-K- - lubi

 • -K- lubi Komentarz

  Bardzo dobrzem ze zostal zwolniony Brzeczek, bardzo dobrze ze zostal nim obcokrajowiec, troche gorzej ze zostal nim Sousa. Taki zwiazek jak PZPN stac bylo na lepszego fachowca. Oszczedzanie kasy na Reprezentacji Polski jest chore.

 • -K- lubi Komentarz

  myślę że lepszym pomysłem będzie zaproszenie zakonników z klasztoru z Częstochowy kontra zakon Bernardynów z Rzeszowa

 • -K- lubi Komentarz

  Może jestem uprzedzony do Przybylskiego, ale ilość indywidualnych jego błędów poraża. Co akcja to jakieś podanie w nogi do Pilota czy Sićki. W obronie ogrywany jak dziecko. Podobnie jak Chrapkowski.
  Czuwara w obronie jeszcze wiele musi nadrobić. Jak Rombel dał odpocząć Krajewskiemu, to Niemcy wchodzili z prawego rozegrania jak w masło.
  Trzon kadry jest, ale na szybko trzeba szukać prawego rozgrywającego plus kogoś na środek.
  Żal tego meczu, bo przy tak broniącym Loczku powinniśmy to wygrać. Nie chcę się pastwić na ostatniej sytuacji Walczaka, gdyż przy 19:15 i podwójnej przewadze , powinniśmy odjechać jeszcze na 2 bramki i kontrolować wynik do końca.

 • -K- lubi Komentarz

  Pismaku co ty tu wypisujesz ?! ten mecz przegraliśmy przez frajerstwo . . Przy prowadzeniu 17-13 Niemcy byli w podwójnym osłabieniu 1m 45 s Polacy nie wykorzystali szansy ,w dodatku przewagę przegrali 0-1, potem rozpocząl sie "koncert rozgrywania" Polaków.
  Gra w poprzek boiska w rytm chodzonego i kilka razy gry pasywnej i straty piłek . Niemcy wyrównali !
  Potem nastąpiło podwójne osłabienie Polaków . Niemcy wyszli na prowadzenie i mimo kilku bubli gra trwała na remis ! Niestety demony przeszłości wróciły . gra w poprzek w takcie chodzonego i sygnalizacja gry pasywnej w dodatku niecelne podania .Tak wygłada piłka ręczna w Polsce . Q tak się nie gra . a nie wykorzystać podwójnej i przegrać ją 0-1 to frajerstwo i wstyd !!! Tak więc żałosny pismaku ,przestań bredzić tym artykułem !!

 • -K- lubi Komentarz

  Witam Wszystkich :)

 • -K- lubi Komentarz

  rano pobiegłeś ze sraczką i kupiłeś, niestety pokazałeś jak szanujesz reprezentantów którzy serce oddają Polsce i grają dla niej jak nigdy przedtem

 • -K- lubi Komentarz

  "Dbaliśmy o publiczne środki, skutecznie realizując misję publicznego nadawcy. " Akurat jadłem sobie naleśniki. I znowu monitor serem upaprany ;)

 • -K- lubi Komentarz

  nawet tutaj papla jak Lenin na plenum KC , Kurski i dbanie o publiczne środki ...to jak by spytać Sashy Grey czy jest nadal dziewicą

 • -K- lubi Komentarz

  Skoro tak szanuje Kurski społeczne pieniądze to może zapłaci z własnej kieszeni za transmisję przemówienia Kaczora z ambony?

 • -K- lubi Komentarz

  Kurski hipokryta, przeczy samemu sobie swoim postępowaniem.

 • -K- lubi Komentarz

  Dbałeś dzbanie o publiczne środki dlatego w TVP nie było ani słówka o MŚ piłkarzy ręcznych dopóki nie wyszli z pierwszej grupy tak? Ja się tak martwisz o pieniądze publiczne to dlaczego z ochrony BOR-u nie zrezygnujesz, która ci się nie należy. Tutaj pieniądze nie grają roli bo chodzi o dzbana z PISu. Jacy oni są naiwni że ten naród jest aż tak głupi. Przyjdzie czas rozliczeń złodzieje!!!no i ten tekst po publicznych mediach....chyba Pisowskich mediach

 • -K- lubi Komentarz

  JEDNO JEST PEWNE, GORZEJ BYĆ NIE POWINNO. A JEŚLI BĘDZIE LEPIEJ TO BEDZIE CUD, NA KTÓREGO LICZY BONIEK WRAZ Z NOWYM TRENEREM. A DLA NAS POZOSTAJE NADZIEJA, ŻE NIE ZAŚPIEWAMY ZNÓW "POLACY, NIC SIĘ NIE STAŁO".

 • -K- lubi Komentarz

  Alleluja wsadźcie se tvpis w uja.

 • -K- lubi Komentarz

  @slaw: zobaczyli, że wyszli z grupy to teraz się będą ogrzewać w blasku chwały. Jak nie zablokują na YT to dla mnie żaden problem. Ewentualnie niech wprowadza opcjonalne wyłączenie komentarza.

 • -K- lubi Komentarz

  Zablokują na youtube? Wolałbym tam oglądać, już słyszę ten kobiecy głos komentarza...

 • -K- lubi Komentarz

  Łaskę teraz robią...wolałbym na YT oglądać

 • -K- lubi Komentarz

  Już widzę, jak wygląda ten kompromis. Cena została ta sama, ale że się mega hejt zrobił, no to postanowili jednak "przepłacić". Tak to już jest, że chytry dwa razy traci. Mogli mieć za te same pieniądze 6 meczów Polaków, a tak będą pewnie 3. Za półfinały i finał na pewno musieli zapłacić coś ekstra.

 • -K- lubi Komentarz

  Świetny mecz,Brawo Polska!!! W najbardziej optymistycznych założeniach takiego meczu i wyniku się nie spodziewałem

 • -K- lubi Komentarz

  Papszun. Chyba umarłbym ze śmiechu.

 • -K- lubi Komentarz

  Zgadzam się ze słowami Waldi-ego73, w Polskich warunkach i mentalności zawodników żaden trener południowiec się u nas nie sprawdzi, ani Włoch ani Chorwat, Słoweniec czy Hiszpan, nam potrzebny jest trener zimnokrwisty, który zapanuje i ułoży w szeregu graczy w szatni i na treningu. Lagerback na pewno byłby trenerem do rozważenia, ale nie wiem czy jest wolny i czy nie za drogi, ale zawsze można się dogadać. To musi być trener jak swego czasu już niestety nieżyjący śp. trener Łobanowski, żeby zawodnicy rozumieli po co wychodzą na boisko, co mają robić i nie gwiazdorzyć, będąc wchodzącymi rezerwowymi z jakiejś zachodnioeuropejskie ligi, niekoniecznie z topowych klubów.