-K- - lubi

 • -K- lubi Komentarz

  Jest młodziutka ma czas na nadrobienie niedociągnięć, to raczej kwestia psychiki a nie umiejętności, ale tak jak już pisałem jest czas aby stwardnieć. Jak to mówił Killer do Siary " Twardym trza być nie miętkim"

 • -K- lubi Komentarz

  Wstydu nie ma jak by nie patrzeć Halep,ale po bardzo dobrym 1 secie kto dy się spodziewał że tak gładko bez walki odda drugiego w 3 się obudziła ale było za pózno.Za dużo złych decyzji

 • -K- lubi Komentarz

  Cały serial z Grosikiem. Ma to co chciał. Łasy na kase to siedzi na ławie. Facet umie szybko biegać do przodu, ale wracać do tyłu to juz mu brak sił. O Euro to on juz dawno przestał myśleć. Liczą się teraz funty - ile jest w stanie wyciągnąć z Angli bo żaden inny klub już mu tyle nie da.

 • -K- lubi Komentarz

  to już jest koniec, nie ma już nic, młodzież godnie go zastąpi w reprezentacji

 • -K- lubi Komentarz

  Brzeczkowi najbardziej sie podobaly polowki.jak to uslyszalem co on gada w wywiadach,to az wstyd na caly swiat.za samo to juz bym go wywalil

 • -K- lubi Komentarz

  Janek jakie jest twoje doswiadczenie jako trenera? W Reprezenyacji Andrzeja krotko byles odpowiedzialny za bramkarzy. Xoradzales Antoniemu Ptakowi byles nawet trenerem LKS LODZ, ale bardzo krotko. Od 1986 r. Ciagle krytykujesz kadre reprezentacje. Szczycisz sie ze byles najlepszym brAMkarzem, jednak na jubileuszu PZPN srodowisko uznalo ze to jednak Jozef Mlynarczyk.
  Sousa to bedzie jedna wielka katastrofa. Statystyki Lewandowskiego w kadrze nie sa najlepsze i nie sadze aby cos tutaj zmienilo . Cos mowisz o schematach dgo kazdej taktyki trzba miec pilkarzy a lawka rezerwowych nie jest zbyt dluga.

 • -K- lubi Komentarz

  Jasiu jak zwykle piep..farmazony :) On tal ma że na początku zachwyty a po jakimś czasie jak coś jest nie tak to zawsze krytykuje:)

 • -K- lubi Komentarz

  Za rok ten bęcwał Tomaszewski będzie pierwszym który Sousę będzie piętnował.

 • -K- lubi Komentarz

  Znajdźcie już może jakiś nowy "autorytet", bo ten już pitoli od rzeczy aż żal słuchać.

 • -K- lubi Komentarz

  Bardzo dobrzem ze zostal zwolniony Brzeczek, bardzo dobrze ze zostal nim obcokrajowiec, troche gorzej ze zostal nim Sousa. Taki zwiazek jak PZPN stac bylo na lepszego fachowca. Oszczedzanie kasy na Reprezentacji Polski jest chore.

 • -K- lubi Komentarz

  myślę że lepszym pomysłem będzie zaproszenie zakonników z klasztoru z Częstochowy kontra zakon Bernardynów z Rzeszowa

 • -K- lubi Komentarz

  Może jestem uprzedzony do Przybylskiego, ale ilość indywidualnych jego błędów poraża. Co akcja to jakieś podanie w nogi do Pilota czy Sićki. W obronie ogrywany jak dziecko. Podobnie jak Chrapkowski.
  Czuwara w obronie jeszcze wiele musi nadrobić. Jak Rombel dał odpocząć Krajewskiemu, to Niemcy wchodzili z prawego rozegrania jak w masło.
  Trzon kadry jest, ale na szybko trzeba szukać prawego rozgrywającego plus kogoś na środek.
  Żal tego meczu, bo przy tak broniącym Loczku powinniśmy to wygrać. Nie chcę się pastwić na ostatniej sytuacji Walczaka, gdyż przy 19:15 i podwójnej przewadze , powinniśmy odjechać jeszcze na 2 bramki i kontrolować wynik do końca.

 • -K- lubi Komentarz

  Pismaku co ty tu wypisujesz ?! ten mecz przegraliśmy przez frajerstwo . . Przy prowadzeniu 17-13 Niemcy byli w podwójnym osłabieniu 1m 45 s Polacy nie wykorzystali szansy ,w dodatku przewagę przegrali 0-1, potem rozpocząl sie "koncert rozgrywania" Polaków.
  Gra w poprzek boiska w rytm chodzonego i kilka razy gry pasywnej i straty piłek . Niemcy wyrównali !
  Potem nastąpiło podwójne osłabienie Polaków . Niemcy wyszli na prowadzenie i mimo kilku bubli gra trwała na remis ! Niestety demony przeszłości wróciły . gra w poprzek w takcie chodzonego i sygnalizacja gry pasywnej w dodatku niecelne podania .Tak wygłada piłka ręczna w Polsce . Q tak się nie gra . a nie wykorzystać podwójnej i przegrać ją 0-1 to frajerstwo i wstyd !!! Tak więc żałosny pismaku ,przestań bredzić tym artykułem !!

 • -K- lubi Komentarz

  Witam Wszystkich :)

 • -K- lubi Komentarz

  rano pobiegłeś ze sraczką i kupiłeś, niestety pokazałeś jak szanujesz reprezentantów którzy serce oddają Polsce i grają dla niej jak nigdy przedtem

 • -K- lubi Komentarz

  "Dbaliśmy o publiczne środki, skutecznie realizując misję publicznego nadawcy. " Akurat jadłem sobie naleśniki. I znowu monitor serem upaprany ;)

 • -K- lubi Komentarz

  nawet tutaj papla jak Lenin na plenum KC , Kurski i dbanie o publiczne środki ...to jak by spytać Sashy Grey czy jest nadal dziewicą

 • -K- lubi Komentarz

  Skoro tak szanuje Kurski społeczne pieniądze to może zapłaci z własnej kieszeni za transmisję przemówienia Kaczora z ambony?

 • -K- lubi Komentarz

  Kurski hipokryta, przeczy samemu sobie swoim postępowaniem.

 • -K- lubi Komentarz

  Dbałeś dzbanie o publiczne środki dlatego w TVP nie było ani słówka o MŚ piłkarzy ręcznych dopóki nie wyszli z pierwszej grupy tak? Ja się tak martwisz o pieniądze publiczne to dlaczego z ochrony BOR-u nie zrezygnujesz, która ci się nie należy. Tutaj pieniądze nie grają roli bo chodzi o dzbana z PISu. Jacy oni są naiwni że ten naród jest aż tak głupi. Przyjdzie czas rozliczeń złodzieje!!!no i ten tekst po publicznych mediach....chyba Pisowskich mediach