Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AWN lubi Komentarz

  pukanie w banie ...mosci ..Panie
  Cysorz
  Pawel pojechal w miare , wiec gdzie Pan widzial ten ..blysk ?
  Fata morgana...kuzwa ?)

 • AWN lubi Komentarz

  Wole moj Start Gniezno z 4 wychowankow w skladzie ktorzy kochaja swoj klub niz budowany za potezne pieniadze zespol samych najemnikow razem z managerem.
  U nas sami swoi ,nawet manager lokalny

 • AWN lubi Komentarz

  Dlaczego Toruń taki słaby w tym roku?Trzech reprezentantów Australii,reprezentant Danii i Norwegii a takie słabe wyniki.Czyżby szli w ślady Stali Rzeszów?No bo czym tłumaczyć takie wyniki?Do tego słynny Frątczak w parku maszyn a tu tak słabo.

 • AWN lubi Komentarz

  W kontekście dotychczasowych "osiągnięć" Frątczaka, najlepszym rozwiązaniem dla Gett Well jest rozstanie z tym nieudolnym menedżerem.
  Natomiast decyzja w sprawie Norberta, nie jest właściwa ani nawet nie jest logiczna. W meczu w Lublinie powinien pojechać. Należało dać mu szansę sprawdzenia się, tym bardziej, że w tej drużynie jej jeszcze nie dostał.
  Zasadniczo, to Kościuch podczas meczu we Wrocławiu nie krytykował kogoś personalnie, stwierdził fakty. To raczej Gett Well nie mając argumentów, wyprowadza atak personalny na Kościucha.

 • AWN lubi Komentarz

  Fratczak to jest miernota!!! Od 3 lat mowie zeby go wyrzucic bo z roku na rok jest coraz gorzej w Toruniu. Pozbyl sie wszystkich, kolosalne pieniadze wydaje klub na sezon i nic sie nie zwraca!!!! Odeszli miejscowi zawodnicy. Nie wiem czy Fratczak sypia z prezesem czy o co chodzi?

 • AWN lubi Komentarz

  O ile Kościecha jeszcze nikogo nie "wychował", o tyle Kościecha świetnie szkoli trochę starszych już zawodników. Doskonale szkoli Turowskiego, tak samo rok temu było z Kaczmarkiem. Kiedy Kościecha był jeszcze w Toruniu, to Kopecia-Sobczyńskiego uważano za duży talent. A jak jest teraz z Igorem? Zupełnie inaczej. Widać, że Kościecha zna się na swoim fachu i teraz to GKM, a nie GetWell na tym korzysta.

 • AWN lubi Komentarz

  Toruń wygrał, podobnie jak serię wygra z Anwilem Arka, bo są to zespoły budowane z naciskiem na szeroką rotację i zespołowość. Nieprzypadkowo nasz King zarówno w meczach z Arką, jak i z Toruniem, sprawił im większe kłopoty niż opiewane pod niebiosa Stelmet i Anwil w playoffs, bo budowany jest na podobnej koncepcji gry, zabrakło rezerw i budżetu na więcej. Ale do rzeczy. Finał Arka-Cukier ucieszy mnie setnie, bo to będzie uhonorowanie przemyślanej koncepcji trenerskiej, gry zespołowej i porzucania gwiazdorstwa na rzecz drużyny. Szczególne wyrazy uznania dla Damiana Kuliga. Serdeczne gratulacje dla wszystkich Pierników i ich fajnych, wolnych od agresji i fochów kibiców! Duża radość.

 • AWN lubi Komentarz

  CZEMU TE DZIADY TAK NIE JEŻDŻĄ W LIDZE, CHYBA, ŻE ŚWIĘCIK ZAŚ NIE PŁACI ...

 • AWN lubi Komentarz

  A toruńska petarda standardowo. Więcej nazwisk niż punktów :D

 • AWN lubi Komentarz

  jedzie równo :)

 • AWN lubi Komentarz

  Igor doprawdy ustabilizował swoją formę:)

 • AWN lubi Komentarz

  Ja prdl.Jacek się rozchorował.Czyżby to przez tę rozmowę z obcokrajowcami po meczu ze Spartą?Głowa?:)Tak czy siak oby urzędnik z ZUS-u pilotujący chorych zastał Jacka w domu.Czy będzie kawa z miłą pogawędką to zależy od atmosfery.A,wy hieny internetowe za grosz poczucia empatii.Nie spodziewałem się tego po was wszystkich.Kilku miałem tu za takiego Robin Hooda z Marion.Ale liścia przytuliłem ja prdl....:)

 • AWN lubi Komentarz

  ""Jacka Frątczaka na meczu w Lublinie nie będzie ze względów zdrowotnych - mówi nam Adam Krużyński, przewodniczący rady nadzorczej żużlowej spółki Get Well. - Wszystko wydarzyło się w kolejnym dniu po meczu we Wrocławiu. Jacek miał spore problemy ze zdrowiem. Musiał skorzystać z pomocy lekarza, który zalecił mu 9 - 10 dni przerwy od aktywności fizycznej i emocjonalnej. ""
  Panie Krużyński ,czy uważasz pan wszystkich kibiców za idiotów???Weź pan pod uwagę ,że nie wszyscy kibice to poziom intelektualny pierwszych klas szkoły podstawowej.Takie bzdury to opowiadaj pan dzieciom w przedszkolu,one sa w stanie wiele przyjąć ....ale mogą się trafić takie które pana zgaszą. ja bynajmniej tych bredni nie przyjmuję. Drużyna jedzie dno a wszystkiemu winien jest Kościuch???
  Jestes pan w ścisłym zarządzie klubu. Tylko qrła po co???? na pewno nie po to aby dbac o jego dobro tylko o dobro własne! Czy w pańskich klockach nie chodzi o to aby Termiński ładował kasee a pan nią rządził ? w dodatku w taki sposob aby nikt nie miał nic do powiedzenia iaby jak najwięcej z niej skapło do pańskiej kieszeni?
  Mamy 3 błaznów w toruniu i myslę ,że szerzej należało by pomyśleć o ich roli w ttym klubie a może i o ich być albo nie być.

 • AWN lubi Komentarz

  Gdzie ten Kościuch ma się odbudować jak nie z Lublinem? No żesz dajcie mu w końcu objechać ze cztery biegi w meczu. Kurde, jeden bieg w Wrocku pojechał, wygrał z nieźle dysponowanym Jamrogiem, punkt z bonusem, po czym odstawiony od składu. Absurd. Frątczak oczekiwał, że wygra z Tajem?? Może miał się z Doylem ścigać o drugie miejsce? Mecz i tak był przerżnięty już po kilku pierwszych biegach, mógł Kościuch trochę pojeździć.

 • AWN lubi Komentarz

  Kruzynski..kłamiesz w żywe oczy..na polityka się nadajesz..

 • AWN lubi Komentarz

  Czyli Jacusia u Weli już nie ma

 • AWN lubi Komentarz

  "Kościuch to poziom Kopcia". Czy Szanowny Pan chociaż czytał, co napisał? Widziałem chociażby owego Kopcia dziś w Bydgoszczy i opuszczam zasłonę milczenia. Decyzja jest absurdalna, należałoby raczej Kościucha puścić w pięciu biegach w dwóch kolejnych meczach. Wtedy dopiero można ocenić jego wartość (lub jej brak).

 • AWN lubi Komentarz

  Odnośnie Kościucha to jest dobra decyzja,wiem że wbrew pozorom tak się nie wydaje,ale już tłumaczę dlaczego.
  Po tym całym zamieszaniu i artykułach prasowych które pewnie czytał zawodnik jest rozchwiany psychicznie.Co by było gdyby w pierwszym swoim starcie z tych całych "nerwów" dotknął taśmy? Pojechałby za niego junior a on już by drugiej szansy nie dostał.A jaka atmosfera działa by się w parkingu to każdy może się domyśleć.
  Strategia Apatora jest prosta,jechać najlepiej jak się da i walić taktyczne licząc że Doyle,Iversen i Holderowie pojadą po sześć wyścigów.
  Może meczu wygrać się nie uda,ale te 42-43 może uda się uciułać w kwestii rewanżu.

 • AWN lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AWN lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AWN lubi Komentarz

  ta wiadomość była podana już w poniedziałek...nieoficjalnie...dodam tylko, że niezabranie Kościucha do Lublina to spory błąd klubu...przykłady na to były...ostatni w Grudziądzu...

 • AWN lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AWN lubi Komentarz

  termos i frątczak mniej więcej takie pomysły mają prowadządz drużynę.
  jeden udaje, ze się zna na żużlu a drugi to łyka.

 • AWN lubi Komentarz

  Maślanka czy to nie Twój klub zrobil z Holty Polaka? I czy to nie Twoj klub pomaga w tym Madsenowi? Wiec milcz. A Greg ma ważniejsze sprawy na głowie niż ratowanie Torunia.

 • AWN lubi Komentarz

  Bezrozumne. Problem polega na tym, że Kościuch jest zawodnikiem polskim i tylko takim można go zastąpić. Rozumiem, że chodzi o kevlar, ale Hancock może jechać tylko za np. Ch. Holdera lub Iveresena. Ogólnie błąd menedżera Torunia, gdyż bardziej perspektywiczne byłoby inwestować w Kościucha, zamiast np. Holtę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.