SIARA - lubi

 • SIARA lubi Komentarz

  Gość za Bewleya i jazda

 • SIARA lubi Komentarz

  Ziółkowski z Kuciapą to nawet nie jest pół Śledzia...................

 • SIARA lubi Komentarz

  Sparta pojechała pięknie ale z kim???

 • SIARA lubi Komentarz

  Tylko różowy trafił wynik

 • SIARA lubi Komentarz

  Wielkie Gratki dla Sparty ładnie nas rozjechaliście. Do mojego klubu nie mam szczególnej pretensji. Poczekam na mecz w Lublinie. Wtedy stan naszej paczki będzie wyjaśniony i pokaże jak jest w rzeczywistości. Ale mam 3 konkluzje po meczu. .......1. Zagar wypad. Szkoda na niego pieniędzy. Jest drogi i chimeryczny. Robi kwas do okoła i nic więcej nie pokaże. Blokuje miejsce i stresuje innych zawodników.....2. Wiktor Lampart. Jest kiepski. W seniorce to będzie co najwyżej druga lina.Jest kiepski bo bezmyślny. Ego rozdęte a bezmyślność jeszcze bardziej.....Ile lat można nie wyciągać wniosków z własnych błędów ile mam patrzeć jak mija czas a wszyscy wchodzą ci pod lewy łokieć. Cały czas to robisz jak jakiś amator. Chłopie metr do kredy....Chu....mnie strzela jak patrzę gdy cie od lat tak mijają. Wiem nauka nie jest ci potrzebna ale nauka rozwija wyobraźnię abstrakcyjną która jest niezbędna do wyciągania wniosków z własnych błędów. Ten liść dzisiejszy może cię ocuci.....3. Paweł Miesiąc...Łełek jest naszym takim" talizmanem". Ja nie chcę oglądać Zagara ja chcę oglądać naszego Łełka. Prezesie Kępa jeżeli będziesz pozbawiał Pawła jazdy na rzecz Zegarka to ja zwracam karnet i chromle żużel. Może warto zrobic ankietę kogo chcą kibice?

 • SIARA lubi Komentarz

  Hipo(stafiński)kryto przypomnij sobie co pisałeś kilka dni wcześniej, to ja przypomnę - "Lublin w finale, tylko nie wiem z kim?". Jesteś zerowym ekspertem, który pisze by były kliki i nic więcej. Widać tylko jesteś ekspertem od tego, kto, z kim i najważniejsze - ZA ILE!?
  Nie pozdrawiam i życzę by odsunęli tego 'eksperta' od pisania artykułów i zabranie się za coś ambitniejszego, może za zbieranie znaczków(apropos też są drogie i można pozaglądać w portfele zbieraczy).

 • SIARA lubi Komentarz

  Boże Przemek w szpitalu a tak na niego liczyłem.Tudzież MUSI wygrać juniorkę.
  Rybnik nadal w grze jeśli seniorzy pojadą na to na co ich stać.

 • SIARA lubi Komentarz

  Przemo wracaj szybko do zdrowia!....Jakiś małolat dostanie szansę. Zrobicie mu wlewkę z energetykiem przed meczem bo za to nie ma żadnej konsekwencji. Myślę, że 500ml wystarczy i niech śmiga.

 • SIARA lubi Komentarz

  @Lucy_Fair: Historia pokazała, że nikogo nie można śkreślać.

 • SIARA lubi Komentarz

  Pamiętam dobrze jak w tamtym roku pisałem, że Motor na 1000% spadnie. Potem musiałem to odszczekiwać. W efekcie wreszcie Toruń trafił na swoje miejsce, a w EL zyskaliśmy fajną ekipę. Same plusy. W sumie minus dla Torunia, bo nie wygląda żeby wyciągnęli wnioskiem. Teraz o RKM napiszę: walczcie chłopaki, co macie do stracenia? Z mojej strony powodzenia!

 • SIARA lubi Komentarz

  Mam pytanko do autora. Skoro firma Maliniak obsługuje 2/3 ekstraligi to po uzgodnieniu wychodzi, że ta firma w rzeczywistości obsługuje 5,333 drużyny na 8 drużyn, bo zgodnie z artykułem mówimy o drużynach. Naprawdę jest zespół który zamawia kewlary dla 1/3 zawodników gdzieś indziej? Nie wydaje mi się. W związku z tym autorze albo guzik wiesz albo masz problemy z matematyką i precyzją. Dziękuję za uwagę.

 • SIARA lubi Komentarz

  Panie Kuczera może być Pan pewny że Bartek że Stali nie odejdzie a na tego typu artykuły to szkoda czasu

 • SIARA lubi Komentarz

  No nie wytrzymam... "Zmarzlik nie może utknąć na lata w zespole ze środka tabeli, jakim w tej chwili stała się gorzowska Stal."
  W ostatnich 6 latach 2x złoto, 1x brąz, 1x srebro... Zespół ze środka tabeli... We wspomnianych Toruniu i w Częstochowie by więcej medali zdobył w tym czasie?
  Co za żenada.

 • SIARA lubi Komentarz

  Boszeee, co za bełkot. Byli już tacy co wróżyli Zmarzlikowi, że jak nie pożegna się z ojcem, to nigdy nie będzie mistrzem świata. Po zdobyciu tego trofeum Bartek dziękował min. rodzinie, ze to dzięki niej właśnie jest teraz w tym miejscu. Teraz następny wszystkowiedzący Łukasz Kuczera radzi mistrzowi świata co ma zrobić aby jego kariera nie legła w gruzach. Co za amator he, he, he...

 • SIARA lubi Komentarz

  Co za brednie tu piszą! Wiadomo, że Bartek nie odejdzie ze Stali Gorzów. Myślicie, że po co podpisali umowę z Manem? Inni duzi sponsorzy na pewno też przyjdą. Z każdym takim artykułem tracę ochotę na czytanie tej strony.

 • SIARA lubi Komentarz

  bez dwóch zdań F-16 powinien bardzo dobrze zarabiać i mieć wymarzone przez siebie warunki...gdziekolwiek by to miało być...zwyczajnie mu się to należy

 • SIARA lubi Komentarz

  @SIARA: mądrości Beveleya -mialem kłopot załapać się w 1 lidze w ROWie do składu.No to idę do Sparty!!!!Ale swoją drogą geometria i "tory" na stadionie wrocławskim jest jakby pisana pod styl jazdy Brytyjczyka.

 • SIARA lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • SIARA lubi Komentarz

  "Sparta jest wytrawnym łowcem" Czosnyka, jeżeli jesteś wytrawnym łowcEM dziewczyn to poderwij sobie jakąś z polonistyki. Niech ci sprawdza każdy twój tekst przed publikacją, bo póki co pomimo żenującego poziomu waszych redaktorów jeżeli chodzi o język to jesteś "czarną latarnią" (pamiętasz swój news z czarnymi latarniami?)

 • SIARA lubi Komentarz

  Dankiewicz ty tak pier......sz ze az w d... szczypie! Sparta łowcą talentów chyba podkradaniem tych talentów gdzie w innych klubach ich właśnie odkryli.
  Zajmij się człowieku czym innym tylko nie żużlem bo wogole pojecio o tym nimosz.