostafińskiego łapka w górę

 • Sergo lubi Komentarz

  a ja powtarzam ze problemem jest pompowanie coraz większej kasy w zawodników i to tych co i tak najlepiej zarabiają! Centrala dostaje kasę od sponsorów i tv i zamiast cześć tych pieniędzy wykorzystać na rozwijanie dyscypliny przekazuje ją klubom które te z kolei wydają na podbijanie stawek żużlowcom a nie wspieranie młodzieży!!!!! Tu jest problem! Niech centrala weźmie kupi i przekaże każdej drużynie ligowej po 2 kompletne motocykle i jednym silniku tylko i wyłącznie do dyspozycji juniorów! koszt około 2 mln zł. Odpowiednio oznaczyć ramy i silniki i kontrolować podczas zawodów. Będzie z tego więcej pożytku niż rozdanie kasy dla i tak najlepiej zarabiających zawodników w lidze. Chore jest to że kluby zabijają się i przepłacają zawodników którzy za niedługo będą kończyć kariery a chłopaki kończący wiek juniora nie maja za co jechać i kończą kariery! Dlaczego nikt nie pomyśli nad uwożeniem jakiegoś funduszu z którego można by wspierać np. remonty stadionów?! Zrobić to podobnie jak dotacje unijne. Projekt pozwolenia ocenianie wniosków i dotacje następnie rozliczenie. Proste. A do tego kluby mając dotację z centrali miały by dodatkową kartę przetargową do rozmów z miastami odnośnie remontów! A tak to wygląda ze centrala stawia tylko wymagania nie dając nic w zamian.

 • Sergo lubi Komentarz

  Są przepisy, muszą być konsekwencje. Obiektywnie Sparta dość często wykorzystuje przepisy na swoją korzyść, teraz po męsku trzeba zapłacić karę i lobbować o zmianę, jeśli przepisy dotyczące przygotowania toru faktycznie są nieżyciowe.

 • Sergo lubi Komentarz

  Z jednej strony kary za nieregulaminowy tor, a z drugiej strony ocena toru na bdb i dopuszczony do meczu, a ponadto najlepsze ściganie w e-lidze, najwięcej mijanek, super widowiska, itd. Czegoś tu nie rozumiem.

 • Sergo lubi Komentarz

  Napisalem juz na ten temat wczesniej ale powtorze- wg mnie gospodarz powinien przygotowac swoj tor po swojemu! Byle oczywiscie rowny, bez zadnych chamskich pulapek, dziur itp. Poza tym dajmy szanse na probie toru WSZYSTKIM ! Nie bedzie biadolenia, ze tor nas zaskoczyl.... Kiedys jechalo sie do Bydgoszczy i kazdy wiedzial, ze bedzie kartoflisko po kostki i nikt nie robil z tego problemu. Niech zuzlowcy beda PROFESJONALISTAMI na torze a nie tylko przy podpisywaniu kontraktow!!! Poza tym narobilo sie komisarzy, kontrolerow motocykli itp.....- skonczyc z tymi frajerskimi etatami! Niech sedzia bedzie sedzia i niech ponosi odpowiedzialnosc za swoja prace.

 • Sergo lubi Komentarz

  Cyrk. Brawo Leśne Dziadki, niszczycie ten sport. Od teraz we Wrocławiu znów regulaminowe 10 cm od kredy i jedziemy po krawężniczku.

 • Sergo lubi Komentarz

  +40 w słońcu ,a oni tor nieregulaminowy zrobili na 4godziny przed zawodami :))))) Jajka jak berety :))) Rybka odsunięty ,toromistrz bezrobotny , dobrze że chociaż kar cielesnych nie zastosowali :)))) Dokąd zmierza ten sport zgodnie z przepisami ???